dowolna

Domy Rzeszów Osiedle Miłocin

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

789 000 zł85,98 m² 9 176,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 85,98 m2, znajdujący się przy ulicy Laurowej. Ulica Laurowa znajduje się w Miłocinie północnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł150 m² 13 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiam Państwu do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni ok 150 m2. Nieruchomość usytuowana jest na działce 9 arów. Wokół domu znajdują się liczne nasadzenia, ogrodzenie czterostronne.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

665 000 zł106,90 m² 6 220,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom bliźniak na sprzedaż ul. Warszawska, rzeszów Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale blisko miasta? Sprawdź tę ofertę! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł106,90 m² 6 220,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej. Dom o powierzchni 106,90 m2 z działką 3 arową.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł201 m² 9 900,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu piękny a zarazem funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej około 200m2 ( użytkowa około 150m2 ). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł150 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiam Państwu do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni ok 150 m2. Nieruchomość usytuowana jest na działce 9 arów. Wokół domu znajdują się liczne nasadzenia, ogrodzenie czterostronne.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł238 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Sprzedam Dom w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej wraz z działką o powierzchni 2200 m2. Nieruchomość położona w luźnej zabudowie jednorodzinnej. Dach pokryty blachodachówką, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł180,13 m² 8 216,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:822 m²

Kameralny dom z ogrodem | 180 m2 komfortu i elegancji | Zaczernie - 5 km od rzeszowskiego Rynku (z idealną ekspozycją względem kierunków świata) Prezentujemy niezwykle dopracowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł129,60 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu bliźniaczego w Rzeszowie. Lokalizacja: ulica Warszawska, rzeszów Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

859 000 zł118 m² 7 274,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę na wyłączność: na sprzedaż ostatni dom w nowoczesnej zabudowie szeregowej, o powierzchni 98,59m2 (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

599 000 zł79 m² 7 598,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Nowość! Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości. Domy w stanie deweloperskim w idealnie skomunikowanej lokalizacji przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie! Dwa rodzaje domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

859 000 zł118 m² 7 274,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

799 000 zł118 m² 6 766,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę na wyłączność: na sprzedaż dom w nowoczesnej zabudowie szeregowej, o powierzchni 98,59m2 (z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłocin,Rzeszów

850 000 zł118 m² 7 186,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości! myśliwska rzeszów! Domy w zabudowie szeregowej znajdujące się w doskonale skomunikowanej z centrum miasta lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Miłocin,Rzeszów

1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:822 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pogwizdowska

Miłocin,Rzeszów

645 000 zł100 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

NA sprzedaż /dom wolnostojący/ rzeszów- pogwizdów nowy! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok. 100 m2, położony na osiedlu Pogwizdów Nowy na północy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Laurowa

Miłocin,Rzeszów

789 000 zł86 m² 9 176,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 85,98 m2, znajdujący się w spokojnej i malowniczej części Rzeszowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogwizdowska

Miłocin,Rzeszów

630 000 zł111 m² 5 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Rzeszów, ul. Pogwizdowska Powierzchnia użytkowa: 111 m | 4 pokoje | Garaż w bryle budynku | Ogród Jeśli szukasz funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rzeszów

Miłocin,Rzeszów

790 000 zł130 m² 6 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Opis budynku stan surowy zamknięty ze stolarką i dociepleniem - powierzchnia użytkowa: 113m2 + możliwość adaptacji strychu 27m2 (wejście klatką schodową) - powierzchnia działki: 417m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłocin,Rzeszów

1 049 000 zł118 m² 8 889,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - 108,9 m2 z ogródkiem i garażem! Oferujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 108,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pogwizdowska

Miłocin,Rzeszów

569 000 zł111 m² 5 126,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej - ul. Pogwizdowska, rzeszów! (os. Pogwizdów Nowy) gotowe stany surowe zamknięte - 569.000,00 zł Bez prowizji i podatku PCC 2%! Szukasz nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłocin,Rzeszów

1 049 000 zł118 m² 8 889,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogwizdowska

Miłocin,Rzeszów

630 000 zł111 m² 5 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogwizdowska

Miłocin,Rzeszów

630 000 zł111 m² 5 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pogwizdowska

Miłocin,Rzeszów

569 000 zł111 m² 5 126,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Miłocin,Rzeszów

1 185 000 zł109 m² 10 881,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie szeregowej 108,9 m2 z ogródkiem i garażem! Oferujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 108,9 m2, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Miłocin,Rzeszów

720 000 zł130 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej. Dom o powierzchni 129,6 m2 z działką 3 arową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pogwizdowska

Miłocin,Rzeszów

639 000 zł111 m² 5 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej - osiedle Pogwizdów Nowy, ul. Pogwizdowska, rzeszów! oferta bez prowizji od kupującego oraz podatku pcc 2%! Marzysz o nowoczesnym domu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Warszawska

Miłocin,Rzeszów

749 000 zł115 m² 6 499,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Marzysz o idealnym domu dla swojej rodziny? Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 115,24 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Miłocin,Rzeszów

665 000 zł107 m² 6 220,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłocin,Rzeszów

749 000 zł115 m² 6 513,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany przy ul. Myśliwskiej. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 115 m2 z przynależnym ogródkiem o powierzchni ok. 65 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Miłocin,Rzeszów

665 000 zł107 m² 6 220,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej. Dom o powierzchni 106,9 m2 z działką 3 arową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Miłocin,Rzeszów

720 000 zł130 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłocin,Rzeszów

720 000 zł130 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłocin,Rzeszów

1 185 000 zł109 m² 10 881,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłocin,Rzeszów

739 000 zł115 m² 6 412,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 115,24 m2 z ogrodem ok 100 m2. Do nieruchomości są przypisane dwa miejsca postojowe, jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłocin,Rzeszów

2 900 000 zł220 m² 13 181,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu o powierzchni 220 m2. Dom położony jest na ustawnej i w pełni zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rzeszów

Miłocin,Rzeszów

729 000 zł115 m² 6 412,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:60 m²

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na osiedlu Miłocin. Piętrowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rzeszów

Miłocin,Rzeszów

739 000 zł115 m² 6 412,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rzeszów

Miłocin,Rzeszów

1 255 000 zł220 m² 5 704,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż przestronny dom szeregowy o powierzchni około 170 m , położony w Rzeszowie, w urokliwej dzielnicy Miłocin. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej.