Dom, ul. Wallis

Wallis, Słocina, Rzeszów, podkarpackie

  • 843 000 zł
  • 113,11 m²
  • 7 452,92 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof Woźnia...

Skontaktuj się

Dom, ul. Wallis

Wallis, Słocina, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
19 maja 2026

843 000 zł

113,11 m²

7 452,92 zł/m²

Dom, ul. Wallis

Zaktualizowane: 19 maja 2026

843 000 zł 113,11 m² 7 452,92 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
164 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
2024

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

164 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

2024

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 843 000 zł (7 452,92 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Rzeszowie)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 113,11 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: do wykończenia
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2024
  •   materiał budowy: pustak
  • Działka: 164 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  • Miejsce parkingowe: tak (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Jasta Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

0% " KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI"
Na sprzedaż nowoczesna szeregówka środkowa Rzeszów, Słocina, ul. Zofii Wallis
Projekt: HomeKONCEPT 52 B2| Spokojna okolica |113,11 m²
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, zlokalizowany w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Rzeszowa Słocina, przy ul. Zofii Wallis. Inwestycja realizowana według popularnego projektu HomeKONCEPT 52 B2, znanego z funkcjonalnych rozwiązań i nowoczesnej architektury. (...)

Agent

Krzysztof Woźniak

503 136...

503 136 210

786 866 892

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krzysztof Woźniak

503 136...

503 136 210

786 866 892

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.