dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

1 464 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 464 ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł68,76 m² 9 874,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz mieszkanie o pow. 68,76 m z dużym balkonem (10,33 m ) oraz przynależnym strychiem idealnym jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania -.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł58 m² 10 603,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 58 m przy ulicy Strażackiej na osiedlu Drabinianka w Rzeszowie. Lokal znajduje się na niskim parterze (poziom 0) w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65,85 m , zlokalizowanego w nowoczesnej i kameralnej zabudowie bliźniaczej. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 999 zł79,40 m² 7 556,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej - Rzeszów, ul. Sikorskiego. Na sprzedaż atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,4 m2, zlokalizowane w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

513 540 zł57,06 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,06m2 z balkonem usytuowane przy ul. Ceramicznej w Rzeszowie. To nowoczesna i kameralna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 257 zł48,27 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie na nowo powstającej inwestycji, w kameralnej niskiej zabudowie, na południu Rzeszowa. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 48,27m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 070 zł59,88 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję realizowaną w Rzeszowie przy ulicy Myśliwskiej. Dostępne mieszkania 3 pokojowe na 1 piętrze. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 228 zł61,96 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W przedsprzedaz y mieszkania z nowej inwestycji deweloperskiej na zachodzie Rzeszowa w dzielnicy Przybyszówka - projektant! Wybudowane zostanie nowe osiedle bloków wielorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł60 m² 10 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz przestronnego, komfortowego mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji Rzeszowa? Ta oferta na Osiedlu Projektant to idealne połączenie wygody, funkcjonalności i świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48 m² 11 041,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

W ofercie biura na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane przy ul. Popiełuszki w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 700 zł47,96 m² 10 022,94 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z tarasem zielonym o powierzchni 8,30m2 w znakomitej lokalizacji: lubelska - Rzeszów bez pcc! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 47,96m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł66,65 m² 8 327,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Osiedle spichlerzowa II - kolejny etap sprzedaży! Bliskość, przestrzeń, wygoda. - oficjalne Biuro Sprzedaży Dewelopera przedstawia: przedsprzedaż - oferta ograniczona czasowo! Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł92,57 m² 8 858,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m , usytuowane na trzecim piętrze niskiego bloku z 1938 roku przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w Rzeszowie, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł62,69 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle z widokiem na panoramę miasta. W sprzedaży mieszkania na parterze z ogrodem o powierzchni 54,36 m oraz mieszkania na 1 piętrze o powierzchni 62,69 m z.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu komfortowe i przestronne mieszkanie o pow.71m, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul.Cegielnianej w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł61,07 m² 7 515,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja na Zalesiu ruszyła sprzedaż! W ofercie dostępne komfortowe mieszkania w zabudowie szeregowej dwulokalowej do wyboru: 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem na parterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 448 zł55,04 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,04 m , znajdujące się na parterze w niskim 3 piętrowy, bloku z windą przy al. Sikorskiego Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie do wynajęcia w samym centrum Rzeszowa o powierzchni 100 m2 przy ul. Jagiellońskiej. Apartament wykończony w wyższym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł77,30 m² 6 196,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości najnowsza inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowana w Tyczynie! Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 374 zł60,55 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycją realizowaną w północnej części Rzeszowa. Sprawdzony Deweloper Marland, któremu zaufały już dziesiątki klientów.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł53 m² 10 132,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na parterze przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. To świetna propozycja zarówno dla rodziny, seniorów, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 50,16 m , z prywatnymi ogródkami o metrażu od 56 do 75 m . Kameralna inwestycja w zabudowie dwulokalowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świadka

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł64 m² 8 890,63 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy państwu do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o pow.63,9m, położone na trzecim piętrze w wieżowcu przy ul.Świadka. Mieszkanie składa się z: -salonu z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49,50 m² 8 282,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.50 m usytuowane na 4. piętrze niskiego, 4-kondygnacyjnego bloku z 1976 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 296 zł51,84 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Okazja cenowa - praktycznie gotowe 3-pokojowe mieszkanie! Odbierz klucze jeszcze w tym roku! opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 51,84m2 - 2 balkony o pow.: 7,00m2 balkon + 4,24m2.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł69,97 m² 9 576 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w Rzeszowie ul. Pańska Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,97 m, położone w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł54,60 m² 9 139,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle mieszkań w zabudowie bliźniaczej przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie Jest to kameralna inwestycja w północnej części Rzeszowa, która łączy wygodę miasta z ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł54,36 m² 8 259,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro nieruchomości Eagles estate przedstawia kameralne osiedle składające się z 30 mieszkań w zabudowie szeregowej, zlokalizowane przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Inwestycja powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

548 000 zł59,98 m² 9 136,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ruszyła sprzedaż ostatniego etapu Nowoczesnego Osiedla Lwowska Tarasy. Etap ten zawiera budowę 19 budynków mieszkalnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Mieszkania dostępne w sprzedaży: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 812 zł61,61 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! 3 pokoje w dzielnicy Biała - 0% prowizji, brak pcc Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie gotowe do odbioru w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł88,44 m² 123,25 zł/m²

 

Piętro:30/38

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu piękny apartament do wynajęcia przy ulicy Szopena w Rzeszowie w inwestycji Olszynki Park. Apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł89,95 m² 6 992,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 84,60 m2 + taras dachowy o pow. ok. 48 m2 (segment narożny) w III etapie osiedla mieszkań w zabudowie szeregowej w Malawie (zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 114 zł58,12 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkania na parterze o powierzchni 58,12 m2 z prywatnymi ogródkami o powierzchni od 32 m2 do 112 m2 zlokalizowane przy ul Myśliwskiej w Rzeszowie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 500 zł53,59 m² 9 899,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,59m2 z tarasem oraz ogródkiem, w znakomitej lokalizacji - Rzeszów, ulica Zawiszy Czarnego. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 53,59m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 336 zł58,44 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z trzypokojowym mieszkaniem o powierzchni 58,44 m2, mieszczącego się na parterze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 326 zł45,86 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży mieszkania z drugiego etapu inwestycji deweloperskiej na północnym wschodzie Rzeszowa w dzielnicy Załęże! Wybudowane zostało sześć dwupiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł56,05 m² 10 258,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Sprzedam przestronne mieszkanie w ciekawym układzie ,bardzo blisko ścisłego centrum , przy ulicy Krakowskiej 14. Mieszkanie po remoncie ,dwustronne na I piętrze w 4-ro piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł65,80 m² 37,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m2 przy ul. Dynowskiej os. Karoliny. Idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń i duży.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł90 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu przestronny apartament znajdjący się w nowoczesnym wieżowcu w samym centrum Rzeszowa. Apartament mieści się na pierwszym piętrze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie o pow. 65.85m2, na 1 piętrze w niskim kameralnym budownictwie przy ul. Pańskiej. Do mieszkania przynależy garaż w bryle budynku, ogród 79m2 oraz przestronna kom. lok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 537 zł50,60 m² 9 556,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 50,60 m2 z balkonem o powierzchni 3,10 m2 zlokalizowane przy ul. Potockiego w Rzeszowie. Inwestycja.