dowolna

Nieruchomości Rzeszów - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Karmelicka

Budziwój,Rzeszów

1 300 000 zł21 m² 61 904,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 47 arów - Rzeszów, ul. Karmelicka Na sprzedaż działka o powierzchni 47 arów. Działka prostokątna, lekko nachylona. Na działce znajduje się dom murowany oraz budynek gospodarczy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Budziwój,Rzeszów

749 000 zł115 m² 6 513,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferta bez prowizji I bez podatku pcc! Magiczne osiedle, to kompleks budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Domy parterowe z użytkowym poddaszem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lwowska

Wilkowyja,Rzeszów

869 000 zł220 m² 39,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący 170m2 | 6 pokoi | Działka 11 arów | Rzeszów | Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 220m2, natomiast powierzchnia użytkowa to około 170m2. Położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł54 m² 8 865,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,58 m2 z ogródkiem o powierzchni około 85 m2 w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej w Świlczy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pelczara

Nowe Miasto,Rzeszów

560 000 zł64 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Pelczara w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 64 m2, usytuowane jest na 1 pietrze w bloku z windą. W jego skład wchodzą: 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Franciszka Kotuli,Rzeszów

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu gotowe mieszkanie znajdujące się w zacisznym miejscu na Osiedlu Kotuli w Rzeszowie. Osiedle im. Franciszka Kotuli jest jednym z najmłodszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Kopisto

Mieszka I,Rzeszów

599 000 zł36 m² 16 451,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atuty: | kopisto | apartamenty zamkowy | 2 pokoje | 36,41 M2| wysoki standard wykończenia | pełne wyposażenie | duża piwnica | balkon | niskie koszty eksploatacyjne | nowoczesna infrastruktura | miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

539 000 zł138 m² 3 895,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. 138.36 m2, położony w zacisznej części Rzeszowa - przy ul. Alfreda Potockiego. Nieruchomość znajduje się w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

459 000 zł36 m² 12 929,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Doradzamy Nieruchomości oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie Do centrum miasta dojedziemy samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Okulickiego

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

499 000 zł60 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,98 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Okulickiego. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

579 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty 38M2 1 piętro umeblowane gotowe do wprowadzenia lokalizacja dostępne od razu opis Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - w samym centrum Rzeszowa, przy ul. Hetmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeszów

Śródmieście Północ,Rzeszów

1 119 000 zł116 m² 9 646,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowy dom 10 km od Rzeszowa świeżo wykończony w 2025 r. - gotowy do zamieszkania! (łąka) Bez pcc oszczędzasz 2% | Rok budowy 2024 | Wysoki standard |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

384 944 zł39 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej części miasta. Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,28 m z balkonem, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Rzeszów

Kmity,Rzeszów

999 999 zł180 m² 5 561,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu wyjątkową ofertę lokalizacyjną! Przedstawiamy do sprzedaży przestronny lokal użytkowy o powierzchni 179,8 m2 , zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widokowa

Wzgórza Staroniwskie,Rzeszów

579 000 zł61 m² 9 491,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Widokowej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

491 725 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej części Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 55,25 m z balkonem, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Biała,Rzeszów

549 000 zł67 m² 8 235,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie biura Eagles Estate przedstawiamy Państwu dwustronne trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 66,66 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł55 m² 9 019,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja na ul. Krakowskiej to wyjątkowe osiedle mieszkań w niskiej, nowoczesnej zabudowie, które łączy komfort życia w mieście z ciszą i spokojem otaczającej natury. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piastów,Rzeszów

519 000 zł67 m² 7 746,27 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Dominikańskiej. Bardzo blisko centrum, około 400m od Politechniki idealne pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karoliny

Franciszka Kotuli,Rzeszów

388 731 zł36 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 36,33 m z balkonem, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Rzeszów

549 000 zł45 m² 12 303,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,52 m2 zlokalizowana przy ul. Graniczna w Rzeszowie na Osiedlu Nowe Miasto. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Lewakowskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

