dowolna

Szeregówki Rzeszów - Lista ogłoszeń domów w zabudowie szeregowej

251 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

251 ogłoszeń

Rynek pierwotny

748 845 zł110,94 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Na sprzedaż dom z garażem w zabudowie szeregowej w Rzeszowie - Lokalizacja: ul. Św. Walentego, rzeszów (matysówka) - Metraż domu: 110,94 m kw. - pokoje: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 000 zł112,43 m² 6 866,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Nowe osiedle przy ul. Sikorskiego, dzielnica Biała w Rzeszowie. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - skrajny segment o powierzchni 112,43 m z prywatnym, narożnym ogrodem 102.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł114,12 m² 6 913,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Biuro Eagles Estate ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Pileckich na os. Słocina w Rzeszowie. Inwestycja zlokalizowana jest w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł116,76 m² 6 594,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycje domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych przy ul. Magicznej, w sąsiedztwie ul. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

825 000 zł104,50 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 104,5 m2 w zabudowie szeregowej, położony w nowej inwestycji w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 896 zł86,92 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:115 m²

Przedsprzedaż nowej inwestycji - Grand Residence! Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej (h45), w Rzeszowie przy ul. Św. Marcina - os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł95,85 m² 5 206,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - idealny dla młodej rodziny Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł96 m² 5 197,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Osiedle 8 domów w zabudowie szeregowej oraz 2 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 96m2 wybudowanych na działkach o powierzchniach od 135m2 do 270m2 , z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł95,85 m² 5 206,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

W sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym zamkniętym o pow. 95,85m2. Opis nieruchomości: - powierzchnia: 95,85m2 - garaż w bryle budynku - działka 135m2 - stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł107 m² 7 841,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Biuro Estaton prezentuje nowoczesny dom w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Dom jest gotowy, klucze możesz odebrać w ciągu kilku dni. Powierzchnia domu - 107.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł110,40 m² 6 240,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

W sprzedaży szeregówka o funkcjonalnym układzie, z garażem w bryle budynku, oddawana w stanie surowym zamkniętym w III kwartale 2024r. Szeregówka o powierzchni 110,42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł110,40 m² 6 240,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł110,42 m² 6 656,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Ostatnie segmenty - domy szeregowe Rzeszów Budziwój 0% prowizji od kupującego. Kupujący nie płaci także podatku pcc 2%. Nowa inwestycja zlokalizowana jest w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 845 zł110,94 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nowe domy w ramach wyjątkowej inwestycji przy ul. św. Walentego! Oferta dotyczy domu w zabudowie szeregowej (segment środkowy).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 114 zł89,95 m² 7 750,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:39 m²

Oferta bez prowizji i podatku pcc Promocja na wiosnę: dla domów szeregowych ok. 90m2 + miejsce postojowe podwójne - rabat 30.000,00 Dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł82,10 m² 6 565,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości najnowsza inwestycja mieszkań i domów w zabudowie szeregowej zlokalizowana w Tyczynie! Oferta dotyczy dwupoziomowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł83,80 m² 8 711,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Z przyjemnością prezentujemy drugi etap popularnej inwestycji na osiedlu Dworzysko. To nowoczesne, kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, które łączy miejską wygodę z wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Ostatnie dwa segmenty skrajne nowoczesne szeregówki w Racławówce Na sprzedaż nowoczesne, kameralne szeregówki z garażem w bryle budynku, położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł180 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Oferuję Państwu do wynajęcia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z jednostanowiskowy garażem, zlokalizowany na nowym, zamkniętym osiedlu w Rzeszowie, dzielnica Staroniwa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł120 m² 6 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie na os. Budziwój. Domy o powierzchni 119,23 m2 z garażem w bryle budynku. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł134,50 m² 6 133,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Biuro Nieruchomości Galicja prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (narożny) zlokalizowany na Osiedlu Budziwój, na kameralnej inwestycji składającej się tylko z 4 segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bez podatku pcc! bez prowizji od kupującego! Biuro Res Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej przy ul. Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie przy ulicy Miejskiej Powierzchnia użytkowa 83 m2 oraz działka 220 m2 Cena 639 tys. Rozkład pomieszczeń: parter: wiatrołap, korytarz, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,95 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej, 4- pokojowy o powierzchni 89,95 m2 z prywatnym tarasem i ogródkiem. Usytuowane na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 000 zł95,85 m² 6 969,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Przedsprzedaż Nowe domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej Rzeszów Zwięczyca Bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł167 m² 22,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuję do wynajęcia przestronny dom o powierzchni 167 m , zlokalizowany przy ul. Głębokiej. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 512 zł86,92 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:66 m²

W sprzedaży dom o powierzchni 86,92 m w zabudowie szeregowej w Rzeszowie przy ul. św. Marcina - osiedle Słocina. Nowe, kameralne osiedle domów i segmentów dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł138 m² 8 905,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Biuro Jasłowska Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży eleganckiego domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej (segment narożny), położonego w spokojnej i zielonej części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł135 m² 62,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Biuro nieruchomości Dream House Broker s ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia przestronny, nowoczesny segment szeregowy o powierzchni 135 m , z garażem w bryle budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 930 zł117,49 m² 64,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu inwestycję przy ul. Tarnopolskiej nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, idealne dla osób szukających komfortu i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł80,01 m² 7 111,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Osiedle pogodne II Nowocześnie, spokojnie, rodzinnie. Szybki dojazd aleją Sikorskiego! - Oficjalne Biuro Sprzedaży Dewelopera przedstawia: przedsprzedaż - pierwsze szeregówki w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł95,85 m² 5 832,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Biuro Eagles Estate przedstawia nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej przy ul. Karkonoskiej. Osiedle to, to 8 domów w zabudowie szeregowej oraz 4 domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 845 zł110,94 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej z garażami w bryle budynku. Domy powstają na widokowej działce na osiedlu Matysówka w Rzeszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł143,71 m² 3 472 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Osiedle Podleśna w Rzeszowie - duże szeregówki z garażem w Rzeszowie blisko natury! Dom dla rodziny: wysoka jakość w dobrej cenie! Oferta dla osób, które szukają przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,85 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:219 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate z dumą prezentuje niepowtarzalną nowopowstającą inwestycję składającą się z jednorodzinnych domów w zabudowie szeregowej zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł83,80 m² 8 711,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł138 m² 3 615,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie, dzielnica Budziwój. Oferowana nieruchomość o pow. 121 m2 położona jest na działce o pow. ok. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł104,57 m² 6 503 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Bez prowizji! bez pcc! domy W stanie deweloperskim czekaja na ciebie! Oferujemy wyjątkową inwestycję składającą się z 4 domów w zabudowie szeregowej, położoną w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 000 zł68,85 m² 11 416,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Nowoczesny dom szeregowy 68,85 m Rzeszów, słocina, osiedle Góreckiego (przy szkole) Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 68,85.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł116,61 m² 6 766,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Las Marcina - poznaj inwestycję Komfort otoczenia Las Marcina, to nowoczesny projekt deweloperski zaprojektowany z myślą o wszystkich tych, którzy cenią komfortowe warunki życia w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł113,68 m² 7 213,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż funkcjonalna szeregówka znajdująca się w dzielnicy Słocina o powierzchni 113.68 m2 z garażem, tarasem i dużym ogródkiem. Układ.