dowolna

Domy z garażem Rzeszów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

419 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 499 000 zł146,68 m² 10 219,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:829 m²

Galicja-Nieruchomości.pl ma przyjemność zaprezentować jeden z czterech nowoczesnych domów jednorodzinnych klasy Premium, zlokalizowanych w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej, na osiedlu Budziwój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł155,87 m² 5 767,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:138 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 155,87m2 + ogródek 138,25m2 znajdujący się w Rzeszowie przy ul. Pileckich (słocina) Oddawane w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 622 zł110,86 m² 7 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110,86 m2 z ogrodem 250m2, zlokalizowany przy ul. Słocińskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł117,49 m² 89,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, który łączy komfort, funkcjonalność i poczucie prywatności. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m z działka 2,16 ar. Kolejny V etap rodzinnego osiedla przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Standard wykończenia: stan.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł305,16 m² 3 113,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:327 m²

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w homfi: okazja - jedyna taka duża nieruchomość (300m2) w cenie małej szeregówki! Na sprzedaż wyjątkowo przestronny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł111,56 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:57 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - skrajny segment o powierzchni 111,56 m . Kameralne osiedle zlokalizowane jest w Rzeszowie przy bocznej ul. Budziwojskiej. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł178 m² 46,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom o powierzchni 178 M w stanie surowym, zlokalizowany w prestiżowej części Rzeszowa przy ul. Robotniczej -zalesie. Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł363 m² 5 506,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż Trzykondygnacyjna willę wraz z dwustanowiskowym garażem, zabudowaną wiatą oraz krytym, podgrzewanym basenem z funkcją pływania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 845 zł110,94 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Na sprzedaż dom z garażem w zabudowie szeregowej w Rzeszowie - Lokalizacja: ul. Św. Walentego, rzeszów (matysówka) - Metraż domu: 110,94 m kw. - pokoje: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 000 zł112,43 m² 6 955,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż szeregówka skrajna o powierzchni 112,43 m2 z przynależnym ogrodem ok 125 m2 i garażem w bryle budynku. Szeregówka zlokalizowana w sąsiedztwie Al. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 000 zł112,43 m² 6 866,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Nowe osiedle przy ul. Sikorskiego, dzielnica Biała w Rzeszowie. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - skrajny segment o powierzchni 112,43 m z prywatnym, narożnym ogrodem 102.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący, położony na ok. 6 - arowej działce, znajdującej się w południowo - wschodniej części Rzeszowa, osiedle Zalesie.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł226 m² 7 743,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolno stojący z trzema sypialniami na parterze i garażem w bryle budynku. Dom zlokalizowany zaledwie 2 km od centrum Rzeszowa (millenium Hall). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł114,12 m² 6 913,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Biuro Eagles Estate ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Pileckich na os. Słocina w Rzeszowie. Inwestycja zlokalizowana jest w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł116,76 m² 6 594,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycje domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych przy ul. Magicznej, w sąsiedztwie ul. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł104,50 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 104,5 m2 w zabudowie szeregowej, położony w nowej inwestycji w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł178 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:429 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom na ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom z 1970r.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł120 m² 13 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferta na wyłączność! dom Z dużą działką I ogrodem - rzeszów wieniawskiego! garaż, wiata! Biuro Res Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł180,13 m² 8 216,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:822 m²

Kameralny dom z ogrodem | 180 m2 komfortu i elegancji | Zaczernie - 5 km od rzeszowskiego Rynku (z idealną ekspozycją względem kierunków świata) Prezentujemy niezwykle dopracowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 896 zł86,92 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:115 m²

Przedsprzedaż nowej inwestycji - Grand Residence! Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej (h45), w Rzeszowie przy ul. Św. Marcina - os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł96 m² 5 197,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Osiedle 8 domów w zabudowie szeregowej oraz 2 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 96m2 wybudowanych na działkach o powierzchniach od 135m2 do 270m2 , z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł95,85 m² 5 206,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

W sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym zamkniętym o pow. 95,85m2. Opis nieruchomości: - powierzchnia: 95,85m2 - garaż w bryle budynku - działka 135m2 - stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł146,68 m² 10 219,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:994 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż jeden z czterech nowoczesnych domów jednorodzinnych w wysokim standardzie deweloperskim, zlokalizowanych w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł107 m² 7 841,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Biuro Estaton prezentuje nowoczesny dom w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Dom jest gotowy, klucze możesz odebrać w ciągu kilku dni. Powierzchnia domu - 107.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł300 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:854 m²

Oferujemy przestronny dom na sprzedaż, położony przy ul. Staroniwskiej, z doskonałym dojazdem do centrum Rzeszowa. Dom składa się z trzech kondygnacji, co daje łączną powierzchnię około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 900 zł147 m² 10 203,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom premium na sprzedaż | rzeszów budziwój Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny premium w stanie deweloperskim, zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej, os. Budziwój. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł137,50 m² 8 938,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Oferujemy do sprzedaży,dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej na Osiedlu Dworzysko ,przy ul.Szlacheckiej. Powierzchnia użytkowa domu to 137,5m2,zbudowany w 2014 roku z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł283,78 m² 5 987,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Wyłącznie w ofercie biura Inwestycje i Finansowanie na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania! Nieruchomość charakteryzuje obszerna.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł212 m² 11 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:791 m²

Nowoczesny 4-letni dom o powierzchni 212 m , położony w prestiżowej dzielnicy Drabinianka przy ul. Podmiejskiej. Zaprojektowany indywidualnie, z naciskiem na komfort życia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł232,70 m² 5 367,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:773 m²

Na sprzedaż dom piętrowy wolnostojący, zlokalizowany w Rzeszowskie przy ulicy Dębickiej. Nieruchomość w całości wykończona, gotowa do zamieszkania, bez wkładu finansowego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 379 999 zł148,69 m² 9 281,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie zaprasza do zapoznania się z ofertą inwestycji 퐬퐩퐫퐳퐞퐝퐚퐳 퐲 ퟗ 퐝퐨퐦퐨́퐰 퐣퐞퐝퐧퐨퐫퐨퐝퐳퐢퐧퐧퐲퐜퐡 퐨.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 845 zł110,94 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nowe domy w ramach wyjątkowej inwestycji przy ul. św. Walentego! Oferta dotyczy domu w zabudowie szeregowej (segment środkowy).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji zlokalizowanej w spokojnej części Rzeszowa - ul. Miejska (os. Budziwój) , w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł180 m² 5 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuję na sprzedaż dom wolnostojący przy ul. Słocińskiej w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 180 m 2 znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł82,10 m² 6 565,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości najnowsza inwestycja mieszkań i domów w zabudowie szeregowej zlokalizowana w Tyczynie! Oferta dotyczy dwupoziomowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym - Rzeszów, ul. Słocińska Możliwość podziału na dwa mieszkania | Duża działka | Budynek gospodarczy | Garaż Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł212 m² 11 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Luksus, nowoczesność i energooszczędność w idealnej lokalizacji! Na sprzedaż wyjątkowy, 4-letni dom jednorodzinny o powierzchni 212 m , zaprojektowany na indywidualne zamówienie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Ostatnie dwa segmenty skrajne nowoczesne szeregówki w Racławówce Na sprzedaż nowoczesne, kameralne szeregówki z garażem w bryle budynku, położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł180 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Oferuję Państwu do wynajęcia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z jednostanowiskowy garażem, zlokalizowany na nowym, zamkniętym osiedlu w Rzeszowie, dzielnica Staroniwa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł134,50 m² 6 133,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Biuro Nieruchomości Galicja prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (narożny) zlokalizowany na Osiedlu Budziwój, na kameralnej inwestycji składającej się tylko z 4 segmentów.