dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

1 464 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 464 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

509 000 zł58 m² 8 700,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,5 m , położone na parterze w niskim, 4-piętrowym bloku z 1979 roku w północnej części Rzeszowa, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Technologiczna

Dworzysko,Rzeszów

516 942 zł64 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w Rzeszowie z 2 sypialniami I dużym balkonem 14 m2! mieszkania gotowe - kup I wykańczaj! Budynek został oddany do użytkowania końcem 2024 r. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czarnoty

Rzeszów,podkarpackie

745 000 zł64 m² 11 677,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum Rzeszowa | mieszkanie dwupoziomowe | 63,8 m | parking | bez czynszu Mieszkanie w ścisłym centrum Rzeszowa, które łączy to, co rzadko idzie w parze lokalizację i ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł49 m² 11 683 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie o pow.48,7 m położone na czwartym piętrze w bloku z windą przy ul.Popiełuszki Składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilkowyja,Rzeszów

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie do wynajęcia przy ul. Bałtyckiej o powierzchni 55m2 , usytuowane na ósmym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

619 000 zł55 m² 11 337 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Nieruchomość inwestycyjną znajdującą się przy ul. Podwisłocze, mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze wysokiego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

446 861 zł54 m² 8 321,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia pośrednika! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,70 m2, zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Baranówka,Rzeszów

490 000 zł64 m² 7 692 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 63,7 m2 znajdujące się na osiedlu Baranówka przy ulicy Starzyńskiego. 3 piętro w niskim 4 piętrowym bloku bez windy z 1982 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Dworzysko,Rzeszów

600 716 zł76 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuje na sprzedaż już gotowe dla nowego właściciela 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,04 m2 w stanie deweloperskim, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Projektant,Rzeszów

2 500 zł56 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe | ul. Żmigrodzka | os. Projektant | winda | taras | po remoncie Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelnicza

Franciszka Kotuli,Rzeszów

695 000 zł56 m² 12 300,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty mieszkania: mieszkanie gotowe do zamieszkania w nowym budownictwie z windą Mieszkanie sprzedawane jest z całym wyposażeniem widocznym na zdjęciachcicha, zielona, spokojna okolicaduża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Drabinianka,Rzeszów

615 000 zł58 m² 10 673,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Atuty nieruchomości: 3 pokoje parter wygodny dostęp bez barier balkon z roletami zewnętrznymi komórka lokatorska zaraz obok mieszkania wyznaczone, własnościowe miejsce parkingowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prymasa 1000-lecia

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł63 m² 10 760,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Rzeszowa? To idealna propozycja dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł53 m² 9 226,42 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Estaton prezentujemy, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w budynku z roku 1980 przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Rodzaj budynku: rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilkowyja,Rzeszów

509 000 zł55 m² 9 327,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pok. mieszkanie o pow. 54,57 m2 + ogródek w III etapie nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej w inwestycji w Malawie (przy granicy z Rzeszowem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłosza

Drabinianka,Rzeszów

493 000 zł36 m² 13 694,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, zlokalizowane przy ulicy Miłosza w Rzeszowie, na prestiżowym osiedlu Drabinianka. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

469 000 zł51 m² 9 142,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowa inwestyca - nowoczesne 3 pokojowe mieszkania na parterze o powierzchni 51,30 m2 z ogrodami o powierzchni od 33 m2 do nawet 104 m2. Inwestycja zlokalizowana jest na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pułaskiego,Rzeszów

575 000 zł43 m² 13 279,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie Stoprocent Nieruchomości prezentujemy 3 pokojowe, komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

548 000 zł46 m² 11 861 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Staszica w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 46,2 m2, usytuowane jest 3 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

525 872 zł57 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które daje poczucie swobody jak w domu jednorodzinnym? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy lokal o powierzchni 57,16 m , położony na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

519 000 zł51 m² 10 236,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 50,70 m2, mieszczącego się na parterze w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

547 000 zł53 m² 10 320,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 53 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w bloku z windą. W jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rubinowa

Załęże,Rzeszów

650 579 zł67 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie pochodzi bezpośrednio od właściciela, - brak kosztów prowizji! Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na nowopowstałym osiedlu Rubinowa (załęże) w Rzeszowie Mieszkania są wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rubinowa

Załęże,Rzeszów

552 027 zł57 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie pochodzi bezpośrednio od właściciela, co oznacza brak kosztów prowizji. Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na nowopowstałym osiedlu Rubinowa (załęże) w Rzeszowie. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

619 000 zł55 m² 11 337 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,60 m usytuowane na 4 piętrze z 10 w wysokim bloku z windą przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Nowe Miasto,Rzeszów

765 000 zł79 m² 9 695,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie na parterze idealne dla rodzin oraz osób ceniących komfort i dostępność Oferuję wyjątkowe mieszkanie o wielkości 78.9mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Zalesie,Rzeszów

636 451 zł58 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje inwestycję realizowaną przy Al. Sikorskiego, dzielnica Zalesie w Rzeszowie. Prezentowane mieszkanie o metrażu 58.39 m2. Są również dostępne inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prymasa 1000-lecia

Baranówka,Rzeszów

574 225 zł56 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu nowe, oddane do użytku trzypokojowe mieszkanie o metrażu 55,75m2 z dwiema loggiami mieszczące się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boruty-Spiechowicza

Rzeszów,podkarpackie

525 000 zł45 m² 11 700,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 44,87 m2 zlokalizowane w Rzeszowie - przy ulicy Boruty Spiechowicza. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Architektów,Rzeszów

710 000 zł68 m² 10 441,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dzień dobry, sprzedam mieszkanie znajdujące się na osiedlu Architektów 4. Mieszkanie ma 68,20 mkw oraz posiada komórkę lokatorską o powierzchni 3,74 mkw. Jest możliwość dokupienia garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł62 m² 7 865,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wyłącznie w ofercie biura Estaton Niruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,17 m2, usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku bez windy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Miłocin-św. Huberta,Rzeszów

3 200 zł63 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnego, nigdy nie zamieszkałego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

To nowe mieszkanie na wynajem znajduje się w bloku wybudowanym w 2023 roku. Oferuje 3 pokoje oraz przestronną oddzielną kuchnię. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, w tym pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krasne,Rzeszów

409 000 zł50 m² 8 206,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań w zabudowie szeregowej na sprzedaż! Kameralne osiedle w Krasnem z wygodą szybkiego dojazdu do Rzeszowa. Wokół dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solidarności

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane przy ulicy Solidarności w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2017 Ilość pięter: 0/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Słocina,Rzeszów

849 000 zł77 m² 10 974,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77,36m2 zlokalizowane przy ulicy św. Rocha w Rzeszowie. Mieszkanie zlokalizowane jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecia,Rzeszów

530 000 zł57 m² 9 249,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,30 m . Mieszkanie zlokalizowane na spokojnym osiedlu 1000-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na ul Malczewskiego. Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze. Nieruchomość o powierzchni 50 m2 składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałtycka

Wilkowyja,Rzeszów

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem przy ul. Bałtyckiej o powierzchni 53 m2 usytuowane na 1 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świadka

Nowe Miasto,Rzeszów

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Nowe Miasto, rzeszów | 64 m | 10. piętro Na wynajem oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Nowe Miasto,Rzeszów

449 000 zł48 m² 9 373,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 usytuowane na 3 piętrze wysokiego bloku z windą, wybudowanego w 1981 roku. Nieruchomość.