dowolna

Nowe domy Rzeszów

362 ogłoszenia

362 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętojańska

Biała,Rzeszów

414 314 zł109 m² 3 801,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:75 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu dom w cenie mieszkania z szybkim dojazdem do centrum miasta. Udało się połączyć miejską nowoczesną zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

480 000 zł127 m² 3 785,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowa inwestycja domów szeregowych przy ul. Sikorskiego. Zadzwoń by dowiedzieć się więcej. Tel.: Doradca ds. Nieruchomości Atuty inwestycji: - własny garaż w bryle budynku oraz miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Projektant,Rzeszów

554 900 zł125 m² 4 425,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:65 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Projektant - ul. Pańska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Projektant,Rzeszów

574 900 zł125 m² 4 584,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:103 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Staroniwa,Rzeszów

485 000 zł121 m² 4 008,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:218 m²

W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości rewelacyjna szeregówka o pow. użytkowej 121,56 m2 w zabudowie szeregowej przy ul. Wywrockiego w Rzeszowie. Usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł117 m² 4 247,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

II etap inwestycji w Rzeszowie - Budziwój Zadzwoń by dowiedzieć się więcej. Tel.: Doradca ds. Nieruchomości Atuty inwestycji: * Mocno rozwijającej się lokalizacji blisko Rzeszowa. * korzystnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biała,Rzeszów

549 000 zł130 m² 4 232,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:264 m²

Domy w zabudowie szeregowej na ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Zadzwoń by dowiedzieć się więcej. Tel.: Doradca ds. Nieruchomości Atuty inwestycji: * Cichej i spokojnej okolicy wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

495 000 zł122 m² 4 072,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości wyjątkowa szeregówka o pow. użytkowej 121,56 m2 w segmencie środkowym. Dom usytuowany na działce o pow. działki 218 m2. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

495 000 zł122 m² 4 072,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Na sprzedaż dom szeregów zlokalizowany przy ul. Wywrockiego dostępne dwa w segmencie środkowym. Domom (segment) ma powierzchnię użytkową 121,56 m2. Sprzedawany w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słocina,Rzeszów

499 000 zł136 m² 3 669,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania skrajna szeregówka w stanie surowym zamkniętym z elewacją o powierzchni 136 m2. Dom posiada garaż jednostanowiskowy w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

569 900 zł125 m² 4 544,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:132 m²

Doskonała propozycja dla młodych par i rodzin z dziećmi, które poszukują niezwykle wygodnego, spokojnego miejsca do życia z świetnym dojazdem do centrum miasta. Zadzwoń by dowiedzieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł115 m² 3 121,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

W ofercie biura Rzeszowskich Nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję 8 domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanej w okolicy ul. Warszawskiej. Atuty inwestycji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biała,Rzeszów

520 000 zł127 m² 4 100,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa inwestycja domów szeregowych przy ul. Sikorskiego. Skrajna szeregówka. Zadzwoń by dowiedzieć się więcej. Doradca ds. Nieruchomości Tel.: Atuty inwestycji: - Własny garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załęże,Rzeszów

408 000 zł112 m² 3 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Tylko U nas, zakup bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji, bez podatku 2% pcc , pomoc W uzyskaniu kredytu. W ofercie biura Rzeszowskich nieruchomości mamy przyjemność przedstawić Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staroniwa,Rzeszów

449 000 zł137 m² 3 277,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości posiada na sprzedaż segment skrajny w zabudowie szeregowej z garażem o powierzchni 137 m2 oraz ogrodem 2,7 ar. Powstaje on z chęci stworzenia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Załęże

Załęże,Rzeszów

365 000 zł111 m² 3 274,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 111 m2 wraz z przynależnym dużym ogrodem o powierzchni ok. 100 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Przybyszówka

Przybyszówka,Rzeszów

429 000 zł95 m² 4 515,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:87 m²

W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości rewelacyjna inwestycja na Krakowskiej. Środkowy segment szeregówki o powierzchni 95 mkw w cenie 429 000 zł (elewacja zewnętrzna i pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

390 000 zł118 m² 3 305,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym na 3,03 ar działce. Do sprzedania nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji Staroniwa w Rzeszowie. Położony na 3,03 ar działce, wybudowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

410 700 zł109 m² 3 767,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dom w zabudowie szeregowej 109 m2 w stanie deweloperskim os. Biała Do sprzedania szeregówka w stanie deweloperskim o powierzchni 109,03 m2 wraz z garażem jednostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Staroniwa

Staroniwa,Rzeszów

499 000 zł122 m² 4 104,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy w zabudowie szeregowej, budowane w Rzeszowie, dzielnica Staroniwa w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. Oferta dewelopera- rynek pierwotny-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł95 m² 5 252,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:87 m²

W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości rewelacyjna inwestycja przy ul. Krakowskiej. Środkowy segment szeregówki o powierzchni 95 mkw w cenie 499 000 zł (elewacja zewnętrzna i pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł133 m² 3 890,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

0% prowizji i 0 zł. podatku pcc. Osiedle usytuowane jest w pięknej i cichej okolicy oddalonej od centrum miasta w odległości około 7-10 min. jazdy samochodem w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krasne

Krasne,Rzeszów

375 000 zł101 m² 3 712,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kupujący nie płaci 2% pcc W biurze Rzeszowskich Nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu przytulny dom parterowy o powierzchni 100,98 m2, zlokalizowany w niezwykle dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Budziwój,Rzeszów

289 000 zł109 m² 2 569,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Uwaga! nowa inwestycja mieszkaniowa! rzeszów - os. Budziwój rynek pierwotny! 0% prowizji biura 0 zł podatku od czynności cywilno - prawnych (pcc) 0 zł za doradztwo kredytowe Prezentujemy Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Projektant,Rzeszów

554 900 zł125 m² 4 425,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:65 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słocina,Rzeszów

439 000 zł136 m² 3 227,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania szeregówka skrajna w stanie surowym zamkniętym z elewacją o powierzchni użytkowej 136 m2. W bryle budynku znajdziemy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,Rzeszów

360 000 zł131 m² 2 442,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Ponadczasowa stylistyka, funkcjonalność, nowoczesność to wszystko w zasięgu Twojej ręki. W biurze Rzeszowskich Nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu dom parterowy wg projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszka Czarnego

Wilkowyja,Rzeszów

629 000 zł124 m² 5 077,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:260 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy Państwu osiedle domów w zabudowie szeregowej zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Rzeszowa w otoczeniu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,Rzeszów

365 000 zł111 m² 3 157,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, al. Wyzwolenia

Baranówka,Rzeszów

570 000 zł189 m² 3 015,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura Rzeszowskich Nieruchomości, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę nowo-powstałej inwestycji zlokalizowanej w odległości około 2,5 km od centrum Rzeszowa. Inwestycja składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł95 m² 5 252,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:87 m²

Dom. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

W ofercie biura Rzeszowskich - Nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu parterowy dom projektu firmy Archon pn. Dom w Lilakach 2. Dom ma powierzchnię całkowitą 127 m2 ( 99,56 m2 wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszów

Staroniwa,Rzeszów

485 000 zł121 m² 4 008,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu inwestycje Osiedle Malinowe Wzgórze. Będzie to kompleks dziewięciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

449 000 zł131 m² 3 427,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę 7 Szeregówek - Budziwój ul. Miejska Szeregówki o powierzchni 131m2 z garażem na działce 1,8 ara segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

540 000 zł133 m² 4 063,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

W ofercie Biura Rzeszowskich Nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu osiedle zlokalizowane zaledwie 12 minut od centrum Rzeszowa. Osiedle składa się z 9 domów jednorodzinnych ( 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł110 m² 4 274,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ostatni dom w zabudowie szeregowej oddany w stanie dweloperskim jeszcze W tym roku! Szeregówka narożna z garażem w bryle budynku i dużym ogrodem. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słocińska

Słocina,Rzeszów

530 000 zł123 m² 3 177,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Słocina. Dom sprzedawany jest w stanie deweloperskim, o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

449 000 zł138 m² 3 253,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Przedstawiamy dom w zabudowie szeregowej przy ul. Staroniwskiej. Segment skrajny o powierzchni 137 m2 z garażem w bryle budynku. Powierzchnia działki 2,7 a. Segment środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Śnieżna

Budziwój,Rzeszów

448 000 zł133 m² 3 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przestronna środkowa szeregówka w z dużym ogrodem - os Budziwój. Stan surowy zamknięty. Wolne segmenty środkowe (działki ok 3,50 ara). Przedstawiamy Państwu kolejny etap prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Staromieście,Rzeszów

449 000 zł120 m² 3 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu skrajny dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperkskim. 120 m2 z ogrodem. Dwa miejsca postojowe. Dom znajduje się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij