dowolna

Nieruchomości Rzeszów - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 618 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 618 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 190 000 zł126,17 m² 9 431,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu oryginalną i rzadko spotykaną ofertę wykończonego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni aż 126,17 m2 (z garażem w bryle budynku),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 800 zł85,40 m² 9 084,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

6-pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie inwestycji Powstańców Styczniowych w Rzeszowie. Do lokalu przynależy 1 miejsce postojowe zewnętrzne w cenie 15.000 zł. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 800 zł85,40 m² 9 084,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 420 zł166,60 m² 8 700 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przestronny, 6-pokojowy dom z garażem i ogrodem, zlokalizowany w kameralnej inwestycji Powstańców Styczniowych w Rzeszowie. Parter: salon z aneksem kuchennym, łazienka, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

720 000 zł131,05 m² 5 494,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:172 m²

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich już gotowy dom w zabudowie szeregowej z ogrodem powierzchni ok. 40m2, zlokalizowany przy ul. Miejskiej na południu Rzeszowa. Każdy z domów ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł100,45 m² 4 967,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 95,85 m2 z garażem w bryle i ogrodem o powierzchni ok. 30 m2. Domy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł93,84 m² 9 580,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 93,84 m , usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku w niskiej zabudowie szeregowej dwulokalowej przy ul. Nowosądeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-18

599 000 zł54,60 m² 10 970,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,60 m usytuowane na 4 piętrze z 10 w wysokim bloku z windą przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Krakowska 27

Krakowska-Południe Rzeszów

1 477 147 zł124,13 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Przestronny lokal usługowy w krakovska 27 idealna przestrzeń dla wymagających przedsiębiorców. Lokal usługowy o powierzchni 124,13 m w ekskluzywnej inwestycji krakovska 27 to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Krakowska 27

Krakowska-Południe Rzeszów

3 178 371 zł267,09 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Inwestycja krakovska 27 to połączenie doskonałej lokalizacji z nowoczesną architekturą. Położenie na parterze budynku gwarantuje doskonałą ekspozycję i łatwy dostęp dla klientów. Surowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Krakowska 27

Krakowska-Południe Rzeszów

903 174 zł82,86 m² 10 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Lokal usługowy U14 w ekskluzywnej inwestycji krakovska 27 to funkcjonalna przestrzeń biznesowa o łącznej powierzchni 82,86 m , zlokalizowana na 2 piętrze nowoczesnego budynku. Główna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane na fajnym osiedlu/pełna infrastruktura w zasięgu ręki tylko U nas! Do sprzedania mieszkanie o pow. 58,10 m2 zlokalizowane na oś. Krakowska Płd. - ul. Pleśniarowicza na II.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł56,30 m² 10 568,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni ok. 56,3 m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa osiedle Baranówka III. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł46,10 m² 10 629,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam na sprzedaż ładne i zadbane mieszkanie 2 pokojowe w świetnym stanie! Mieszkanie w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania od razu po zakupie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł110,59 m² 5 868,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie z możliwością adaptacji poddasza użytkowego o kolejne pokoje w zabudowie szeregowej dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł42,76 m² 8 863,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie po remoncie - doprowadzone do stanu deweloperskiego, usytuowane przy ul. Władysława Broniewskiego w Rzeszowie. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68 m² 10 279,41 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Architektów w Rzeszowie - przestronne 3-pokojowe, zlokalizowane na 4 piętrze w bloku z 2015 roku z windą. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł85,28 m² 8 442,78 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Dom nr 2 Malawa 803 Powierzchnia: 85,28 m | Ogródek | 2 miejsca postojowe Prezentowany dom to funkcjonalny, dwukondygnacyjny lokal w zabudowie bliźniaczej, idealny dla osób ceniących wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł85 m² 11 058,82 zł/m²

 

