dowolna

Nieruchomości Rzeszów - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 658 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 658 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

485 000 zł42 m² 11 536,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,04 m2 usytuowane na 8-piętrze wysokiego bloku wybudowanego w 2018 roku. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Załęska

Załęże,Rzeszów

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości - budynek o powierzchni ok. 200 m2, położony na działce 11,29 ar, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa- ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelczara

Nowe Miasto,Rzeszów

475 000 zł53 m² 8 962,26 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pelczara na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Nieruchomość do zamieszkania, lub odświeżenia z dużym potencjałem aranżacyjnym. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastów,Rzeszów

579 000 zł38 m² 15 212,80 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie pod klucz w Bulwary Park idealna lokalizacja, inwestycja z wysoką stopą zwrotu! Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Przybyszówka,Rzeszów

235 800 zł786 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w pięknej okolicy w Rzeszowie przy ulicy Leśne Wzgórze. Osiedle dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Świadka

Nowe Miasto,Rzeszów

399 000 zł32 m² 12 626,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka Nowe Miasto, ul. W. Świadka, rzeszów Biuro Jasłowska Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 31 m , zlokalizowaną na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krajobrazowa

Franciszka Kotuli,Rzeszów

569 000 zł51 m² 11 135 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,1 m2 usytuowane na 4-tym piętrze niskiego bloku wybudowanego w 2010r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

479 000 zł56 m² 8 523,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowo powstającą inwestycję położoną niedaleko północnej granicy Rzeszowa. Główne informacje o inwestycji: * zabudowa bliźniacza dwulokalowa * 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

584 850 zł56 m² 10 498,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 55,70m2 usytuowane na parterze z ogrodem zlokalizowane w Rzeszowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pańska

Projektant,Rzeszów

659 000 zł76 m² 8 614,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ostatnie 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,4m2 w zabudowie szeregowej zlokalizowane przy ul. Pańskiej! Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Matysówka,Rzeszów

406 038 zł55 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia: mieszkanie na parterze, w zabudowie szeregowej, w wyjątkowej okolicy z widokiem na panoramę Rzeszowa. Oferta dotyczy stanu deweloperskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pańska

Przybyszówka,Rzeszów

519 000 zł51 m² 10 236,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 50,70 m2, mieszczącego się na parterze w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł54 m² 11 654,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 53,97 m2 zlokalizowane w Rzeszowie - przy ulicy Klonowej. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Kmity,Rzeszów

507 000 zł59 m² 8 600,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 58,95m2 | ul. Hanasiewicza | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 58,95 m2. Znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bałtycka

Pobitno,Rzeszów

789 000 zł56 m² 14 089,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje | 56 m | Ogród 55 m | Widok na las | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowy, narożny apartament z prywatnym ogrodem 55 m i otwartym widokiem na las oraz łąki. Cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

434 000 zł38 m² 11 469,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37,84 m , położone na 1 piętrze niskiego, 2-piętrowego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Biała,Rzeszów

499 000 zł63 m² 7 859,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu trzypokojowy apartament o metrażu 63,49m2 z prywatnym ogródkiem mieszczący się na inwestycji w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolbego

Baranówka,Rzeszów

599 000 zł52 m² 11 565,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje | 51,79m2 | ul. Kolbego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 51,79 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze w niskim 4-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słocińska

Słocina,Rzeszów

526 400 zł1 622 m² 324,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W sprzedaży działka budowlana o powierzchni 16,22ar znajdujący się w Rzeszowie, w dzielnicy Słocina, w okolicy ul. Słocińskiej. Działka położona jest w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

403 818 zł40 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,59m , znajdujące się na czwartym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Śródmieście,Rzeszów

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 2-piętrowym budynku z cegły, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

1 750 000 zł220 m² 7 955,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 757 m²

W ofercie biura rzeszowskie nieruchomości na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 219,97 m , (użytkowej - 134,98 m2) położony na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Doliny Strugu

Biała,Rzeszów

119 000 zł863 m² 137,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy (wz) ul. Doliny Strugu Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (wz) zlokalizowana w Rzeszowie przy ul. Doliny Strugu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krucza

Rzeszów,podkarpackie

859 000 zł150 m² 5 726,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:483 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny przy ul. Kruczej idealny pod zamieszkanie lub inwestycję! Nieruchomość znajduje się w trakcie generalnego remontu, co daje ogromne możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł62 m² 8 846,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,05m2 z przestronnym 30m2 tarasem na dachu zlokalizowane na kameralnym osiedlu w Boguchwale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zelwerowicza

Zalesie,Rzeszów

799 000 zł94 m² 8 516,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokoje| 93,82 m2 | ul. Zelwerowicza | Rzeszów Prezentowana trzypokojowe mieszkanie ma powierzchnię 93,82 m2. Znajduje się na 2 piętrze w niskim 2-piętrowym bloku, który został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

640 000 zł54 m² 11 918,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,7 m usytuowane na parterze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

499 000 zł61 m² 8 170,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy kolejny etap inwestycji w świetnej lokalizacji- osiedle Zalesie. Mieszkanie 4 pokojowe w niskiej zabudowie szeregowej, na nowym, ogrodzonym osiedlu. Cechy inwestycji: - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

499 000 zł37 m² 13 600,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 36,69 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z windą z 2024 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

535 000 zł74 m² 7 259,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

1. Atuty nieruchomości Atrakcyjna lokalizacja spokojne osiedle z pełną infrastrukturą Tylko kilka minut do centrum Rzeszowa i świetny dostęp do komunikacji miejskiej Drugie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czudecka

Projektant,Rzeszów

565 000 zł44 m² 12 749,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie ul. Czudecka, rzeszów Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 44,16 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Projektant,Rzeszów

489 000 zł43 m² 11 372,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomosci na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Projektant. Nieruchomość o powierzchni 43m2 usytuowana jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

520 000 zł59 m² 8 858,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy mieszkanie przy ulicy Mikołajczyka o powierzchni 58,7 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70. na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

569 000 zł108 m² 5 251,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, gotowe w stanie deweloperskim 3 pokojowe mieszkanie o pow. 66,45 m2 + poddasze 41,90 m2 Kameralne osiedle mieszkań szeregowych wybudowanych w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Rzeszów,podkarpackie

489 900 zł49 m² 9 977,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokoje | 49 m | Rzeszów, ul. Kosynierów - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,1 m , położone na 3. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie 50 m | parter | ul. Mikołajczyka | Rzeszów Rzeszowskie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Rejtana

Paderewskiego,Rzeszów

519 000 zł64 m² 8 173,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Atuty: funkcjonalny układ pomieszczeń Możliwość pełnej personalizacji i stworzenia mieszkania według własnego stylusolidna konstrukcja gwarantująca trwałośćpotencjał inwestycyjny przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

414 706 zł41 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,06 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Miłocin-św. Huberta,Rzeszów

549 000 zł61 m² 9 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60.75 m2 + ogród ok. 110 m2 (segment narożny) w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie bliźniaczej przy bocznej ul. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

489 000 zł53 m² 9 205,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy kolejny etap inwestycji w świetnej lokalizacji- osiedle Zalesie. Mieszkanie 3 pokojowe, w niskiej zabudowie szeregowej z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

1 100 000 zł78 m² 14 046,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament z tarasem przy ul. Św. Kingii w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 78,31 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w bloku z widną z 2021 r.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij