Mieszkanie, ul. Świadka

Świadka, Nowe Miasto, Rzeszów, podkarpackie

  • 570 000 zł
  • 63 m²
  • 9 047,62 zł/m²

Zdjęcie

Artur Dec

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Świadka

Świadka, Nowe Miasto, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
12 maja 2026

570 000 zł

63 m²

9 047,62 zł/m²

Mieszkanie, ul. Świadka

Zaktualizowane: 12 maja 2026

570 000 zł 63 m² 9 047,62 zł/m²

Piętro:
3/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1975
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1975

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 570 000 zł (9 047,62 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 63 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1975 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/10, dwustronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (2 m²), piwnica
  • Czynsz: 800 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości HomeSpace ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni całkowitej 63 m², położone na 3. piętrze w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Świadka w Rzeszowie.

Nieruchomość wyróżnia się bardzo praktycznym układem pomieszczeń, dzięki czemu idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. (...)

Agent

Artur Dec

794 042...

794 042 984

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.