dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 658 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 658 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł53 m² 8 220,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaży mieszkania na parterze o powierzchni 53,40 m z ogrodem zlokalizowane blisko ul. Lwowskiej adm. Krasne. Podstawowe informacje : mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

571 600 zł57 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż kameralne osiedle mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej. Dostępne lokale na parterze o powierzchni 57,16 m2, na piętrze 89,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

549 000 zł58 m² 9 407,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,36 m2 usytuowane na parterze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul. Nefrytowej ( Załęże). Mieszkanie sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Rzeszów

Dworzysko,Rzeszów

35 000 €7 000 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala / magazyn pod produkcję klasy A w północnej części miasta Rzeszów (dworzysko). Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

589 000 zł83 m² 7 124,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiamy Państwu ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni 82,67 m , położonego na drugiej kondygnacji domu jednorodzinnego przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

600 716 zł76 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,04 m2 usytuowane na 5 piętrze w 12 piętrowym bloku. Nowo powstałe osiedle przy ul. Krakowskiej to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

590 000 zł52 m² 11 346,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Royal Broker oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na parterze w budynku czteropiętrowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Drabinianka,Rzeszów

809 000 zł102 m² 7 936,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 101,93 m2 zlokalizowane na III i IV piętrze niskiego bloku z windą z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Dworzysko,Rzeszów

399 600 zł40 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na osiedlu Dworzysko w Rzeszowie. Na sprzedasz mieszkania od 35 m do 60 m . Oferta dotyczy mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 39,96 m . Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeszów

Zalesie,Rzeszów

949 000 zł262 m² 3 622,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący 262 m działka 8 arów (narożna) Powierzchnia całkowita: ok. 262 m Powierzchnia użytkowa: 196 m Działka: 800 m (narożna, ogrodzona) Wjazd: z dwóch stron Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

639 000 zł56 m² 11 345,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego, praktycznie zaprojektowanego mieszkania 3-pokojowego, położonego przy ul. Architektów w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Krasne,Rzeszów

389 000 zł50 m² 7 804,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Biurze Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta mieszkań w zabudowie szeregowej na sprzedaż! Kameralne osiedle w Krasnem z wygodą szybkiego dojazdu do Rzeszowa. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podmiejska

Drabinianka,Rzeszów

1 590 000 zł152 m² 10 460,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:446 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu elegancki dom jednorodzinny o powierzchni 152 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Rzeszowa Drabinianka, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

770 000 zł117 m² 6 594,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Na sprzedaż dom Z garażem w stanie deweloperskim, w zabudowie szeregowej przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. Dom z 5 pokojami o powierzchni 116,76 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

470 586 zł59 m² 7 916,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,44 m usytuowane na 1 piętrze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej - (blisko ul. Warszawskiej). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kopisto

Mieszka I,Rzeszów

789 000 zł44 m² 17 891,20 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44,10 m , położone na 10. piętrze prestiżowego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Architektów,Rzeszów

1 950 zł47 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Architektów Mieszkanie ma powierzchnię 47 metrów i usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Rejtana

Nowe Miasto,Rzeszów

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o charakterze inwestycyjnym, położone przy al. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie - w samym sercu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrzykońska

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł47 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo nowoczesny apartament, znajdującą się na II piętrze, w budynku wielorodzinnym w Rzeszowie, przy ulicy Odrzykońskiej. Rozkład mieszkania: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

429 000 zł51 m² 8 362,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkania o powierzchni 51,30 m2 na parterze ze ogrodem o powierzchni od 35 m2 do 104 m2. Blisko ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. **dostępne są również mieszkania na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Bzianka,Rzeszów

605 422 zł77 m² 7 879 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament 76,84 m z dużym tarasem. Mieszkanie gotowe do odbioru w stanie deweloperskim. Nowe osiedle zlokalizowane jest przy ul. Dębickiej ( adm. Nosówka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podkarpacka

Zwięczyca,Rzeszów

2 400 zł33 m² 73 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie 33 m2 zlokalizowane w Rzeszowie na os. Zwięczyca przy ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty. 2 piętro w budynku 17-piętrowym z 2 windami oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Dworzysko,Rzeszów

499 000 zł92 m² 5 412 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,19 m na 1 piętrze z użytkowym poddaszem ok. 30 m - razem powierzchnia 92,20 m . Blisko ul. Myśliwskiej w Rzeszowie, adm. Rudna Wielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zalesie,Rzeszów

539 000 zł47 m² 11 438,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja Fusion Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,12 m , położonego na II piętrze budynku, w lokalizacji Rzeszów, zalesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gromskiego

Staromieście Ogrody,Rzeszów

599 000 zł44 m² 13 604,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 44 m | Staromieście Ogrody Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dynowska

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł50 m² 10 408,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49.96 m2 zlokalizowane przy ulicy Dynowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie zlokalizowane jest na siódmy piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

648 000 zł90 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kolejny etap inwestycji Lwowska Tarasy już w sprzedaży. To zamknięte osiedle budynków niskiej zabudowy szeregowej, dwulokalowej blisko ul. Lwowskiej z bardzo dobrym dojazdem do Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, al. Okulickiego

Rzeszów,podkarpackie

455 000 zł37 m² 12 330,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie po generalnym remoncie | 1. piętro | ul. Okulickiego | Rzeszów Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Okulickiego w Rzeszowie, na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prymasa 1000-lecia

Baranówka,Rzeszów

549 336 zł58 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z trzypokojowym mieszkaniem o powierzchni 58,44 m2, mieszczącego się na parterze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gromskiego

Staromieście,Rzeszów

849 000 zł100 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie - Rzeszów, ul. Gromskiego, staromieście! Biuro Res Nieruchomości prezentuje komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,40 m2 (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

463 505 zł55 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe W stanie deweloperskim | 3 pokoje | prywatny balkon Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 54,53 m z dużym balkonem. Kameralne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Franciszka Kotuli,Rzeszów

518 415 zł55 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,57 m z loggią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Wilkowyja,Rzeszów

339 000 zł28 m² 12 189,90 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 27,81 m2 zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Położona na trzecim piętrze w 13 piętrowym w bloku z 2021r pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowe, dwupokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane w dzielnicy Drabinianka, ul. Miła 29 w Rzeszowie, o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biesiadna

Biała,Rzeszów

747 900 zł68 m² 10 998,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie 68m2 w zabudowie szeregowej dwulokalowej Rzeszow ( osiedle Biała, ul. Biesiadna). Funkcjonalny układ: 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krakowska-Południe,Rzeszów

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny apartament o wysokim standardzie położony w kompleksie mieszkaniowym "krakovska" przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

495 000 zł40 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

.Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa przy ul. Hetmańskiej, na osiedlu Grota Roweckiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Projektant,Rzeszów

574 080 zł44 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,16 m2 zlokalizowane przy ulicy Czudecka w Rzeszowie. Położona na osiedlu Projektant, ulica Czudecka to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Gościnna

Drabinianka,Rzeszów

305 000 zł26 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 26,23m2 na osiedlu Drabinianka przy ulicy Gościnnej. Planowany termin zakończenia inwestycji to początek III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Rzeszów

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 przy ulicy Batorego. Nieruchomość znajduje się na parterze w budynku mieszkalnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miłosza

Biała,Rzeszów

629 000 zł94 m² 6 663,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Wyjątkowa inwestycja przy ul. Czesława Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie. Na sprzedaż 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij