dowolna

Mieszkania Rzeszów – oferty mieszkań na Podkarpaciu

3 062 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 062 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Strażacka

Drabinianka,Rzeszów

1 450 zł20 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości w pełni umeblowana, dostępna od zaraz kawalerka przy ul. Strażackiej w Rzeszowie. Powierzchnia to ok. 20 m2, znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisa-Kuli

Śródmieście,Rzeszów

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 przy ulicy Lisa Kuli. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Projektant,Rzeszów

764 000 zł65 m² 11 735,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, w wysokim standardzie wykończenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Załęże,Rzeszów

599 000 zł58 m² 10 263,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Parterowe mieszkanie narożne z ogródkiem | Rzeszów - Załęże Wygoda, prywatność i zieleń blisko rozwiniętej infrastruktury. Przedstawiamy atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł50 m² 11 584,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Śródmieście,Rzeszów

425 000 zł46 m² 9 179,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy, zlokalizowanym na Ul. Bochaterów Westerplatte. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

512 473 zł65 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,87 m usytuowane na 1 piętrze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 po generalnym remoncie przy ul. Popiełuszki. Niewątpliwie jedną z największych zalet tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gromskiego

Staromieście,Rzeszów

730 000 zł71 m² 10 284,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokoje | 70,98 m2 | ul. Gromskiego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 70,98 m2. Znajduje się na trzecim piętrze w 23-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Rzeszów

459 000 zł51 m² 9 035,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,80 m położone przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie, usytuowane na 9. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Słocina,Rzeszów

649 000 zł111 m² 5 868,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie z możliwością adaptacji poddasza użytkowego o kolejne pokoje w zabudowie szeregowej dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:21/26

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia mieszkanie usytuowane na 21 piętrze wieżowca z pięknym widokiem na panoramę miasta. Powierzchnia mieszkania to 60 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Wilkowyja,Rzeszów

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dla Ciebie coś wyjątkowego! Mieszkanie, położone blisko szpitala, drogi ekspresowej i obwodnicy miasta. Nie czekaj, ta oferta to strzał w dziesiątkę! mieszkania poddasze: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecia,Rzeszów

419 000 zł54 m² 7 759,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym w Rzeszowie przy ul. Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nazimka

Mieszka I,Rzeszów

529 000 zł54 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje | 53,80 m2 | ul. Nazimka | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 53,80 m2. Znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku, który został oddany do użytkowania w 1999 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

450 000 zł54 m² 8 395,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Twój Agent Nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż 3-pok atrakcyjne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,60m2 położone w samym sercu Rzeszowa w dzielnicy Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

839 000 zł131 m² 6 397 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz przestronnego, zadbanego mieszkania z działką? Ta oferta może Cię zainteresować. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 131,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

459 000 zł34 m² 13 488,10 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34,03 m , położone na 10. piętrze nowoczesnego, 15-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

1 900 zł37 m² 51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe 37 m2 zlokalizowane na osiedlu Grota-Roweckiego przy ulicy Staszica 31a. Parter w budynku 3 piętrowym bez windy. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł58 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie 58,5 m Rzeszów, ul. Osmeckiego Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,5 m , zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu biura Nieruchomości Royal Broker jest mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 47 m2 przy alei Kopisto w kompleksie Hartbex, usytuowane na 2 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilkowyja,Rzeszów

479 000 zł30 m² 15 704,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej- boczna Lwowskiej Na sprzedaż proponuję Państwu bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Kmity,Rzeszów

499 000 zł59 m² 8 464,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości prezentuje: atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie | 58,95 m | Rzeszów, osiedle Kmity (ul. Hanasiewicza) nowa atrakcyjna cena 499 000zł do negocjacji opis mieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Załęże,Rzeszów

549 000 zł72 m² 7 603,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 72,20 m2 położonego na piętrze niskiej zabudowy dwulokalowej zlokalizowanej na osiedlu Załęże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 700 zł50 m² 53,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 50,5 m zlokalizowane przy ulicy Xawerego Dunikowskiego w Rzeszowie w niskim 2 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł54 m² 11 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, stylowo wykończone mieszkanie 54 m z ogrodem parter, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowe, nowe mieszkanie o powierzchni 54 m , oddane do użytku w 2026 roku. Lokal nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Zawiszy,Rzeszów

999 000 zł72 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ekskluzywne, przestronne, 3-pokojkowe mieszkanie premium o powierzchni 72 m z panoramicznym widokiem, zlokalizowane na 16 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Franciszka Kotuli,Rzeszów

519 000 zł48 m² 10 926,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o metrażu 47,5m2 mieszczące się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miłosza

Biała,Rzeszów

499 000 zł63 m² 7 859,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,49 m z prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 33 m i 2 miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Załęska

Pobitno,Rzeszów

930 000 zł91 m² 10 253,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu pięknie urządzone, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,70m2 położone w dzielnicy Pobitno z bardzo dobrym dostępem do centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Drabinianka,Rzeszów

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane przy ul. Grabskiego w Rzeszowie. Lokal znajduje się na 2-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

678 000 zł78 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Estaton prezentujemy nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m , zlokalizowane w przy ul. Architektów w Rzeszowie Nowoczesny, zadbany blok z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solińska

Słoneczny Stok,Rzeszów

3 800 zł84 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowo wykończony apartament dostępny wyłącznie w biurze Reformacka Nieruchomości. Przestronne trzy pokoje + salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krakowska-Południe,Rzeszów

618 000 zł40 m² 15 512 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu tylko w Naszym biurze oferta. Komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z 2024 roku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

2 150 zł39 m² 55,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - centrum Rzeszowa / 38,85 m2 / 3 pokoje / ul. Hetmańska! Biuro Res Nieruchomości oferuje na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zwięczyca,Rzeszów

420 378 zł50 m² 8 359,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 50,29 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Staroniwa,Rzeszów

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 43m2. Znajdziesz tu dwa pokoje, umeblowaną kuchnię oraz łazienkę. Mieszkanie znajduje się na parterze; cena najmu: 2200 pln + 450 pln media Kaucja 2650.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świadka

Nowe Miasto,Rzeszów

399 000 zł32 m² 12 626,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie w ofercie Stoprocent Nieruchomości, prezentujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,6 m , położone na 4 piętrze w bloku z windą, przy ul. Witolda Świadka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

1 690 zł49 m² 34,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Partnerzy Nieruchomości prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,65 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej. Nieruchomość usytuowana jest na parterze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane przy ul. Architektów. Lokal znajduje się na 1. piętrze w nowoczesnym bloku z windą. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Projektant,Rzeszów

519 000 zł55 m² 9 373,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Nowosądeckiej - Osiedle Projektant Opis budynku: rok budowy: 2025 Ilość pięter: 2/4 Rodzaj.