dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

495 000 zł40 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

.Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa przy ul. Hetmańskiej, na osiedlu Grota Roweckiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Projektant,Rzeszów

574 080 zł44 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,16 m2 zlokalizowane przy ulicy Czudecka w Rzeszowie. Położona na osiedlu Projektant, ulica Czudecka to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Gościnna

Drabinianka,Rzeszów

305 000 zł26 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 26,23m2 na osiedlu Drabinianka przy ulicy Gościnnej. Planowany termin zakończenia inwestycji to początek III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Rzeszów

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 przy ulicy Batorego. Nieruchomość znajduje się na parterze w budynku mieszkalnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miłosza

Biała,Rzeszów

629 000 zł94 m² 6 663,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Wyjątkowa inwestycja przy ul. Czesława Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie. Na sprzedaż 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dukielska

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł68 m² 11 096,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W ofercie biura Estaton prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.5 m , zlokalizowane w budynku z roku 2000 przy ul. Dukielskiej w Rzeszowie Dukielska to spokojna, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staromieście,Rzeszów

599 000 zł50 m² 11 937 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 50,18 m , zlokalizowanego na osiedlu Staromieście przy ulicy Siemieńskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł50 m² 9 107,14 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie do remontu o powierzchni 50,4 m2 zlokalizowane w Rzeszowie - przy ulicy Małopolskiej. Opis budynku: rok budowy: 1990 Ilość pięter: 8/9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

2 100 zł42 m² 50,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku z windą, wybudowanego w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krakowska

Dworzysko,Rzeszów

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:57 m²

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie - Nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 z ogrodem o po 57m2 Inwestycja znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miłosza

Biała,Rzeszów

629 000 zł94 m² 6 691,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 4-pokojowy dwupoziomowy apartament o powierzchni 94.40 m z prywatnym tarasem 28.66,m i miejscem postojowym w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słocina,Rzeszów

558 776 zł34 m² 16 434,60 zł/m²

 

Piętro:8/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe, 34 metrowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej w Rzeszowie dzielnica Słocina. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Witkacego

Kmity,Rzeszów

800 zł15 m²

 

Piętro:1/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 050 zł

Pokój dla Pań jednoosobowy lub dwu o powierzchni 15 m2 z balkonem 850zł Do wynajęcia od zaraz pokój jednoosobowy lub dwu o powierzchni 15 m2 dla studentki lub Pani pracującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Podwisłocze

Mieszka I,Rzeszów

575 000 zł38 m² 15 123,60 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentujemy Państwu apartament typu studio o powierzchni 38m2, zlokalizowany na 13 piętrze prestiżowego Budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pobitno,Rzeszów

615 000 zł53 m² 11 625,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,90 m , usytuowanego na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Twardowskiego na os. Pobitno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Miłocin,Rzeszów

1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:822 m²

Kameralny dom z ogrodem | 180 m2 komfortu i elegancji | Zaczernie - 5 km od rzeszowskiego Rynku (z idealną ekspozycją względem kierunków świata) Prezentujemy niezwykle dopracowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dynowska

Projektant,Rzeszów

520 000 zł50 m² 10 408,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 49,96 m2 z dużym balkonem 11,20 m2 usytuowane przy ul. Dynowskiej w Rzeszowie. Atutem nieruchomości jest położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

570 000 zł57 m² 10 125,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kolejną odsłonę inwestycji przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie - osiedle mieszkań z zabudowie szeregowej, dwulokalowej. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Staromieście,Rzeszów

799 000 zł79 m² 10 075,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż położone we wschodniej części Rzeszowa przy ul. Marcina Filipa, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty na osiedlu Carpatia w Rzeszowie. Nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

649 000 zł112 m² 5 794,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:154 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker ma na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 111,56 m , z funkcjonalnym układem 6 pokoi i prywatnym ogrodem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

549 000 zł61 m² 9 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić inwestycję przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie - osiedle mieszkań z zabudowie bliźniaczej, dwulokalowej. Jeżeli szukasz komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

439 000 zł50 m² 8 810 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim na 1 piętrze o powierzchni 49,83 m2 w nowopowstałym osiedlu przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Dzięki świetnej infrastrukturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Rzeszów,podkarpackie

419 000 zł52 m² 8 071,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Park Nieruchomości przedstawia Państwu lokal na sprzedaż o łącznej powierzchni 51,91m2 , położony w ścisłym centrum miasta, zaledwie 200 metrów od Galerii Rzeszów i dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł109 m² 5 220,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

W cenie każdy z mieszkańców otrzymuje - zewnętrzne rolety sterowane bezprzewodowo! - jedno miejsce postojowe - możliwość dokupienia drugiego miejsca w cenie 19.000 zł - ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Baranówka,Rzeszów

345 000 zł35 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Baranówka przy ul. Broniewskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Witkacego

Kmity,Rzeszów

700 zł12 m²

 

Piętro:1/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

Do wynajęcia od zaraz pokój jednoosobowy o powierzchni 12 m2 dla studentki lub Pani pracującej w mieszkaniu czteropokojowym na ul.Witkacego 10 w Rzeszowie,ciepłe mieszkanie pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rzeszów

Zalesie,Rzeszów

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na wynajem dom w zabudowie szeregowej, ok. 150 m os. Zalesie Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 150 m , położony na atrakcyjnym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 43 m . Znajdziesz tu dwa pokoje, umeblowaną kuchnię oraz łazienkę. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Cena najmu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

766 000 zł125 m² 6 135,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 5 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 125m2 z garażem który zlokalizowany przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Dom sprzedawany W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

1 900 zł47 m² 40,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m2 usytuowane na parterze niskiego bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Budziwój,Rzeszów

444 000 zł55 m² 8 097,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 54,82 m z własnym ogródkiem. Mieszkanie W stanie deweloperskim - już gotowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Tysiąclecia,Rzeszów

508 518 zł35 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34,83 m , położone na 11. piętrze prestiżowej inwestycji skyres przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

497 000 zł56 m² 8 816,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta skierowana dla osób szukających mieszkania w kameralnym kompleksie z oryginalnym designem i nowoczesną architekturą. Osiedle zlokalizowane przy ul. Św. Rocha 159i w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

350 000 zł31 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na pierwszym piętrze w wieżowcu przy ul. Pelczara w Rzeszów. Opis mieszkania: -duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołyńska

Projektant,Rzeszów

459 999 zł46 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45.5m2 znajdujące się na tzw osiedlu "Projektant" Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym ( możliwość wydzielenia aneksu) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pogwizdowska

Miłocin,Rzeszów

645 000 zł100 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

NA sprzedaż /dom wolnostojący/ rzeszów- pogwizdów nowy! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok. 100 m2, położony na osiedlu Pogwizdów Nowy na północy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Litewska

Rzeszów,podkarpackie

67,50 zł/m²400 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal usługowo-biurowy do wynajęcia ul. Litewska , Rzeszów Cena: 27 000 zł netto + vat Powierzchnia: ok. 400 m Piętro: 2 Dostępny: od zaraz Biuro Nieruchomości Royal Broker posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Rzeszów,podkarpackie

55,34 zł/m²253 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal o powierzchni 253 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2025 roku. Lokal znajduje się na parterze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

682 395 zł65 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w dużym balkonem. Gotowe do zamieszkania. Wyjątkowy projekt marand loft to 36 nowoczesnych, klimatyzowanych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solińska

Słoneczny Stok,Rzeszów

3 000 zł68 m² 43,96 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowo wykończony apartament dostępny wyłącznie w biurze Reformacka Nieruchomości. Przestronne dwa pokoje + salon z aneksem.