dowolna

Nowe domy Rzeszów

362 ogłoszenia

362 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

520 000 zł114 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej znajdujący na Osiedlu Przybyszówka w Rzeszowie. Nieruchomość zaprojektowana w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

560 000 zł114 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Budziwój,Rzeszów

646 600 zł117 m² 4 999,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

0 % prowizji dla biura 0% opłat za doradztwo kredytowe brak podatku pcc %! Kup mieszkanie i nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

549 000 zł127 m² 3 938,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Budziwój ul. Senatorska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Drabinianka,Rzeszów

699 000 zł152 m² 4 604,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 m²

Przedstawiam Państwu do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 151,8 m2 z garażem w bryle budynku (133,4 m2 powierzchni użytkowej, mieszkalnej). Dom został usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wywrockiego

Staroniwa,Rzeszów

1 390 000 zł152 m² 9 169 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w Rzeszowie, przy ul. Wywrockiego. Dom będzie budowany według projektu architektoniczno-budowlanego "panama" o powierzchni 151,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staromieście,Rzeszów

575 000 zł177 m² 3 241,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości dostępna w sprzedaży wyjątkowa inwestycja składająca się z 4 domów wolnostojących znajdujących się w Łańcucie, k. Rzeszowa. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biała,Rzeszów

579 000 zł130 m² 4 464,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Prezentowana oferta, to szeregówka skrajna z garażem w bryle budynku o powierzchni 129,2 m2 (segment D1). Powierzchnia działki 2,0 ar. Dom gotowy będzie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załęże,Rzeszów

459 000 zł123 m² 3 733,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniaki Potockiego to kameralne osiedle 4x domów w zabudowie bliźniaczej. Domy realizowane według projektu Dom pod miłorzębem 16 (gb). Dom do zabudowy bliźniaczej z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Przybyszówka

Przybyszówka,Rzeszów

689 000 zł180 m² 3 827,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną w cichej i spokojnej okolicy tuż przy ulicy Krakowskiej. Inwestycja składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszów

Łany,Rzeszów

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Osiedle domy marzeń zlokalizowane jest w otoczeniu zieleni i pięknych widoków, a tym samym posiada łatwy dojazd do centrum Rzeszowa i wszystkich głównych węzłów komunikacyjnych-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załęże,Rzeszów

429 000 zł83 m² 5 143,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

0% prowizji 0% pcc ceny bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane na Załężu zaledwie 5 km od samego centrum Rzeszowa. Całe osiedle będzie składać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Budziwój

Budziwój,Rzeszów

460 000 zł131 m² 3 517,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym i garażem w bryle wybudowany w Rzeszowie, dzielnica Budziwój, w pierwszym pasie zabudowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wielkopolska

Nowe Miasto,Rzeszów

845 000 zł150 m² 5 633 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Wielkopolskiej w Rzeszowie. 0 zł prowizji 0 zł za pomoc dorady kredytowego Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biała,Rzeszów

479 000 zł107 m² 4 468,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 107 m2 wraz z przynależnym skrajnym ogrodem o powierzchni ok. 150 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Sikorskiego co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Przybyszówka,Rzeszów

689 000 zł183 m² 3 765,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:109 m²

Biuro Dobry Adres Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu skrajny dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 182.97m2 na osiedlu Przybyszówka w Rzeszowie. Piętrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł134 m² 4 470,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną w cichej i spokojnej dzielnicy Białej w Rzeszowie. Nasze doświadczenie, pełna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

430 000 zł97 m² 4 433 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Rzeszowie na oś Załęże z balkonem, ogródkiem + 2 miejsca postojowe. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biała,Rzeszów

549 000 zł134 m² 4 097,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biała,Rzeszów

599 000 zł134 m² 4 470,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Budziwojska

Budziwój,Rzeszów

319 000 zł115 m² 2 773,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nieprzeciętny dom na obrzeżach Rzeszowa w bardzo spokojnej okolicy. Idealny dla rodziny z dziećmi. Posiada 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

449 000 zł137 m² 3 277,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu dom w cenie mieszkania z szybkim dojazdem do centrum miasta. Udało się połączyć miejską nowoczesną zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

485 000 zł121 m² 4 008,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Szukasz nowoczesnej szeregówki W świetnej lokalizacji? najlepiej gotowej W niedługim czasie? ta oferta jest dla ciebie Brak podatku pcc 2% oraz kosztów pośrednictwa W ofercie biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

