dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 652 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 652 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Załęże,Rzeszów

412 070 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Załęże o powierzchni 46,30 m2 usytuowane na pierwszym piętrze z balkonem. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pelczara

Nowe Miasto,Rzeszów

579 000 zł54 m² 10 822,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,5 m , położone przy ul. Pelczara w Rzeszowie, znajdujące się na przedostatnim piętrze 11-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jachowicza

Drabinianka,Rzeszów

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: * Nowoczesne wnętrze gotowe do zamieszkania * Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia wygodę i przestrzeń *kameralne osiedle spokój i prywatność *bliskość natury idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langiewicza

Dąbrowskiego,Rzeszów

549 000 zł57 m² 9 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie na sprzedaż ul. gen. Mariana Langiewicza, rzeszów Cena: 549 000zł Powierzchnia: 57 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 3 z 3 Typ zabudowy: blok Rok budowy: 1952 Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaciszna

Drabinianka,Rzeszów

515 000 zł38 m² 13 606,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na 4 piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

2 000 zł32 m² 63,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, funkcjonalne mieszkanie - Rzeszów, ul. Alfreda Potockiego, osiedle Załęże. Przedstawiamy ofertę wynajmu nowego, jeszcze niezamieszkałego mieszkania o powierzchni 31,59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Bałuckiego

Staromieście,Rzeszów

2 900 zł671 m² 4,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Homever ma przyjemność zaprezentować ofertę dzierżawy atrakcyjnej działki z potencjałem do zagospodarowania w Rzeszowie przy ul. Michała Bałuckiego (staromieście).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

660 000 zł59 m² 11 186,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z tarasem przy ul. Miłej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 59 m2, usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z widną z 2015 r. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

48 zł/m²250 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal biurowy o powierzchni ok. 250 m (piętro) przy ulicy Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Zalety nieruchomości: - 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staroniwa,Rzeszów

479 000 zł49 m² 9 807,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*mieszkanie jest W stanie deweloperskim, zamieszczone zdjęcia są przykładem wykończenia innego sąsiedniego mieszkania O tym samym metrażu I układzie! Oferta mieszkania dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecia,Rzeszów

2 300 zł44 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, nowoczesne, będące po generalnym remoncie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,30 m2. Mieszkanie położone w centrum miasta na 1 piętrze przy ul Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Biała,Rzeszów

509 000 zł63 m² 8 017,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie Trwa przedsprzedaż, co oznacza, że jest to najlepszy moment, by zyskać atrakcyjniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Franciszka Kotuli,Rzeszów

459 000 zł51 m² 9 049,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | 50,72 m2 | ul. Nowosądecka | Rzeszów | Przybyszówka / Franciszka Kotuli / Projektant Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 50,72 m2. Położone jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Zalesie,Rzeszów

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na wynajem dom w zabudowie szeregowej, ok. 150 m os. Zalesie Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 150 m , położony na atrakcyjnym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 41m , składające się z : - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Projektant,Rzeszów

2 800 zł83 m² 33,73 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane przy ulicy Krośnieńskiej na osiedlu Projektant. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowe Miasto,Rzeszów

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:497 m²

Biuro Park Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący o dużym potencjale inwestycyjnym , idealny do wydzielenia niezależnej części usługowej oraz mieszkalnej. Nieruchomość doskonale sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wilkowyja,Rzeszów

479 000 zł55 m² 8 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Mieszkanie z Ogrodem z szybkim terminem odbioru! Marzysz o własnym skrawku zieleni i nowoczesnej przestrzeni do życia? Odkryj wyjątkowe mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

609 000 zł39 m² 15 535,70 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Estaton prezentujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy al. mjr. Wacława Kopisto o powierzchni 39,20 m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przybyszówka,Rzeszów

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe nigdy niezamieszkałe komfortowe 3 pokojowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Dworskie Ogrody (tuż przy ul. Krakowskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

550 000 zł111 m² 4 954,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowa inwestycja to zespół 4 budynków jednorodzinnej w zabudowie bliźniaczej okolicy ulicy Budziwojskiej w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Budziwój w Rzeszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Staromieście,Rzeszów

2 300 zł64 m² 36 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

W ofercie biura Prosper Home Do wynajęcia mieszkanie 64m2 os. Skyres ul. Warszawska opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania 64m2 - piętro 11 - blok z windą - wynajem: 2300zł + ok.1500zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Rejtana

Nowe Miasto,Rzeszów

429 000 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości: mieszkanie idealne pod wynajem lub dla rodziny, balkon z widokiem na otoczenie, dodatkowa piwnica, zapewniająca wygodne miejsce do przechowywania, atrakcyjny metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

740 000 zł60 m² 12 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz idealnego mieszkania dla rodziny, pierwszego lokum lub atrakcyjnej inwestycji pod wynajem? Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Słocina,Rzeszów

2 750 zł60 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe 60 m2 zlokalizowane przy ulicy Paderewskiego (osiedle Zielone Zacisze). 1 piętro w budynku 2 piętrowym z 2018 roku. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

472 290 zł52 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,9 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

478 751 zł53 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko w biurze stoprocent nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej dwulokalowej które znajdować się będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rycerska

Tysiąclecia,Rzeszów

449 000 zł43 m² 10 515,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Atuty: świetna lokalizacja - Bliskość udogodnień - Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania - 2 osobne pokoje opis: mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość która, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staroniwa,Rzeszów

403 818 zł40 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej części miasta. Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,59 m z balkonem, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

1 950 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Dobry Adres Nieruchomości ma przyjemność zaoferować do wynajęcia atrakcyjny 1 pokojowy apartament położony na 1 piętrze niskiego budynku wielorodzinnego. Apartament posiada powierzchnię ok. 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boruty-Spiechowicza

Baranówka,Rzeszów

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2- pokojowe z niezależną kuchnią - ul. Spiechowicza 3 minuty od wsiz Dostępne od zaraz! Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Projektant,Rzeszów

427 464 zł40 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 39,58 m z balkonem, położony na ósmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

519 000 zł54 m² 9 563,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,27 m2 usytuowane na 7 piętrze w bloku z windą. Blok 8 piętrowy z 2008 roku. Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

390 000 zł40 m² 9 720,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz funkcjonalnego, zadbanego mieszkania w doskonałej lokalizacji z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury miasta? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

519 000 zł55 m² 9 373,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Projektant - Rzeszów, ul. Nowosądecka! Biuro Res Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o pow. 55,37 m2, położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

497 000 zł56 m² 8 816,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,37 m2 + ogród w nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Św Rocha w Rzeszowie. Oferta dotyczy segmentu środkowego z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

470 000 zł54 m² 8 440,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Atuty mieszkanie 3-pokojowe 54,50 m oddzielna kuchnia balkon piwnica inwestycyjne Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,50m zlokalizowane przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mikołajczyka

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości: * Mieszkanie po generalnym remoncie *ogrzewanie miejskie *duży balkon *dostępne od zaraz *duży parking wokół bloku Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rzeszów

Miłocin,Rzeszów

228 960 zł848 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

550 000 zł111 m² 4 954,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Istnieje mozliwośc doprowadzenia domu do stanu deweloperskiego- informacja W biurze 4 budynki jednorodzinnej w zabudowie bliźniaczej przy ul. Budziwojskiej, w atrakcyjnej i dynamicznie.