dowolna

Mieszkania w bloku Rzeszów - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 849 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 849 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cena podana już Z czynszem Mieszkanie do wynajęcia od zaraz Kaucja 3000zl 2900 + prąd co dwa miesiące Zwierzęta nie są akceptowane Przed blokiem jest duży parking, spokojna okolica Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro W-Nieruchomości ma przyjemność zaproponować Państwu ofertę wynajmu mieszkania. Nieruchomość o pow. 24 m2, składa się z 1 dużego i przestronnego pomieszczenia, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam: mieszkanie 2-pokojowe | 32 m | Rzeszów, ul. Pelczara Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 10. piętrze w bloku z windą, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł35,25 m² 11 063,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz kompaktowej i wyjątkowo ustawnej przestrzeni blisko serca Rzeszowa; która dzięki bardzo niskim opłatom pozwoli Ci na pełną swobodę bez kompromisów w lokalizacji? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

703 485 zł52,11 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa inwestycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Połączenie nowoczesnej architektury, funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 055 zł55,93 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie, zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania M44 w nowej inwestycji Lwowska 33, która położona jest w Rzeszowie przy ul. Lwowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł57,74 m² 11 413,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł44,87 m² 11 700,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - na sprzedaż, usytuowane przy ul. Gen. Mieczysława Boruty-Spiechowicza w Rzeszowie. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł60,54 m² 11 975,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,25 m² 9 041,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł92,20 m² 5 412,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 62,19 m na 1 piętrze z poddaszem do adaptacji ok. 30 m - razem powierzchnia użytkowa 92,20 m . Nowe, kameralne osiedle 16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 42,15 m z ogrodem ok. 35 m . Mieszkanie dostępne w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł61,07 m² 8 170,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

III etap Osiedle Wieniawskiego w sprzedaży. Oferuję mieszkanie bezczynszowe, 4 - pokojowe o powierzchni 61,07 m na 1 piętrze z balkonem. Nowe, kameralne osiedle w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł63,10 m² 10 285,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji Rzeszowa? Chcesz mieszkać ładnie i nowocześnie, ale nie masz czasu i ochoty na remont? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł61 m² 11 147,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,1 m , położone na 1. piętrze w budynku zlokalizowanym w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł61 m² 8 688,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,1 m , położone na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowanym w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł55,35 m² 11 183,38 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Błogosławionej Karoliny- osiedle projektant. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł72,02 m² 9 372,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą oraz garażem podziemnym, przy ul. Architektów.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł54,28 m² 55,28 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Inwestycje i Finansowanie na wynajem nowocześnie urządzone mieszkanie trzypokojowe w spokojnej i zielonej okolicy z szybkim dostępem do centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 225 zł55,75 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu nowe, oddane do użytku trzypokojowe mieszkanie o metrażu 55,75m2 z dwiema loggiami mieszczące się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

274 080 zł27,20 m² 10 076,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 27,2 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe 50m2 Na ul. Sportowej 10 *** lokalizacja *** ~ 1 km od centrum, ~ 1 km od Galerii Rzeszów, w pobliżu, lodowisko, przedszkole, szkoła, park, stadion, market itd *** dane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

569 000 zł56,25 m² 10 115,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w standardzie premium! Nie przegap okazji w ofercie przedsprzedaży! Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie z tarasem 13,64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł28 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 28 m2 zlokalizowana przy ul. Bałtyckiej. Położona na 7 piętrze w 14-piętrowym bloku z windą z 2022r. Pomieszczenia: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe 50 m2, z miejscem postojowym w garażu podziemnym, usytuowane na 2-piętrze, w nowym bloku z windą; - mieszkanie składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł52,60 m² 10 247 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Projektant w Rzeszowie: 2 pokoje z osobną kuchnią przy ul. Krośnieńskiej. - II piętro w niskim bloku z 2000 r. - oddzielna kuchnia z oknem - 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49m2, zlokalizowane przy ul. Zacisznej na Drabiniance. Położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą z 2019r. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł53,50 m² 8 953,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,5 m , położone na 3 piętrze w niskim, 10 piętrowym bloku z 1980 roku w pożądanej części Rzeszowa ul. Świadka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł41,93 m² 11 333,81 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,93 m , położone na 7. piętrze w 8-piętrowym nowym bloku z tego roku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem położone w Rzeszowie na 1 piętrze położone przy ul. Broniewskiego 32. Mieszkanie 2 lata temu przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Załęskiej. Nieruchomość o powierzchni 43 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł64,64 m² 8 183,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,64 m , położone na 2. piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Staromieście. Lokalizacja charakteryzuje się szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł57,15 m² 9 256,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w estaton prezentujemy Państwu nowoczesną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul. Spacerowej na Osiedlu Zalesie w Rzeszowie. To propozycja dla osób, które cenią spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł79,46 m² 7 362,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Estaton Nieruchomości prezentuje nową inwestycję realizowaną przy ul. Przemysłowej w Rzeszowie lokalizacja Inwestycja w dynamicznie rozwijającej się części miasta, zapewniającej wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł75,51 m² 9 654,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł62,69 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży Galicja nieruchomości Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 62,69m2 z dużym balkonem o powierzchni 8,36m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,77 m² 12 312,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 56,77 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej części Rzeszowa, przy ul. Jana Pawła II. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

W ofercie biura Estaton prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w budynku z roku 1960 przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie Mieszkanie zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł58,10 m² 8 760,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane na fajnym osiedlu/pełna infrastruktura w zasięgu ręki tylko U nas! Do sprzedania mieszkanie o pow. 58,10 m2 zlokalizowane na oś. Krakowska Płd. - ul. Pleśniarowicza na II.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł48,94 m² 11 830,81 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 48,94 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł68,01 m² 8 807,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,01 m2 zlokalizowane w samym centrum Rzeszowa przy ulicy Leopolda Lisa Kuli.