dowolna

Nieruchomości Rzeszów - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

1 100 000 zł78 m² 14 046,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament z tarasem przy ul. Św. Kingii w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 78,31 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w bloku z widną z 2021 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwonicka

Projektant,Rzeszów

579 000 zł46 m² 12 587 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Gotowe do wejścia | 2 pokoje | os. Projektant | balkon | wysoki standard Opis: na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone na popularnym osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Słocina,Rzeszów

477 000 zł56 m² 8 466,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 56,34 m2 + ogród w nowej inwestycji mieszkań w zab. szeregowej przy ul. Rocha w Rzeszowie (dzielnica Słocina). Atuty: - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Myśliwska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

549 000 zł57 m² 9 601,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57,18 m2 z ogródkiem o powierzchni ponad 30 m2, roletami oraz schowkiem cenie. Mieszkania powstają w ramach budowy IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolbego

Baranówka,Rzeszów

475 000 zł63 m² 7 527,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3-pokojowe mieszkanie - 63,10 m2, ul. Kolbego, rzeszów (baranówka) Szukasz mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Rzeszowa - z dużym potencjałem aranżacyjnym? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Drabinianka,Rzeszów

570 000 zł45 m² 12 647 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,07 m2 w stanie deweloperskim, położone na nowoczesnym Osiedlu Nova Graniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Przybyszówka,Rzeszów

683 000 zł1 682 m² 405,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę działka budowlana w Rzeszowie przy ul. Dębickiej, idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

461 734 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,69 m usytuowane na parterze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pobitno,Rzeszów

699 000 zł66 m² 10 589,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: gotowe, przestronne mieszkanie z pierwszego etapu inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Lokal o powierzchni 66,01 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Rzeszów,podkarpackie

468 000 zł43 m² 11 006,60 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,52 m2 przy ulicy Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty na nowym osiedlu Carpatia. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

972 810 zł78 m² 12 549,20 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera | Brak podatku pcc 2% | Brak prowizji Bezpłatny odbiór techniczny mieszkania przez niezależnego inżyniera | Komplet najwyższych rabatów na wykończenie w marketach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Franciszka Kotuli,Rzeszów

490 000 zł60 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

W ofercie biura Dobre Klucze Nieruchomości na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z możliwością zaadaptowania poddasza (ok 10 m2). Nieruchomość o powierzchni 39 m2, usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Matysówka,Rzeszów

526 305 zł81 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe osiedle Z widokiem na panormaę miasta. Nowa inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie - os. Matysówka tylko 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kopisto

Śródmieście,Rzeszów

479 000 zł30 m² 16 052,30 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości Fusion Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 29,84 m , położonej na 7. piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

670 000 zł56 m² 11 964,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedaż bez pośredników. Mieszkanie 56 m . Posiada 3 niezależne pokoje, jasną kuchnię i balkon. Znajduje się na 5 piętrze 7 piętrowego bloku z windą. Do mieszkania przynależny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Porąbki

Budziwój,Rzeszów

730 000 zł150 m² 48,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! 27 arów w sercu spokojnej części Rzeszowa ul. Porąbki Wyobraź sobie działkę, na której możesz stworzyć swój własny świat przestronną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Dąbrowskiego,Rzeszów

339 000 zł25 m² 13 724,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Gotowe mieszkanie inwestycyjne| niski czynsz | bllisko Politechniki | kawalerka Biuro Park Nieruchomości prezentuje na sprzedaż ustawną kawalerkę o powierzchni 24,70 m2 zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

474 782 zł60 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,97 m usytuowane na piętrze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

472 000 zł42 m² 11 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty nieruchomości:Mieszkanie gotowe do zamieszkania.Wysoki standard wykończenia.Niska, spokojna zabudowa cicha i komfortowa okolica. Szybki dojazd do centrum Rzeszowa. Idealna lokalizacja: blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słocina,Rzeszów

899 000 zł113 m² 7 983,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowy, nowoczesny dom o metrażu 112.62m2 usytuowany na działce 343m2 w zabudowie szeregowej na nowopowstającym kameralnym osiedlu w Rzeszowie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Wilkowyja,Rzeszów

509 000 zł55 m² 9 327,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pok. mieszkanie o pow. 54,57 m2 + ogródek (segment narożny) w III etapie nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy bocznej ul. Lwowskiej (malawa) Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

456 456 zł50 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową inwestycję mieszkań w zabudowie szeregowej. Na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 50,16 m2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staromieście,Rzeszów

569 000 zł60 m² 9 563,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wróciło do sprzedaży! Na sprzedaż gotowe nowe w stanie deweloperskim, nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,81 m2 z ogrodem ok. 50 m2 (segment środkowy) w nowej inwestycji na północy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, al. Sikorskiego

Zalesie,Rzeszów

14 500 000 zł1 472 m² 9 848,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 428 m²

NA sprzedaż nowoczesny budynek handlowo-usługowy Rzeszów, ul. Sikorskiego 5a | Stabilny dochód od pierwszego dnia Na sprzedaż nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek handlowo-usługowy, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tkacka

Staroniwa,Rzeszów

683 000 zł67 m² 10 123 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Joker House Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m zlokalizowane na piętrze w nowej, kameralnej inwestycji na osiedlu Staroniwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zwięczyca,Rzeszów

610 000 zł74 m² 8 200,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:152 m²

Biuro Joker House Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowe, nowoczesne domy z ogrodem spokój przedmieścia i szybki dojazd do miasta. Kameralna inwestycja na osiedlu Zwięczyca to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Staroniwa,Rzeszów

610 000 zł67 m² 9 041,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zwięczyca,Rzeszów

590 000 zł74 m² 7 931,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:110 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Rzeszów

399 000 zł32 m² 12 626,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Joker House Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 31 m zlokalizowane na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

435 000 zł45 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy Rzeszowa. Krótko: rzeszów, ul. Broniewskiego - 45 m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Drabinianka,Rzeszów

459 000 zł34 m² 13 488,10 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34,03 m , położone na 10. piętrze nowoczesnego, 15-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

548 000 zł60 m² 9 136,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości, ma przyjemność poinformować o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań w ostatnim etapie inwestycji, który stanowi zwieńczenie całego projektu. To doskonały moment,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

399 000 zł32 m² 12 627 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż kawalerka przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 31,6 m2, usytuowane jest na 5 piętrze w bloku z windą. W jego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkowyja,Rzeszów

990 000 zł122 m² 8 114,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, dom o powierzchni 122m , położone w Rzeszowie przy ul. Jana Olbrachta osiedlu Wilkowyja. Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

420 000 zł30 m² 14 028,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni ok. 29,94m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa przy ulicy Wyspiańskiego. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Tysiąclecia,Rzeszów

498 998 zł37 m² 13 486,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 1. piętrze w bloku na osiedlu Tysiąclecia w Rzeszowie. Układ mieszkania: salon Sypialnia Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

680 000 zł90 m² 7 543,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz wyjątkowego miejsca do życia, które łączy nowoczesny design, przestrzeń i doskonałą lokalizację? Przestronny Apartament z Tarasem i miejscem postojowym, na Osiedlu Skwer, al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świadka

Nowe Miasto,Rzeszów

399 000 zł32 m² 12 626,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 31,6m , znajdujące się na 5. piętrze. Mieszkanie oferuje piękny widok na tereny zielone, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krasne,Rzeszów

475 000 zł50 m² 9 557,34 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: mieszkanie z drugiego etapu inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Lokal o powierzchni 49,70 m2 z balkonem znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Biała,Rzeszów

499 000 zł63 m² 7 859,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie Oferta dotyczy przestronnego mieszkania o powierzchni 63,49 m z ogrodem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

349 000 zł914 m² 381,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działka budowlana w Rzeszowie przy ul. Dębickiej idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Oferta dostępna na wyłączność w Biurze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij