dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Rzeszów - Lista ofert

1 333 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 333 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Projektant,Rzeszów

764 000 zł65 m² 11 735,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, w wysokim standardzie wykończenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł50 m² 11 584,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Śródmieście,Rzeszów

425 000 zł46 m² 9 179,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy, zlokalizowanym na Ul. Bochaterów Westerplatte. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 po generalnym remoncie przy ul. Popiełuszki. Niewątpliwie jedną z największych zalet tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gromskiego

Staromieście,Rzeszów

730 000 zł71 m² 10 284,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokoje | 70,98 m2 | ul. Gromskiego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 70,98 m2. Znajduje się na trzecim piętrze w 23-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecia,Rzeszów

419 000 zł54 m² 7 759,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym w Rzeszowie przy ul. Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nazimka

Mieszka I,Rzeszów

529 000 zł54 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje | 53,80 m2 | ul. Nazimka | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 53,80 m2. Znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku, który został oddany do użytkowania w 1999 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

450 000 zł54 m² 8 395,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Twój Agent Nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż 3-pok atrakcyjne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,60m2 położone w samym sercu Rzeszowa w dzielnicy Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

459 000 zł34 m² 13 488,10 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34,03 m , położone na 10. piętrze nowoczesnego, 15-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

1 900 zł37 m² 51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe 37 m2 zlokalizowane na osiedlu Grota-Roweckiego przy ulicy Staszica 31a. Parter w budynku 3 piętrowym bez windy. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł58 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie 58,5 m Rzeszów, ul. Osmeckiego Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,5 m , zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu biura Nieruchomości Royal Broker jest mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 47 m2 przy alei Kopisto w kompleksie Hartbex, usytuowane na 2 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilkowyja,Rzeszów

479 000 zł30 m² 15 704,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej- boczna Lwowskiej Na sprzedaż proponuję Państwu bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Kmity,Rzeszów

499 000 zł59 m² 8 464,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości prezentuje: atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie | 58,95 m | Rzeszów, osiedle Kmity (ul. Hanasiewicza) nowa atrakcyjna cena 499 000zł do negocjacji opis mieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Zawiszy,Rzeszów

999 000 zł72 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ekskluzywne, przestronne, 3-pokojkowe mieszkanie premium o powierzchni 72 m z panoramicznym widokiem, zlokalizowane na 16 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

678 000 zł78 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Estaton prezentujemy nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m , zlokalizowane w przy ul. Architektów w Rzeszowie Nowoczesny, zadbany blok z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solińska

Słoneczny Stok,Rzeszów

3 800 zł84 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowo wykończony apartament dostępny wyłącznie w biurze Reformacka Nieruchomości. Przestronne trzy pokoje + salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krakowska-Południe,Rzeszów

618 000 zł40 m² 15 512 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu tylko w Naszym biurze oferta. Komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z 2024 roku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

2 150 zł39 m² 55,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - centrum Rzeszowa / 38,85 m2 / 3 pokoje / ul. Hetmańska! Biuro Res Nieruchomości oferuje na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

1 690 zł49 m² 34,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Partnerzy Nieruchomości prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,65 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej. Nieruchomość usytuowana jest na parterze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane przy ul. Architektów. Lokal znajduje się na 1. piętrze w nowoczesnym bloku z windą. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brydaka

Rzeszów,podkarpackie

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Brydaka w Rzeszowie o powierzchni 48m. Dwustronne usytuowane na parterze z balkonem. Układ pomieszczeń: - 2 niezależne pokoje, - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Projektant,Rzeszów

417 920 zł43 m² 9 669,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się w cichej i spokojnej oraz urokliwej okolicy w Rzeszowie na ul. Dynowskiej (os. Projektant).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

434 000 zł38 m² 11 447,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 1. piętrze w niskim, 2-piętrowym bloku z 2017 roku, zlokalizowanym przy ul. Załęskiej w Rzeszowie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

547 000 zł53 m² 10 320,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 53 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w bloku z windą. W jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł65 m² 8 422,66 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,30 m2 zlokalizowane przy ulicy Malczewskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1977 Ilość pięter: 5/11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mieszka I,Rzeszów

1 800 zł49 m² 36,89 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,8 m2, położone na III piętrze w bloku z windą przy al. Niepodległości w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworzysko

Dworzysko,Rzeszów

2 300 zł61 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone przy ul. Dworzysko, zaledwie 2 km od ścisłego Centrum Rzeszowa. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

2 700 zł45 m² 60,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Joker House Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowe, komfortowe, nowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 44,8 m na osiedlu Drabinianka, zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słocina,Rzeszów

849 000 zł78 m² 10 884,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe, 78 metrowe mieszkanie z trzema balkonami oraz tarasem o powierzchni ok. 36 m , zlokalizowane przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaciszna

Drabinianka,Rzeszów

1 900 zł37 m² 50,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 37,29m2 | ul. Zaciszna | Rzeszów os. Drabinianka Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,29 m2. Położone jest na 4 piętrze w nowoczesnym bloku z windą który został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Nowe Miasto,Rzeszów

439 000 zł39 m² 11 239,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie o powierzchni 39,06 m , zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Paderewskiego, w dzielnicy Nowe Miasto. Układ pomieszczeń: salon 14,7 m Pokój 9,0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

690 000 zł46 m² 15 042,50 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z klimatyzacją i loggią | 11. piętro | cisza, zieleń, gotowe do wejścia Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 45,87 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

548 000 zł46 m² 11 861 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Staszica w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 46,2 m2, usytuowane jest 3 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Architektów,Rzeszów

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Trio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem z ogródkiem. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w bloku z windą przy ul. Architektów w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

550 000 zł65 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego, jasnego mieszkania z widokiem na panoramę Rzeszowa | 3 pokoje | 65,3 m | 5. piętro Szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Tysiąclecia,Rzeszów

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:7/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie na wynajem w centrum miasta. Ulica Lubelska to lokalizacja z szybkim dostępem do najważniejszych punktów Rzeszowa! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

550 000 zł65 m² 8 422,66 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,30 m , usytuowane na 5. piętrze wysokiego bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest przy.