Stan domu:nowy wykończony

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Domex Rzeszów, przedstawiamy Państwu Dom o powierzchni 85 mkw, świeżo wykończony do tzw. "Stanu pod klucz", dom jest w pełni wykończony oraz umeblowany, inwestycja w ramach której.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł69,58 m² 8 479,45 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Domex Rzeszów, malawa 803, II Etap inwestycji. Inwestycja położona w samym sercu miejscowości Malawa, w sąsiedztwie której znajdują się: szkoła Podstawowa Przedszkole Żłobek Gminny.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł51 m² 11 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 51 m2, usytuowane jest na parterze w bloku z windą z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł55 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Nowa Cena! - mieszkanie - 55 m2 - centrum Rzeszowa Mieszkanie 4-pokojowe z możliwością łatwej zmiany na 3. Oddzielna, jasna kuchnia. Super propozycja inwestycyjna z gotowym modelem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł74,31 m² 9 944,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74,31 m usytuowane na drugim piętrze w niskim 4-piętrowym bloku z 2005 roku przy ul. Nowowiejskiej. Mieszkanie łączy wygodny układ.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44 m² 11 340,91 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem o metrażu 44m2 mieszczące się na szóstym piętrze dziewięciopiętrowego bloku przy ulicy Św.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł55 m² 11 618,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie na ul. Strzelnicza, rzeszów Powierzchnia: ok. 55 m | 2 pokoje | 3. piętro Trio Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 987 zł57,04 m² 8 572,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

O inwestycji Na południowych obrzeżach Rzeszowa, przy ul. Sikorskiego, powstaje kameralne osiedle domów i mieszkań w zabudowie szeregowej. Inwestycja zaprojektowana została z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 978 zł51,27 m² 10 727,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

O inwestycji Kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia. Każdy lokal posiada niezależne wejście, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 900 zł92,92 m² 4 955,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

O inwestycji Na południowych obrzeżach Rzeszowa, przy ul. Sikorskiego, powstaje kameralne osiedle mieszkań i domów w zabudowie szeregowej. Projekt został stworzony z myślą o osobach.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł32 m² 13 718,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam z widokiem na tereny zielone z dużym balkonem, o powierzchni 32 m2 na 3 piętrze w nowym bloku z windą, przy ul. Lubelskiej 81 w Rzeszowie. Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki budowlane w Rzeszowie - w sąsiedztwie nowych domów i lasu na Matysówce - wydane wz! Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować unikatową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane w Rzeszowie: wyjątkowe działki w spokojnej okolicy pod budowę domu- rzeszów | Budziwój ul. Poziomkowa Biuro nieruchomości dk Brokers prezentuje na sprzedaż działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę w Rzeszowie na Matysówce przy ulicy Nowe Wzgórze o powierzchni 19 arów. Oferuję na sprzedaż działkę o numerze ewidencyjnym 1193/1, położoną przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki w otulinie lasu Matysówka - Rzeszów - wydane wz! Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować unikatową nieruchomość gruntową działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł67 m² 12 522,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie prywatne - Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67 m z wyjątkowym ogrodem aż 222 m , położone w Rzeszowie na osiedlu Załęże. Nieruchomość znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł37,40 m² 12 700,53 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od właściciela brak prowizji dla pośrednika. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów i dodatkowych kosztów? Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł40,30 m² 11 042,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 40,30m, zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Kmity, przy ul. Szarych Szeregów. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 4 piętrowym bloku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł36,60 m² 12 295,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36,60m, zlokalizowane w Rzeszowie, na osiedlu Krakowska Południe, przy ulicy Rataja. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł51,25 m² 9 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51,25m, zlokalizowane w Rzeszowie na os. Dąbrowskiego przy ul. Dominikańskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł62,90 m² 11 605,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Projektant, przy ul. Nowosądeckiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,90m, usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Nowy dom parterowy z poddaszem, o powierzchni około 83m w zabudowie bliźniaczej z miejscem parkingowym usytuowany na działce 2,15 arów. Dom zlokalizowany na nowym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł65,01 m² 11 229,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Projektant, przy ul. Krosnieńskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,01m, usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Rzeszowa przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość o powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

634 000 zł57,97 m² 10 936,69 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,9 m , zlokalizowanego w jednej z najchętniej wybieranych.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł36,60 m² 13 087,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w centrum Rzeszowa, przy ulicy Henryka Sienkiewicza. Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 455 000 zł151,90 m² 9 578,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 151,9 m2 wybudowany w 2019 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Budziwój przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł56,26 m² 11 837,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,26m z ogródkiem i tarasem o powierzchni 30 m2. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł148 m² 8 101,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nr tel   Na sprzedaż: klimatyczny dom wolnostojący w Rzeszowie (os. Budziwój) Powierzchnia domu: 120 m Powierzchnia działki: 15 arów Lokalizacja cisza, zieleń i wygoda Ten.