dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rzeszów Osiedle Zwięczyca

102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

102 ogłoszenia

2 150 zł25,51 m² 84,28 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu piękną kawalerkę do wynajęcia, znajdującą się w Rzeszowie przy ul. Solidarności w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

33,75 zł/m²160 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie biura okazja Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronny lokal biurowy o powierzchni 159,66 m , zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Beskidzkiej 74. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł74,39 m² 7 931,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentuje Państwu nowoczesny dom (b3s2) W zabudowie bliźniaczej. Inwestycja Beskidzka 366, składa się z czterech budynków dwupoziomowych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Ostatnie dwa segmenty skrajne nowoczesne szeregówki w Racławówce Na sprzedaż nowoczesne, kameralne szeregówki z garażem w bryle budynku, położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

499 000 zł96 m² 5 197,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Osiedle 8 domów w zabudowie szeregowej oraz 2 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 96m2 wybudowanych na działkach o powierzchniach od 135m2 do 270m2 , z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

53,13 zł/m²32 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do wynajęcia lokal o powierzchni 32 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku z windą. Wykończony w wysokim standardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60,63 m² 12 353,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 mieszkania w 1! Gotowe, aby zarabiać. Najem krótko lub długoterminowy. Mieszkania umeblowane oraz wyposażone. Mieszkanie działa na booking u. Świetne miejsce, infrastruktura pod ręką,.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²1 000 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstwaić Państwu obiekt konercyjny w Rzeszowie o powierzchni 1700 m2. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²1 400 m² 42 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstwaić Państwu obiekt konercyjny w Rzeszowie o powierzchni 1400 m2. Hala wyposażona jest w suwnicę (udźwig 5t). Wysokość hali to.

Szczegóły ogłoszenia

462 800 zł520 m² 890 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 52 ar, położoną w spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Podkarpackiej w Rzeszowie. Lokalizacja: działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł66,71 m² 7 255,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej ustawne 4-pokojowe mieszkania z balkonem. Opis nieruchomości: - powierzchnia: 66,71m2 - piętro: pierwsze z 1 - pokoje: 4 - Duży balkon 8,67.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł71,09 m² 14 052,61 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania, które łączy standard premium z widokiem, który zapiera dech w piersiach? Oferuję na sprzedaż , 3-pokojowe mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł40 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu nowego, nigdy nie zamieszkałego mieszkania w Rzeszowie przy ul. Podgórskiej (boczna Podkarpackiej). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł3 785 m² 330,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka inwestycyjna W rzeszowie, ul. Beskidzka Lokalizacja: rzeszów, ul. Beskidzka dzielnica Zwięczyca Powierzchnia: 37,85 ara (3 785 m ) Wymiary: ok. 38 m 100 m Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł96 m² 5 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie od 499 000 zł * 0 zł prowizji * Bez podatku pcc * 5 lat gwarancji | Sprawdzona firma budowlana Inwestycja domów w Rzeszowie przy ul. Karkonoskiej to:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 606 zł54,83 m² 8 345,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zaledwie kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 54,83 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²126 m² 5 418 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie Biura Nieruchomości okazja przedstawiamy Państwu na wynajem pokoje w funkcjonalnym budynku usługowym o dużym potencjale inwestycyjnym, położonym w atrakcyjnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł78,93 m² 7 411,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz 4 pokojowego mieszkania o większym metrażu ? Z praktycznym układem ? Komórką lokatorską? Niskimi kosztami czynszowymi? W świetnie skomunikowanej części Rzeszowa? Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł74,39 m² 8 200,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:79 m²

Beskidzka 366 Twój nowy adres do szczęścia! Udało się nam stworzyć wyjątkowe miejsce do zamieszkania. Dlaczego ? Ponieważ jest to nieszablonowa oferta, która łączy udogodnienia miasta ze spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 640 zł54,83 m² 8 145,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 54,83 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na trzecim piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł64,58 m² 10 668,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 64,58 m | Tarasy zielone | Blisko centrum | Stan deweloperski Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do centrum? Ta oferta to idealne połączenie komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 000 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana przy Ul. Saletyńskiej Rzeszowie. Jedna z nielicznych ofert w tej okolicy - zaledwie 6 km od Rzeszowskiego rynku. Działka płaska, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 248 zł88,09 m² 7 290,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 88,09 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł793 m² 403,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 7,93ar położoną w Rzeszowie, obręb 0223- zwięczyca II Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 378 zł50,29 m² 8 359,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 50,29 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę przy ulicy Solidarności w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 29 m2 składa się z jednego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł4 000 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

40 arów działki pod parkingi, składy Rzeszów ul. Karkonoska Na wynajem - 40 arów - posiada 5 metrowy dojazd do ul. Karkonoskiej - bardzo dobre miejsce pod składy, parkingi czy inne pomysły nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł95,85 m² 5 832,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:219 m²

W sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym o pow. 95,85m2. Opis nieruchomości: - powierzchnia: 95,85m2 - garaż w bryle budynku - bliżniak - działka 219m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł95,85 m² 5 832,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Przedsprzedaż Nowe domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej Rzeszów Zwięczyca Bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł80,01 m² 7 311,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym salonem (miejsce na dużą kuchnię, miejsce do wypoczynku jak i jadalnię) oraz bardzo przydatną komórką lokatorską. Opis nieruchomości: - pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta bez pcc i prowizji! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,14 m , zlokalizowane w spokojnej i kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

13,97 zł/m²2 791 m² 39 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu budynek magazynowo biurowy O łącznej pow. 2791 m w rzeszowie przy ul. Przemysłowej na działce gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 250 zł76,25 m² 7 504,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 76,25 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł5 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-