dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

1 464 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 464 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

614 471 zł68 m² 8 992,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Royal Broker na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,33 m z balkonem, położone w cichej i zielonej części Rzeszowa Słocina przy ul. św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

510 000 zł58 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Osmeckiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 58,5 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojtyły

Biała,Rzeszów

3 500 zł78 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nowy komfortowy dwupoziomowy apartament na wynajem, zlokalizowany przy ul. Wojtyły o powierzchni 78 m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Paderewskiego,Rzeszów

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Gotowa inwestycja! 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Rejtana, rzeszów Przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 55 m , wynajmowane na pokoje - idealne pod inwestycję. Lokal gotowy do dalszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Drabinianka,Rzeszów

699 000 zł62 m² 11 230,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 62,24 m , zlokalizowane w prestiżowej i kameralnej części Rzeszowa przy ul. Grabskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krakowska-Południe,Rzeszów

569 000 zł64 m² 8 932,50 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni ok. 64m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa osiedle Projektant. Mieszkanie gotowe do wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

476 456 zł50 m² 9 498,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Royal Broker na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,16 m z dużym ogródkiem, położone w cichej i zielonej części Rzeszowa Słocina przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

502 775 zł55 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej części Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 55,25 m z balkonem, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cegielniana

Nowe Miasto,Rzeszów

695 000 zł62 m² 11 284,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położony w centrum miasta - Ul. Cegielniana w Rzeszowie. Nieruchomość ma powierzchnię 61,59 m2 i jest położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strażacka

Drabinianka,Rzeszów

2 400 zł54 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże przestronne 3-pokojowe mieszkanie na ul. Strażackiej 18 Szklane Tarasy. Mieszkanie położone jest w cichej i bardzo spokojnej okolicy. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walentego

Matysówka,Rzeszów

690 000 zł67 m² 10 226,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,47 m z przynależnym ogrodem (ok. 40 m ), położone w skrajnym segmencie w zabudowie szeregowej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Budziwój,Rzeszów

459 000 zł54 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w spokojnej i zielonej części Rzeszowa. 30 mieszkań w zabudowie szeregowej przy ulicy Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

565 000 zł59 m² 9 641,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: osobnej kuchni trzech osobnych pokoi łazienki ubikacji przedpokoju. Kuchnia w zabudowie (mikrofalówka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Załęże,Rzeszów

539 000 zł53 m² 10 097,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Nowoczesne Osiedle w sercu dynamicznie rozwijającego się Rzeszowa! Jeśli szukasz inwestycji łączącej wysoką jakość wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

469 000 zł51 m² 9 142,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż Nowa inwestycja - mieszkania o powierzchni 51,30 m2 na parterze z ogrodem o powierzchni od 35 m2 do 104 m2. Przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Termin zakończenia budowy: III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agnieszki

Budziwój,Rzeszów

444 000 zł55 m² 8 094,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 54,82 m z własnym ogródkiem - ul. Budziwojska! mieszkanie W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

459 000 zł51 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż zwolniło się ostatniemieszkanie W nowej inwestycji - nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 51,30 m2 z ogrodem o powierzchni od 65,91m2 Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrzykońska

Słoneczny Stok,Rzeszów

725 000 zł63 m² 11 507,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Odkrzykońskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 63 m2, usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku z 2018 r. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gościnna

Biała,Rzeszów

513 558 zł50 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 49,86 m2, znajdujące się na parterze w nowoczesnej, niskiej zabudowie przy ulicy Gościnnej, dzielnica Biała. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

529 000 zł62 m² 8 506,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż Nowa inwestycja - 4 pokojowe mieszkania o powierzchni 62,19 m2 na 1 piętrze z poddaszem użytkowym oraz dwoma balkonami do mieszkania również przynależy skrajny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pobitno,Rzeszów

615 000 zł53 m² 11 625,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,90 m , usytuowanego na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Twardowskiego na os. Pobitno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogwizdowska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

