dowolna

Mieszkania Rzeszów – oferty mieszkań na Podkarpaciu

3 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 054 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

469 000 zł50 m² 9 467,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż z tarasem i prywatnym ogródkiem, w dobrze skomunikowanej lokalizacji Rzeszowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zalesie,Rzeszów

535 572 zł46 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji południowa część Rzeszowa Biuro joker house nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Zalesie,Rzeszów

616 448 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Projektant,Rzeszów

417 920 zł43 m² 9 669,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się w cichej i spokojnej oraz urokliwej okolicy w Rzeszowie na ul. Dynowskiej (os. Projektant).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gościnna

Biała,Rzeszów

525 094 zł51 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 50,98 m2, znajdujące się na drugim piętrze w nowoczesnej, niskiej zabudowie przy ulicy Gościnnej, dzielnica Biała. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

434 000 zł38 m² 11 447,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 1. piętrze w niskim, 2-piętrowym bloku z 2017 roku, zlokalizowanym przy ul. Załęskiej w Rzeszowie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

859 000 zł102 m² 8 393,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia 5 pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 102,34 m2, wchodzący w skład wyjątkowej inwestycji w standardzie premium. Koncepcja zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

547 000 zł53 m² 10 320,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 53 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w bloku z windą. W jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gościnna

Biała,Rzeszów

365 753 zł36 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 35,51m2, znajdujące się na parterze w nowoczesnej, niskiej zabudowie przy ulicy Gościnnej, dzielnica Biała. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Rzeszów

Biała,Rzeszów

599 000 zł94 m² 6 372,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 4-pokojowy dwupoziomowy apartament o powierzchni 94.40 m z prywatnym tarasem 28.66,m i 2 miejscami postojowymi w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krośnieńska

Projektant,Rzeszów

2 100 zł55 m² 38,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2-pokojowe mieszkanie - 54,90 m2 - osiedle Projektant, ul. Krośnieńska - Rzeszów! Biuro Res Nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe mieszkanie z balkonem, położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł65 m² 8 422,66 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,30 m2 zlokalizowane przy ulicy Malczewskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1977 Ilość pięter: 5/11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mieszka I,Rzeszów

1 800 zł49 m² 36,89 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,8 m2, położone na III piętrze w bloku z windą przy al. Niepodległości w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogwizdowska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

569 000 zł57 m² 9 951,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kolejną odsłonę inwestycji przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie - osiedle mieszkań z zabudowie szeregowej, dwulokalowej. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Zalesie,Rzeszów

533 252 zł46 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowosądecka

Franciszka Kotuli,Rzeszów

519 000 zł55 m² 9 373,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o pow. 55,37 m , usytuowane na 2. piętrze niskiego bloku z windą, który jest w trakcie budowy planowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworzysko

Dworzysko,Rzeszów

2 300 zł61 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone przy ul. Dworzysko, zaledwie 2 km od ścisłego Centrum Rzeszowa. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

2 700 zł45 m² 60,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Joker House Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowe, komfortowe, nowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 44,8 m na osiedlu Drabinianka, zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Centrum,Rzeszów

720 000 zł88 m² 8 157,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Tylko U nas! Do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m2 zlokalizowane przy ul. Staszica w Rzeszowie. Położone na trzecim piętrze w 3 piętrowym w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miłosza

Biała,Rzeszów

499 000 zł63 m² 7 859,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz przestrzeni, która łączy komfort domu z wygodą mieszkania, a do tego marzysz o własnym ogrodzie? Wykorzystaj moment przedsprzedaży nowej inwestycji na prestiżowym osiedlu Biała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słocina,Rzeszów

849 000 zł78 m² 10 884,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe, 78 metrowe mieszkanie z trzema balkonami oraz tarasem o powierzchni ok. 36 m , zlokalizowane przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaciszna

Drabinianka,Rzeszów

1 900 zł37 m² 50,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 37,29m2 | ul. Zaciszna | Rzeszów os. Drabinianka Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,29 m2. Położone jest na 4 piętrze w nowoczesnym bloku z windą który został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Nowe Miasto,Rzeszów

439 000 zł39 m² 11 239,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie o powierzchni 39,06 m , zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Paderewskiego, w dzielnicy Nowe Miasto. Układ pomieszczeń: salon 14,7 m Pokój 9,0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

690 000 zł46 m² 15 042,50 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z klimatyzacją i loggią | 11. piętro | cisza, zieleń, gotowe do wejścia Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 45,87 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

548 000 zł46 m² 11 861 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Staszica w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 46,2 m2, usytuowane jest 3 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Architektów,Rzeszów

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Trio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem z ogródkiem. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w bloku z windą przy ul. Architektów w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

550 000 zł65 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego, jasnego mieszkania z widokiem na panoramę Rzeszowa | 3 pokoje | 65,3 m | 5. piętro Szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Tysiąclecia,Rzeszów

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:7/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie na wynajem w centrum miasta. Ulica Lubelska to lokalizacja z szybkim dostępem do najważniejszych punktów Rzeszowa! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filipa

Wilkowyja,Rzeszów

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Stoprocent Nieruchomości prezentujemy komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy ul. Marcina Filipa w Rzeszowie. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zalesie,Rzeszów

636 451 zł58 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Joker house nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż, które jest już gotowe dla Ciebie! Co istotne? Decydując się na tę nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

550 000 zł65 m² 8 422,66 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,30 m , usytuowane na 5. piętrze wysokiego bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Drabinianka,Rzeszów

669 000 zł69 m² 9 739,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,7 m nieopodal centrum miasta w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy Drabinianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Rzeszów

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie na wynajem przy ulicy Kopisto. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m 2 , znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Biała,Rzeszów

645 000 zł58 m² 11 120,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w zabudowie szeregowej, znajdujące się w południowej części Rzeszowa na os. Biała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

649 000 zł57 m² 11 430,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, wykończone przez dewelopera i dotąd niezamieszkałe nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 56,78 m2 z przynależnym ogrodem o pow. ok. 40 m2 w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zwięczyca,Rzeszów

361 080 zł39 m² 9 306,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 38,80 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podwisłocze

Mieszka I,Rzeszów

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:22/23

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem nowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 przy ulicy Podwisłocze 27 w kompleksie Capital Tower. Nieruchomość znajduje się na 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rymanowska

Dąbrowskiego,Rzeszów

3 000 zł63 m² 47,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Eagles Estate prezentujemy komfortowe, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie do wynajmu o powierzchni 62,9 m , zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Rymanowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabskiego

Rzeszów,podkarpackie

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie 53 m z widokiem na Wisłok | Rzeszów, ul. Grabskiego | stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 53 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Drabinianka,Rzeszów

940 000 zł92 m² 10 240,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie, o powierzchni przeszło 90m2, znajdujący się w popularnej części Rzeszowa dzielnicy Drabinianka. Gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

559 000 zł44 m² 12 704,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Opis Mieszkanie o powierzchni 44 m na wysokim parterze na ulicy Hetmańskiej w dzielnicy Gen. Grota-Roweckiego w Rzeszowie. Wysokie sufity i duże okna zapewniają naturalne.