Mieszkanie, ul. Iwonicka

Iwonicka, Projektant, Rzeszów, podkarpackie

  • 695 000 zł
  • 63 m²
  • 11 031,75 zł/m²

Zdjęcie

Sambor Cisek

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Iwonicka

Iwonicka, Projektant, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
11 maja 2026

695 000 zł

63 m²

11 031,75 zł/m²

Mieszkanie, ul. Iwonicka

Zaktualizowane: 11 maja 2026

695 000 zł 63 m² 11 031,75 zł/m²

Piętro:
1/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2023
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

1/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2023

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 695 000 zł (11 031,75 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 63 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  • Budynek: rok budowy: 2023
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/10, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Źródło: biuro nieruchomości: Fusion Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 202

Lokalizacja

Opis nieruchomości

W ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m², położone na parterze nowoczesnego budynku, przy ul. Iwonickiej w Rzeszowie, na osiedlu Projektant.

Nieruchomość będzie bardzo dobrą propozycją dla osób, które szukają komfortowej przestrzeni do życia i chcą wykończyć wnętrze według własnego gustu, bez konieczności przeprowadzania kosztownego remontu. (...)

Agent

Sambor Cisek

736 887...

736 887 354

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

736 887...

736 887 354

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy