dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów

4 652 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 652 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twardowskiego

Rzeszów,podkarpackie

379 000 zł31 m² 12 186,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,10m2 zlokalizowane przy ulicy Twardowskiego w Rzeszowie. Ulica Twardowskiego to spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

2 300 zł38 m² 61,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje stylowe, nowocześnie wykończone mieszkanie na wynajem o powierzchni 37,5 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Miłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herbowa

Budziwój,Rzeszów

770 000 zł117 m² 6 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie w wersji premium ul. Herbowa ostatnie 2 segmenty Przedstawiam nowy dom w Rzeszowie na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Herbowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rzeszów,podkarpackie

859 000 zł69 m² 12 521,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, o powierzchni 68,80 m2 (użytkowej ok. 80m). Mieszkanie znajduje się przy ul. Wieniawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słocina,Rzeszów

869 000 zł160 m² 5 431,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowoczesny dom w Rzeszowie 160 m , 8 pokoi, taras, ogród, garaż. Kameralne osiedle na Słocinie. Gotowe IV kw. 2025. Bez pcc i prowizji! Cena od 869 000 zł. Zadzwoń i poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Witolda

Mieszka I,Rzeszów

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nową, w pełni umeblowaną kawalerkę na wynajem. Mieszkanie położone jest przy ul. Witolda w Rzeszowie, w spokojnej, kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

649 000 zł85 m² 7 631,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 81,20 m2 w Rzeszowie na ul. Magicznej. Dom składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

368 000 zł34 m² 10 877,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym pietrze czteropiętrowego bloku, w północno-zachodniej części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

580 000 zł47 m² 12 220,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania Rzeszów, ul. Miła Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,46 m , położone na 1 piętrze w spokojnej części Rzeszowa przy ul. Miłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Słocina,Rzeszów

629 000 zł83 m² 7 572,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić inwestycje domów i mieszkań w zabudowie szeregowej z rynku pierwotnego! Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 83,06 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Do wynajęcia komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Wyspiańskiego w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na parterze piętrze w niskim bloku. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

495 000 zł62 m² 8 029,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,65 m2 + balkon 5,49 m2 na 1 piętrze jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Franciszka Kotuli,Rzeszów

549 000 zł53 m² 10 437 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Projektant w Rzeszowie: 2 pokoje z osobną kuchnią przy ul. Krośnieńskiej. - II piętro w niskim bloku z 2000 r. - oddzielna kuchnia z oknem - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

97,37 zł/m²19 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości! Prezentujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 19 m2, idealny pod działalność w branży Barber. Lokal położony jest na parterze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Rzeszów

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Cegielnianej w Rzeszowie. Nieruchomość mierzy 55 m2 i jest usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

495 000 zł55 m² 9 019,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje Mmeszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,88 m2 + ogródek ok 75 m2 na parterze jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Powstańców Warszawy

Drabinianka,Rzeszów

1 800 zł19 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na wynajem nowoczesną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 19 m , zlokalizowaną przy ul. Powstańców Warszawy, usytuowane na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

418 600 zł48 m² 8 735,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości ma na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,92 m (pow. użytkowa ok. 46 m ), położone na 2. piętrze nowoczesnego, 3-kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

449 000 zł54 m² 8 379,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,58 m2 + ogródek 31,04 m2 na parterze jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Lokalizacja przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Rzeszów

Przybyszówka,Rzeszów

12 000 zł3 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0 % prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowy magazyn klasy A. Lokalizacja parku logistycznego w pobliżu autostrady A4 oraz Portu Lotniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabskiego

Drabinianka,Rzeszów

615 000 zł56 m² 10 972,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe przy ul. Grabskiego w Rzeszowie o powierzchni 56,05 m2, usytuowane na parterze w zabudowie bliźniaczej. Dużym atutem mieszkania jest położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staroniwa,Rzeszów

502 775 zł55 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej części Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 55,25 m z balkonem, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

112,36 zł/m²89 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy z tarasami nad Wisłokiem | Witryny | Parking | 89 m W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy wyjątkowy lokal usługowy położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Dworzysko,Rzeszów

1 149 000 zł136 m² 8 448,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż komfortowa, skrajna szeregówka z 2014 roku położona na spokojnym i nowoczesnym osiedlu Dworzysko w Rzeszowie. Idealna propozycja dla rodzin szukających funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słocina,Rzeszów

614 471 zł68 m² 8 992,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Royal Broker na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,33 m z balkonem, położone w cichej i zielonej części Rzeszowa Słocina przy ul. św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Biecka

Słoneczny Stok,Rzeszów

564 900 zł49 m² 11 575,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Bieckiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 48,8 m2, usytuowane jest na parterze w bloku z 2015 r. W jego skład wchodzą:2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

65 zł/m²160 m² 10 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje nowoczesny gabinet lekarski do wynajęcia w Rzeszowie, usytuowany w nowoczesnym budynku z windą, w doskonale skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rymanowska

Dąbrowskiego,Rzeszów

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem na ulicy Rymanowska w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 65 m2 usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

749 000 zł125 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowe domy w stanie deweloperskim na osiedlu położonym w malowniczej i spokojnej, południowej części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Baranówka,Rzeszów

339 900 zł35 m² 9 711,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Baranówka przy ul. Broniewskiego. Lokal znajduje się na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

1 600 zł31 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:2 000 zł

DO wynajęcia nowoczesna kawalerka / ul. Hetmańska/wolna od 15.03.2026 W ofercie biura do wynajęcia stylowa, nowocześnie urządzona kawalerka o powierzchni 31 m2, położona na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załęże,Rzeszów

949 000 zł200 m² 4 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości budynek o łącznej powierzchni około 200m2, położony przy ul. Załęskiej spokojna okolica z przewagą zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

509 000 zł62 m² 8 184,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja na Miłocinie (16 segmentów). Idealna lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum Rzeszowa i strefy ekonomicznej. Oferta dotyczy mieszkania na 1 piętrze z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

29 190 €7 000 m² 4,17 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala / magazyn klasy A w północnej części miasta Rzeszów, 3 km od lotniska w Jasionce. Zalety:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł70 m² 8 272 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,11 m , położone na IV piętrze w Rzeszowie przy ul. Kwiatkowskiego 2b. Lokal wyróżnia się dużymi przeszkleniami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Drabinianka,Rzeszów

584 850 zł56 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 55,70m2 usytuowane na parterze z ogrodem zlokalizowane w Rzeszowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Przybyszówka,Rzeszów

484 614 zł44 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę mieszkania na sprzedaż dwupokojowego z balkonem zlokalizowane na inwestycji bloków mieszkalnych przy ul. Technologicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sympatyczna

Drabinianka,Rzeszów

480 000 zł37 m² 12 973 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Sympatycznej w Rzeszowie. Idealna propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wilkowyja,Rzeszów

3 500 000 zł300 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący, o powierzchni ok. 300 m2, znajdujący się w Rzeszowie przy ul. Kaszubskiej - osiedle Wilkowyja. Nowy, nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słocina,Rzeszów

769 000 zł111 m² 6 921,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Dom 111 m z garażem i ogrodem gotowy na IV kw. 2025. 5 pokoi, 2 łazienki, 2 balkony. Kameralne osiedle Słocina, bez pcc i prowizji. Cena 769 000 zł. Promocja trwa do końca Marca 2026.