dowolna

Domy z cegły Rzeszów - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

849 000 zł93 m² 9 228,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny z 1972 roku, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa na osiedlu Mieszka I.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł85,98 m² 9 176,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 85,98 m2, znajdujący się przy ulicy Laurowej. Ulica Laurowa znajduje się w Miłocinie północnej,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł114,50 m² 6 541,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

Przedstawiam ofertę domu, który został wyremontowany od gołej ziemi po sam dach! Pierwsze sześć zdjęć przedstawia stan który można uzyskać po drobnych zmianach - zdjęcia powstały na podstawie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł167 m² 22,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem dom o powierzchni 167 m , zlokalizowany przy ul. Głębokiej w Rzeszowie. Nieruchomość przeznaczona wyłącznie na wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 000 zł160 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu pół domu do wynajęcia o powierzchni 160 m2 przy ul. Budziwojskiej na osiedlu Budziwój. Mieszkanie jest dwupoziomowe, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł265,19 m² 4 521,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:546 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rzeszowie, przy ul. Zwierzynieckiej. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 900 zł75 m² 38,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje ofertę wynajmu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 75 m , usytuowanego na pierwszym piętrze domu prywatnego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł117,49 m² 9 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:163 m²

Stylowy dom szeregowy 117,49 m | ogród | garaż | wysoki standard | Rzeszów Biuro Nieruchomości Podkarpacie z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość dostępną na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł83,80 m² 8 054,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 - II Etap inwestycji w popularnej lokalizacji! Kameralne osiedle składające się z segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący, położony na ok. 6 - arowej działce, znajdującej się w południowo - wschodniej części Rzeszowa, osiedle Zalesie.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł232 m² 5 948,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:452 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom zlokalizowany w Rzeszowie, znajdujący się w jednej z najbardziej pożądanych do zamieszkania dzielnic- zalesie. Dom o powierzchni około 232 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł100 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy do wynajęcia bardzo ciekawą nieruchomość stanowiącą dom w zabudowie szeregowej położony przy Al. Niepodległości w Rzeszowie. Prezentowany dom to doskonała lokalizacja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł180 m² 14 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:148 m²

Wyłącznie w ofercie biura homfi mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwukondygnacyjnej kamienicy o powierzchni 180 m usytuowanej na nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom położony w Rzeszowie przy ul. Słocińskiej, w pierwszej linii zabudowy, na dużej działce o powierzchni 1260 m . Główne atuty nieruchomości: dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł202 m² 96,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:933 m²

Na sprzedaż nowoczesny, dopracowany dom jednorodzinny położony na spokojnym, nowym osiedlu w Rzeszowie (budziwój, ul. Śnieżna). Nieruchomość wybudowana w 2017 r. przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł83,80 m² 8 711,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 z dużym narożnym ogródkiem - II Etap inwestycji w popularnej lokalizacji! Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:241 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z lat 80-tych na osiedlu Zimowit w Rzeszowie. Oferowana nieruchomość to trój kondygnacyjny kameralny budynek o powierzchni 160 m2 wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

W ofercie biura Expander przedstawiamy Państwu dom wolnostojący z olbrzymim potencjałem zlokalizowany w ścisłym centrum Rzeszowa przy ulicy Słocińskiej. Prezentowany budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł252 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż komfortowy dom (skrajny segment) o powierzchni użytkowej 180 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 4,98 ar przy ul. Zimowit.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu wolnostojący dom o powierzchni 180 m , położony na rozległej, ogrodzonej działce 12,4 ara. Wybudowany w 1978 roku, ten urokliwy dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:840 m²

Biuro Estaton przedstawia Państwu unikalną okazję nabycia domu o wyjątkowo estetycznej bryle, który jest idealnym kandydatem do przeprowadzenia modernizacji i przekształcenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł200 m² 7 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 m²

Wyjątkowy dom w ścisłym centrum Rzeszowa | 200 m | nowoczesne technologie | działka 6,24 a Biuro nieruchomości Jasłowska Nieruchomości prezentuje na wyłączność unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

899 000 zł186,91 m² 4 809,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia niepowtarzalną ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 187 m2 na 11 arowej działce przy ul. Św Rocha. To idealna nieruchomość dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę domu na sprzedaż z ogromnym potencjałem. Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 200 m2 znajduje się na dużej, niespełna 13.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł140 m² 64,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 039 m²

Biuro Estaton ma przyjemność zaprezentować Państwu dom zlokalizowany przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie Dom wolnostojący ma powierzchnię 140 m2 i leży na ponad 20 ar pięknej widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 000 zł283,20 m² 5 968,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:730 m²

Na sprzedaż przestronny budynek wolnostojący w Rzeszowie (ul. Olbrachta), który doskonale sprawdzi się jako siedziba firmy, biuro, kancelaria, gabinety, centrum usługowe lub inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł254 m² 7 283,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nieruchomość inwestycyjna w centrum miasta | 4 budynki | działka 5,4 a | ul. Grunwaldzka oferta na wyłączność biura nieruchomości jasłowska nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł286 m² 6 989,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyłącznie w ofercie biura Inwestycje i Finansowanie na sprzedaż lub wynajem bardzo ciekawy dom blisko centrum Rzeszowa idealny pod firmę np. w branży it! Nieruchomość charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:163 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i 4 balkonami Rzeszów, ul. Wrześniowa 7. Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni 180 m , położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Rzeszowa przy ul. Słocińskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł221,55 m² 3 380,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyłącznie w biurze Res Nieruchomosci! Dom wolnostojący 221 m2 / Zalesie / 2 wejścia / potencjał inwestycyjny! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł146 m² 4 931,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1980 roku w Rzeszowie przy ul. Miodowej, stojący na 2,6 arowej działce, zaprojektowany tak aby.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł150 m² 10 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Firma Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę na wyłączna sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Słocina. Kilkuletnia nieruchomość znajduje się w cichym spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w zabudowie bliżniacze o powierzchni 130 m kubatura 605.13m3 4 pokoje, garaż w bryle budynku. Działka 450 m. W lokalizacji os Paderewskiego, bardzo spokojne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 999 zł170 m² 5 666,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący | ok. 150 m użytkowe | garaż w bryle | działka ok. 6 ar | Rzeszów Zalesie, ul. Spacerowa Oferuję dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 150 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł270 m² 20,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:667 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę uroczego domu na wynajem w Rzeszowie w znakomitej lokalizacji. Dom o powierzchni całkowitej 270 m . Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł188 m² 9 303,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie osiedle Nowe Miasto do zamieszkania od zaraz! Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z 1990.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł160 m² 5 624,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 039 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Św. Walentego. Nieruchomość o powierzchni 140 ustytuowana.