469 000 zł49 m² 9 540,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie premium z ogrodem Parter 49,16 m + ogród 56,59 m Dodatkowe korzyści dla kupujących Brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizjirabat do Castoramy | Leroy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopolska

Pobitno,Rzeszów

669 000 zł55 m² 12 108,60 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,25 m , zlokalizowane w wieżowcu przy ul. Małopolskiej, na 13 piętrze z 17. Nieruchomość wyróżnia się praktycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Augusta

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

2 200 zł58 m² 37,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Króla Stanisława Augusta Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

849 000 zł78 m² 10 884,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wykończone mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Św. Rocha w Rzeszowie - dzielnica Słocina. Powierzchnia mieszkania: 78 m2, 3 piętro - 3 piętrowy blok. Do mieszkania przynależą: 2 balkony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

605 422 zł77 m² 7 879 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,84 m z tarasem. Mieszkanie znajduję się w przy ul. Dębickiej (adm. Nosówka). Lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

505 000 zł67 m² 7 527,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie na piętrze z balkonem w kameralnej zabudowie Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w mieście z ciszą i prywatnością? To propozycja właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

445 000 zł54 m² 8 186,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ostatnie 3 wolne mieszkania 54,36 m z ogrodem 37,1m2 - Nowa inwestycja w Rzeszowie przy ul. Budziwojska na malowniczym Wzgórzu. Rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

699 000 zł57 m² 12 328 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

bezczynszowe | 3-pokojowe mieszkanie z narożnym ogródkiem | Budziwój Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,77 m , położone na parterze w zabudowie szeregowej z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł58 m² 9 064,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż Mieszkanie w cichej i zielonej przestrzeni, zaledwie 10 minut od samego centrum Rzeszowa Przedsprzedaż w najlepszych cenach. 3 pokoje | 58,36 m na parterze prywatny ogród od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

710 000 zł68 m² 10 410,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie Osiedle Architektów, rzeszów Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 68,2 m , położone na cenionym Osiedlu Architektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Biała,Rzeszów

469 000 zł47 m² 9 934,34 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Miłej Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 47,21 m2, usytuowane jest na 6 widokowym piętrze w bloku z windą. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Przybyszówka,Rzeszów

505 000 zł55 m² 9 201,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,88 m2 usytuowane na parterze, do nieruchomości przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szopena

Śródmieście,Rzeszów

5 500 zł98 m² 56,12 zł/m²

 

Piętro:17/41

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia zupełnie nowe - pięknie urządzone 4 pokojowe mieszkanie, położone na 17 piętrze w kompleksie mieszkaniowym olszynki park w Rzeszowie. Budynek: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Tysiąclecia,Rzeszów

585 000 zł51 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Marszałkowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 51 m2 i usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z windą. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

489 000 zł57 m² 8 572,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na parterze z ogródkiem Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 57,04 m , położone na parterze kameralnej zabudowy szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

465 000 zł58 m² 7 989,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Mieszkanie znajduje się przy ul. Osmeckiego (os. Baranówka), w jednej z najbardziej zielonych i najlepiej skonfigurowanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Drabinianka,Rzeszów

612 750 zł64 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam III etap inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej, zlokalizowanych w Rzeszowie przy ul. Sikorskiego. Inwestycja składa się z mieszkań na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

870 000 zł54 m² 16 171 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Okazja! Nowe 2025,widokowe ,swiezo wykonczone ,os.Panorama Kwiatkowskiego z dostepem do plazy,przepieknymi widokami na zalew i gory .,umeblowane gotowe do zamieszkania. Sklada sie Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

475 337 zł60 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, gotowe w stanie deweloperskim 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,04 m + balkon położone na 1 piętrze kameralnej zabudowy szeregowej w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Miłocin,Rzeszów

559 000 zł63 m² 8 892,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż Ostatnie wolne, nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62,86 m2 + ogród ok. 47 m2. Mieszkanie w segmencie środkowym zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Myśliwskiej w dzielnicy.