1 500 000 zł132 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością prezentuję Państwu ekskluzywny apartament o powierzchni 132 m2 , usytuowany na 12. piętrze imponującego budynku st tower , który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staromieście,Rzeszów

520 000 zł48 m² 10 947,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,32 m2 zlokalizowana przy ul. Niecia w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pelczara

Nowe Miasto,Rzeszów

514 000 zł54 m² 9 607,48 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w popularnej i świetnie skomunikowanej części miasta - na osiedlu Nowe Miasto. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilkowyja,Rzeszów

559 000 zł54 m² 10 256,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 z balkonem, zlokalizowane przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

539 000 zł42 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie 42 m2 na ul. Miłej w pełni umeblowane z miejscem postojowym na parkingu podziemnym. Cena miejsca parkingowego 40 tys. zł (obowiązkowo) Mieszkanie pochodzi z IV kwartału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Dworzysko,Rzeszów

599 000 zł42 m² 14 224,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z zapierającym dech w piersiach widokiem na Rzeszów. Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 42,11 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Rzeszów

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

290 000 zł18 m² 16 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura onhouse ostatnia dostępna kawalerka w kameralnym budynku po generalnym remoncie, położonym w ścisłym centrum Rzeszowa. Zaledwie kilka minut pieszo dzieli Cię od Rynku, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Spacerowa

Zalesie,Rzeszów

890 000 zł137 m² 6 496,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bezpośrednio od właściciela. Do sprzedaży luksusowy dwupoziomowy apartament o powierzchni 80 m2, z miejscem parkingowym na zewnątrz oraz obszernym garażem na ul Spacerowej na osiedlu Zalesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

1 079 000 zł120 m² 8 956,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Obecnie W rezerwacji- podpisana umowa przedwstępna do 30.09.2025 ROKU! *Oferta dostępna tylko w biurze JOKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI! Przedstawiam Państwu na sprzedaż duży apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jałowego

Śródmieście,Rzeszów

380 000 zł41 m² 9 266,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 2 pokoje * 41,01 m2 * IV p iętro * Rzeszów * ul. Ks. Józefa Jałowego opis mieszkania : - mieszkanie o powierzchni 41,01 m2 - piętro: 4/4 - niski blok - czynsz 430 pln w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nigdy nie zamieszkałe 3 pokojowe mieszkanie przy ul. hr. Alfreda Potockiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane jest na parterze w budynku 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Słocińska

Słocina,Rzeszów

879 000 zł76 m² 11 565,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dom z zabudowie bliźniaczej o powierzchni 76m2 usytuowany na 3 arowej działce wybudowanego w 2017 roku. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

890 000 zł76 m² 11 692,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie blisko centrum - ul. Sportowa, rzeszów Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę! 3-pokojowe, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł63 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie z przynależnymi dwoma miejscami postojowymi, o powierzchni 63m2 o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, wchodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

719 000 zł62 m² 11 615,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,9 m2 zlokalizowane przy ulicy Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

419 000 zł52 m² 8 020 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro stoprocent nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej które znajdować się będą zaledwie 3km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł80 m² 9 409,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,6 m2 znajdujące się przy ul. Nowosądeckiej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bałtycka

Wilkowyja,Rzeszów

379 950 zł25 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie z pięknym widokiem i gotowe do zamieszkania! Oferujemy komfortowe mieszkanie zlokalizowane na 7. piętrze, z ekspozycją na południowy zachód co zapewnia dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowskiego,Rzeszów

550 000 zł49 m² 11 210,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

W ofercie biura na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,06 m2 zlokalizowane przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cegielniana

Śródmieście,Rzeszów

545 000 zł43 m² 12 586,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokoje | 43,30 m2 | ul. Cegielniana | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 43,30 m2. Znajduje się na wysokim parterze w budynku, który został oddany do użytkowania w 2005 roku.