dowolna

Mieszkania na sprzedaż Rzeszów - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 617 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

602 888 zł44,33 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu o powierzchni 44,33 m , położonego w prestiżowym kompleksie Lwowska 33. To miejsce, gdzie nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 244 zł79,89 m² 7 964 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Promocja Do każdego mieszkania dwupoziomowego boks garażowy w cenie! Skontaktuj się z naszym Biurem Sprzedaży, aby poznać szczegóły promocji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 422 zł76,84 m² 7 879 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Promocja Do każdego mieszkania dwupoziomowego boks garażowy w cenie! Skontaktuj się z naszym Biurem Sprzedaży, aby poznać szczegóły promocji. Oferta bez prowizji biur! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 597 zł78,91 m² 7 966 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

o nowych ogłoszeniach

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam: mieszkanie 2-pokojowe | 32 m | Rzeszów, ul. Pelczara Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 10. piętrze w bloku z windą, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł48,55 m² 13 985,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, w wysokim standardzie wykończenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 z ogrodem 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł54,57 m² 10 720,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem oraz szybkim terminem odbioru! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,57 m2 usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł94,40 m² 6 345,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Wyjątkowa inwestycja przy ul. Czesława Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie. Na sprzedaż 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska 29

Krakowska-Południe Rzeszów

557 820 zł41,32 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczące się w II etapie inwestycji krakovska w Rzeszowie. Miejsca postojowe są przynależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska 29

Krakowska-Południe Rzeszów

561 272 zł41,27 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska 29

Krakowska-Południe Rzeszów

713 195 zł58,22 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczące się w II etapie inwestycji krakovska w Rzeszowie. Miejsca postojowe są przynależne.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł35,25 m² 11 063,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz kompaktowej i wyjątkowo ustawnej przestrzeni blisko serca Rzeszowa; która dzięki bardzo niskim opłatom pozwoli Ci na pełną swobodę bez kompromisów w lokalizacji? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 485 zł52,11 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa inwestycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Połączenie nowoczesnej architektury, funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 055 zł55,93 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie, zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania M44 w nowej inwestycji Lwowska 33, która położona jest w Rzeszowie przy ul. Lwowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 225 zł43,35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie, zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania M10 w nowej inwestycji Lwowska 33, która położona jest w Rzeszowie przy ul. Lwowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł43,40 m² 14 631,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Estaton prezentujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,47 m , zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ul. Lenartowicza, na drugim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 56 m2 zlokalizowane przy ulicy Bałtyckiej. Opis budynku: rok budowy: 2022 Ilość pięter: 0/3 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 482 zł48,24 m² 11 162,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 816 zł48,24 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

316 038 zł26,94 m² 11 731,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł35,92 m² 14 476,61 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 36 m2 zlokalizowane przy ulicy Paderewskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2023 Ilość pięter: 5/7 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59,14 m² 10 128,51 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Architektów w Rzeszowie. To nowoczesna i jedna z najdynamiczniej rozwijających się części.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

720 000 zł61,90 m² 11 631,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,90m2 zlokalizowane przy ulicy Księdza Maksymiliana Marii Kolbego w Rzeszowie. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł59,50 m² 10 403,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m2 zlokalizowane przy ulicy Krajobrazowej na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł63,90 m² 9 843,51 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie, z możliwością wydzielenia czwartego pokoju o powierzchni 64 m2 zlokalizowane przy ulicy bp. Józefa Sebastiana Pelczara.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł41,52 m² 12 981,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie estaton prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 41,52 m , zlokalizowane na 9 piętrze w nowoczesnym budynku przy ul. Technologicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Iwonicka

Rzeszów,podkarpackie

665 000 zł62,80 m² 10 589,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane przy ulicy Iwonickiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2025 Ilość pięter: 0/3 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł56 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

W biurze Estaton czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, zlokalizowane przy ulicy Staszica w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1973 Piętro: 10/10 Rodzaj ogrzewania: miejskie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 100 zł68,75 m² 9 499,64 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura estaton prezentujemy Państwu nowoczesną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul. Lubelskiej na Osiedlu Staromieście w Rzeszowie. Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł43,55 m² 14 213,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,55 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum Rzeszowa przy ulicy Okrzei. Ulica Okrzei to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł54 m² 11 388,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane przy ul. gen. Mieczysława Boruty-Spiechowicza w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1965 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane przy ulicy Bohaterów w Rzeszowie. Ulica Bohaterów w Rzeszowie to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł97 m² 7 835,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m2 przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie. To wygodna i dobrze skomunikowana lokalizacja z mieszanką.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł57,32 m² 12 473,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,32 m2 zlokalizowane przy ulicy Olbrachta w Rzeszowie. Położona na osiedlu Wilkowyja ulica Olbrachta to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 850 zł55,70 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną pomiędzy ulicami Jazową a Sikorskiego. Mieszkania na parterze posiadają ogródek (od 40m2) do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68,59 m² 10 190,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m , zlokalizowane przy ul. Sympatycznej w Rzeszów. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z 2011 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marzysz o miejscu które łączy nowoczesną architekturę komfort domu jednorodzinnego i bezpieczeństwo zamkniętego osiedla. Zapraszamy na ulicę Miłocińską gdzie powstaje kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł57,74 m² 11 413,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł44,87 m² 11 700,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - na sprzedaż, usytuowane przy ul. Gen. Mieczysława Boruty-Spiechowicza w Rzeszowie. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł60,54 m² 11 975,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,25 m² 9 041,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł92,20 m² 5 412,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 62,19 m na 1 piętrze z poddaszem do adaptacji ok. 30 m - razem powierzchnia użytkowa 92,20 m . Nowe, kameralne osiedle 16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 42,15 m z ogrodem ok. 35 m . Mieszkanie dostępne w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł61,07 m² 8 170,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

III etap Osiedle Wieniawskiego w sprzedaży. Oferuję mieszkanie bezczynszowe, 4 - pokojowe o powierzchni 61,07 m na 1 piętrze z balkonem. Nowe, kameralne osiedle w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł63,10 m² 10 285,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji Rzeszowa? Chcesz mieszkać ładnie i nowocześnie, ale nie masz czasu i ochoty na remont? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł61 m² 11 147,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,1 m , położone na 1. piętrze w budynku zlokalizowanym w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł61 m² 8 688,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,1 m , położone na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowanym w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3.