dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

1 464 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 464 ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł52,38 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkania w zabudowie szeregowej, usytuowane na parterze o powierzchni 52,38 m2 lub 57,04 m2 z prywatnymi ogrodami od 34 do 55 m2 gwarantują mieszkańcom prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 000 zł54,53 m² 8 490,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w zabudowie szeregowej Rzeszów Południe. Gotowe na Kwiecień 2026 0% prowizji | Bez pcc 2% | Bez ukrytych kosztów Przedstawiamy nową inwestycję kilkudziesięciu mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50,30 m² 11 908,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje |50,3m2 | ul. Bałtycka | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 50,3 m2. Znajduje się na parterze w niskim 4-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł68,12 m² 8 000,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 3 pokojowe o pow. 68,12 m2. Mieszkanie znajduję się na 3/3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. W bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

665 000 zł60 m² 11 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu przestronne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość o powierzchni około 60.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł59,52 m² 9 223,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atrium house nowoczesna inwestycja W spokojnej okolicy, tuż przy granicy rzeszowa Szukasz miejsca, które łączy komfort życia blisko miasta z ciszą i spokojem podmiejskiej okolicy? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł53,48 m² 8 582,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w spokojnej, cichej i zielonej lokalizacji, na południu Rzeszowa - osiedle Biała. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,14 m² 6 719,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową inwestycję w sąsiedztwie lasu, budowaną na osiedlu Słocina - domy i mieszkania z zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 296 zł51,84 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie znajduje się przy ul. Staroniwskiej - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł83,06 m² 7 572,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Las Marcina - poznaj inwestycję Komfort otoczenia Las Marcina, to nowoczesny projekt deweloperski zaprojektowany z myślą o wszystkich tych, którzy cenią komfortowe warunki życia w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł61,67 m² 8 853,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Wyjątkowe, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe przy parku | ostatnie piętro | cisza i komfort w sercu miasta Na sprzedaż oferujemy przestronne i doskonale doświetlone mieszkanie o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

674 000 zł56,66 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w nowej, niskiej zabudowie przy ulicy Uroczej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł61 m² 8 278,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania - rzeszów ul. Krakowska nie pobieramy prowizji od klienta kupującego. Kupujący nie płaci także podatku pcc 2%. Atuty inwestycji: - indywidualny projekt o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 040 zł65,80 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie na sprzedaż apartament na piętrze o powierzchni 65,80 m2 z balkonem o powierzchni 5,76 m2 oraz dodatkową bezpłatną powierzchnią na poddaszu, usytuowane przy ul. Dębickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

620 000 zł58 m² 10 689,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 zlokalizowane przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2019 Piętro: 0 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł51,30 m² 8 752,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - Osiedle Miłocin | ul. Myśliwska, rzeszów Zamieszkaj w zielonej części Rzeszowa - komfortowe mieszkania w zabudowie szeregowej! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł54,14 m² 9 216,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwonicka

Rzeszów,podkarpackie

665 000 zł62 m² 10 725,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

63 m funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni + 30 m prywatnego tarasu. Mieszkanie na parterze z przestrzałowym układem i dużą ilością naturalnego światła. 3 ustawne pokoje, okna.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia przytulne, dobrze nasłonecznione, mieszkanie powierzchni 63 m2 na 5 piętrze w 10-letnim bloku z windą przy ulicy św. Kingi na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie. Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł58,36 m² 9 407,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży mieszkanie o pow. 58m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy ogród o pow. 31m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 500 zł53,59 m² 9 899,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja w sąsiedztwie os. Architektów topowa lokalizacja oraz ponadczasowy projekt układów mieszkań. Kameralna zabudowa szeregowa. Opis nieruchomości: - mieszkanie o pow. użytkowej:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 179 zł60,60 m² 10 398,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia nową inwestycję na mapie Rzeszowa! Przedstawiamy trzypokojowe mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrzę o powierzchni 60,60 m2 z komórka.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł67,60 m² 9 008,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania, które daje Ci coś więcej niż tylko metraż daje możliwość stworzenia przestrzeni idealnie dopasowanej do Twojego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł46,60 m² 11 158,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,60 m , zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Staszica. Lokal znajduje się na parterze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł63,49 m² 7 859,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie Oferta dotyczy przestronnego mieszkania o powierzchni 63,49 m z ogrodem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 200 zł67,47 m² 10 125,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Tkacka Kaskady to nowa, kameralna i wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Rzeszowie w nowoczesnej architekturze. Oferta 12 mieszkań jest skierowana dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł64 m² 9 515,63 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Pelczara w Rzeszowie na osiedlu Nowe miasto. Mieszkanie o powierzchni 63,9 m2, usytuowane jest na widokowym 10 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł62,69 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro nieruchomości Eagles estate przedstawia kameralne osiedle składające się z 30 mieszkań w zabudowie szeregowej, zlokalizowane przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Inwestycja powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł58,36 m² 9 407,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim w zabudowie dwulokalowej, położonych w spokojnej, zielonej okolicy tuż przy lesie na ul. Nefrytowej ( os.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł70 m² 8 357,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna wyłącznie w homfi Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w południowej części Rzeszowa, przy al. gen.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plenerowa

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł67 m² 10 134,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67m położone na wysokim parterze w niskim bloku przy ul. Plenerowej w Rzeszowie. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68 m² 10 279,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kustronia obok Uniwersytetu Rzeszowskiego w centrum Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 67,7 m2, usytuowane jest na 2 Piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł49,40 m² 12 348,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone na parterze nowoczesnego osiedla przy ul. Strażackiej. Lokal posiada prywatny ogródek, który stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł58 m² 10 689,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Jasłowska Nieruchomości prezentuje mieszkanie: 3 pokoje z prywatnym ogrodem cisza, zieleń i komfort codziennego życia. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 000 zł60 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m z balkonem, położone na drugim piętrze sześciopiętrowego bloku z windą. Inwestycja mieści się we.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem w Rzeszowie - komfort, przestrzeń i wygoda na co dzień! Biuro Nieruchomości Rzestate oferuje Państwu na wynajem wyjątkowe, nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 471 zł68,33 m² 8 992,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Royal Broker na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,33 m z balkonem, położone w cichej i zielonej części Rzeszowa Słocina przy ul. św.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 040 zł72,13 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z zielonym tarasem na nowoczesnym osiedlu zlokalizowane w Rzeszowie na ul. Technologicznej ( Zachodnia część Rzeszowa) oferta bez prowizji oraz pcc! opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł54,36 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu przedsprzedaż inwestycji. Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,36m , z dużym tarasem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł58,50 m² 7 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w Rzestate! Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji Rzeszowa - przy ul. Osmeckiego, na spokojnym osiedlu Baranówka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Pola

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł60,60 m² 11 534,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

W ofercie biura Estaton prezentujemy trzypokojowe mieszkanie powierzchni 60,60m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Wincentego Pola. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze, niskiego.