549 000 zł118 m² 4 506,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim i wygodnym połączeniem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

398 000 zł132 m² 3 008,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiamy na sprzedaż środkowy dom w zabudowie szeregowej na os. Budziwój. Dom o pow. 133,4 m2 umieszczony na działce 3 ar. Inwestycja przewiduje 17 domów w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Senatorska

Budziwój,Rzeszów

376 000 zł117 m² 3 200,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż środkowy segment domu w zabudowie szeregowej na os. Budziwój w Rzeszowie, gdzie w scenerii zielonych terenów znajdą Państwo ciszę i spokój od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lwowska

Wilkowyja,Rzeszów

479 000 zł124 m² 3 849,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:163 m²

Dom z ogrodem z cenie mieszkania, os. Wilkowyja! 0% prowizji! Kupujący nie płaci 2% podatku pcc! Przedstawiamy Państwu ofertę domów w zabudowie szeregowej na nowym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Słocina,Rzeszów

599 000 zł157 m² 3 826,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

0% pcc! 0% prowizji! Na sprzedaż nowe szeregówki zlokalizowane w rejonie ulicy Słocińskiej w Rzeszowie. Każdy segment posiada swój ogródek (od 254 do 735 m 2 ), garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

389 000 zł148 m² 2 636,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferujemy do sprzedaży domki w zabudowie bliźniaczej na prężnie rozwijającym się osiedlu Budziwój. Kupujący jest zwolniony z podatku pcc 2 %! Inwestycja zlokalizowana wśród niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stroma

Biała,Rzeszów

549 000 zł200 m² 2 749,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:118 m²

Dom na Wzgórzu to inwestycja, stworzona z myślą o osobach, które nie chcą zrezygnować z miejskiego życia, ale jednocześnie marzą o prywatności oraz własnej zielonej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Budziwój

Budziwój,Rzeszów

549 000 zł127 m² 4 333,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nową inwestycję w Budziwoju przy ul. Senatorskiej, gdzie w scenerii zielonych terenów znajdą Państwo ciszę i spokój od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Budziwój

Budziwój,Rzeszów

599 350 zł120 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 m²

Kup ciepłe mieszkanie i nie płać za ogrzewanie! Oferta bez prowizji od kupującego! Kupujący nie płaci podatku pcc 2% termin oddania: III kwartał 2021 r. Przedstawiamy domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Budziwój

Budziwój,Rzeszów

499 000 zł127 m² 3 938,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biała,Rzeszów

699 000 zł152 m² 4 598,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż Domy Marzeń zlokalizowane na na wzgórzu z cudowną panoramą na Rzeszów. Domy Marzeń to kompleks 4 pięknych domów wolnostojących 152 m2 z działkami po 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Senatorska

Budziwój,Rzeszów

413 000 zł117 m² 3 515,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż skrajny segment domu w zabudowie szeregowej na os. Budziwój w Rzeszowie, gdzie w scenerii zielonych terenów znajdą Państwo ciszę i spokój od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Matysówka,Rzeszów

599 000 zł312 m² 1 919,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 141 m2 w Matysówce. Kupujący nie płaci podatku od czynności cywilno-prawnych (2% od wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Biała

Biała,Rzeszów

514 622 zł109 m² 4 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:75 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nową inwestycję na osiedlu Biała w Rzeszowie, gdzie w scenerii zielonych terenów znajdą Państwo ciszę i spokój od miejskiego zgiełku. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Budziwój,Rzeszów

586 650 zł117 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kup ciepłe mieszkanie i nie płać za ogrzewanie! Oferta bez prowizji od kupującego! Kupujący nie płaci podatku pcc 2% termin oddania: III kwartał 2021 r. Przedstawiamy mieszkania na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Słocina,Rzeszów

564 650 zł123 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na os. Słocina w Rzeszowie. Termin oddania inwestycji W stanie deweloperskim : IV kwartał 2020 r. Sześć budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

519 000 zł117 m² 4 417,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

0% prowizji 0% pcc ceny bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż ostatni narożny dom w zabudowie szeregowej na osiedlu w sumie 10 budynków o powierzchni około 117,49 m2 zlokalizowanych na.