dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 652 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 652 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

500 000 zł46 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Rzeszowie, ul. Hetmańska Powierzchnia: 46,29 m Piętro: 2 / 3 Parking: miejsce dla mieszkańców (na identyfikator) Dodatkowo: piwnica Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

475 000 zł39 m² 12 105 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Atuty mieszkania: jasne i słoneczne wnętrze, ekspozycja południowa Nowe okna pcv, zapewniające doskonałą izolację cieplną i akustyczną Drewniana, elegancka i trwała podłoga Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Zalesie,Rzeszów

6 500 zł210 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 210 m2 w Rzeszowie przy ul. Stokrotek (osiedle Zalesie). To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

548 000 zł46 m² 11 861,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Staszica w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 46,2 m2, usytuowane jest 3 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

579 000 zł75 m² 7 687,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 75,32 m2 z dwoma balkonami. Mieszkanie w segmencie środkowym lub narożnym w nowym etapie inwestycji mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

565 000 zł49 m² 11 530,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż komfortowe, odświeżone i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

519 000 zł54 m² 9 563,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,27 m2 usytuowane na 7 piętrze w bloku z windą. Blok 8 piętrowy z 2008 roku. Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Załęże,Rzeszów

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom na osiedlu Załęże w Rzeszowie. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny wolnostojący dom z 1975r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nazimka

Mieszka I,Rzeszów

529 000 zł54 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o pow. 53,8 m2 z balkonem typu loggia, położone na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Floriana

Załęże,Rzeszów

449 000 zł43 m² 10 352,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich 43 metrowe mieszkanie z dużym balkonem na nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym przy ul. Św. Floriana w Rzeszowie (załęże). Oferta dotyczy 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dominikańska

Piastów,Rzeszów

450 000 zł55 m² 8 241,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Twój Agent Nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż 3-pokojowe atrakcyjne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,60m2 położone na dzielnicy Piastów, przy ul. Dominikańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

669 000 zł53 m² 12 629,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko u nas na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,97 m , zlokalizowane przy ul. Sportowej 12 w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Powstańców Warszawy

Drabinianka,Rzeszów

2 000 zł45 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia z garażem na osiedlu nasz gaj- doskonała lokalizacja! Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia do wynajęcia mieszkania zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Nasz Gaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Komfortowe 2 pokoje z balkonem | Nowoczesne osiedle | 38 m | Rzeszów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiego, w pełni wyposażonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

422 000 zł38 m² 11 205,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe W kwietniu! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,66 m , idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł44 m² 11 795,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

W ofercie biura Estaton prezentujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 przy ul. Krzywoustego położonego na trzecim piętrze. Opis budynku: rok budowy: 1964 Ilość pięter: 3/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Pobitno,Rzeszów

3 000 zł95 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 95,3 m2 z balkonem/tarasem przy ulicy Lwowskiej (osiedle Pobitno). To wygodna i dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

689 000 zł55 m² 12 475,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

W ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji skyres przy ulicy Warszawskiej w Rzeszowie. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

379 000 zł50 m² 7 549,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50.2 m2 zlokalizowane przy ulicy Kazimierza Pułaskiego w Rzeszowie. To jedna z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

4 200 zł210 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje ofertę wynajmu magazynu o powierzchni 210 m , zlokalizowanego w Rzeszowie przy ul. Budziwojskiej. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

699 000 zł62 m² 11 365,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Komfortowe 3 pokoje/ 61,5 m2/ 2 ogródki 88m2/ ul. Warszawska/ niski czynsz Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Warszawskiej. To idealna propozycja dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Krakowska-Południe,Rzeszów

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia komfortowo wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją w Rzeszowie ul. Krakowska. Mieszkanie dostępne od 1 lutego 2026 Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 349 000 zł117 m² 11 529,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Nowoczesna szeregówka narożna 117 m Z ogrodem | wysoki standard | 2021 r. | 2 łazienki | Klimatyzacja | Fotowoltaika Na sprzedaż oferuję nowoczesny, narożny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Technologiczna

Dworzysko,Rzeszów

2 199 zł36 m² 61,08 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjne nowe mieszkanie znajdujące się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym Dworzysko Park - przy ul.Technologicznej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Staroniwa,Rzeszów

7 500 zł120 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy i luksusowy apartament na wynajem przy ulicy Potokowej. To trzypokojowe komfortowe i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

728 000 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie Estaton przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 56 m , położonego w prestiżowym osiedlu Krakovska od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zwięczyca,Rzeszów

462 531 zł59 m² 7 835,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zaledwie kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 59,03 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zwięczyca,Rzeszów

472 880 zł58 m² 8 137,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zaledwie kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 58,11 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłosza

Biała,Rzeszów

519 000 zł63 m² 8 174,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie Oferta dotyczy przestronnego mieszkania o powierzchni 63,49 m z ogrodem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Kmity,Rzeszów

549 000 zł50 m² 11 002 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje | 49,90 m2 | ul. Szarych Szeregów | oś.Kmity | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 49,90 m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze niskiego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Krajowej

Mieszka I,Rzeszów

470 000 zł35 m² 13 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokoje przy Armii Krajowej o powierzchni 35m2 , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z 2007 roku. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

579 040 zł90 m² 6 461,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni domu jednorodzinnego? Prezentujemy wyjątkowy, dwupoziomowy apartament na piętrze, który łączy nowoczesny design z niespotykaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pelczara

Nowe Miasto,Rzeszów

2 150 zł53 m² 40,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Dobry Adres Nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. B. Pelczara w Rzeszowie. Nieruchomość ma powierzchnię użytkową 53 m2 i położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m , usytuowany na działce 2,16 ar, realizowany w ramach kolejnego etapu inwestycji w Rzeszowie. Zadzwoń i umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł38 m² 14 950,10 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38,06 m , usytuowane na 1. piętrze w wysokim apartamentowcu Bulwary Park zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

770 000 zł117 m² 6 595,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 5 pokojowy dom o powierzchni 116m2 usytuowany na około 2 ar działce! Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej zlokalizowane na południu Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

429 000 zł51 m² 8 362,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostanie mieszkanie o powierzchni 51,30 m na parterze z prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 34 m w nowym osiedlu na granicy Rzeszowa adm. Rudna Wielka. Bardzo dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Baranówka,Rzeszów

339 900 zł34 m² 9 852,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,5 m położone przy ul. Broniewskiego w Rzeszowie , usytuowane na 1. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

499 000 zł111 m² 4 476,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. Inwestycja to kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

477 532 zł59 m² 8 062,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, skrajne mieszkanie w stanie deweloperskim na 1 piętrze o powierzchni 59,23 m na nowy osiedlu przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Dzięki świetnej infrastrukturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Krakowska-Południe,Rzeszów

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 w Rzeszowie na ul. Krakowskiej. Składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom sprzedawany.