dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Rzeszów - Lista ofert

1 333 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 333 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Zwięczyca,Rzeszów

999 000 zł72 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Scroll down for english version 3-pokojowe mieszkanie premium z panoramicznym widokiem | 72 m + balkon 20 m | 16. piętro Z ogromnym sentymentem, ale i ekscytacją przed nowym etapem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Tysiąclecia,Rzeszów

399 000 zł34 m² 11 565,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5m2 zlokalizowane w samym centrum w Rzeszowa przy ul. Sienkiewicza. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Armii Krajowej

Słocina,Rzeszów

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem długoterminowy, położone przy ul. Armii Krajowej 75 - Szklane Tarasy, zaledwie 2 km od ścisłego Centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pobitno,Rzeszów

485 000 zł53 m² 9 123,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,14 m2 zlokalizowane przy ulicy Kurpiowskiej w Rzeszowie. Spokojna i zielona okolica z miejscami do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolbego

Baranówka,Rzeszów

549 000 zł52 m² 10 517,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kolbego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 52,2 m2, usytuowane jest 3 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł43 m² 11 860,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pośrednikom dziękuje - nie współpracuje z biurami nieruchomości. Sprzedam bez prowizji mieszkanie na parterze w niskim bloku, dwustronne wschód-zachód. Na powierzchnię 43,38 mkw składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Świadka

Nowe Miasto,Rzeszów

1 540 zł27 m² 57 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka 27 m2 na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Świadka. 11 piętro w wysokim bloku 11-piętrowym z windą. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Drabinianka,Rzeszów

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Kwiatkowskiego 2a. Nieruchomość o powierzchni 37.00 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

570 000 zł45 m² 12 630,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowoczesny, dwustronny apartament usytuowany na piątym piętrze w nowo oddanym kompleksie mieszkalnym Nova Graniczna (rok budowy 2025). Inwestycja, zrealizowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

369 000 zł40 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Mikołajczyka Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku o powierzchni 40m2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam / 2 pokoje / 50M2 / architektów / 599 tyś zł / tel: na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane przy ul. Architektów. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu biura Nieruchomości Royal Broker jest mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 47 m2 przy alei Kopisto w kompleksie Hartbex, usytuowane na 2 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

570 000 zł50 m² 11 381,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie Z balkonem, parkingiem I komórką lokatorską Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 50,08 m , położone w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pola

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł25 m² 13 724,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

W ofercie biura Estaton prezentujemy kawalerkę o powierzchni 24,70 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Wincentego Pola. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze, niskiego czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boruty-Spiechowicza

Baranówka,Rzeszów

1 700 zł33 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Rzeszowie Baranówka na ul. Spiechowicza Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w IV- piętrowym bloku. Mieszkanie o powierzchni ok. 33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł46 m² 12 445,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Nova Graniczna przy ul. Granicznej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dynowska

Projektant,Rzeszów

739 998 zł63 m² 11 746 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63 m | Osiedle Projektant | Rzeszów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Pobitno,Rzeszów

962 280 zł71 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości- najbardziej topowa lokalizacja w Rzeszowie! Wyjątkowy, dwustronny apartament w centrum miasta. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Drabinianka,Rzeszów

589 000 zł46 m² 12 748,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46.2 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Zacisznej - osiedle Drabinianka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Śródmieście,Rzeszów

575 000 zł53 m² 10 931,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w centrum Rzeszowa - ul. Podwisłocze - 52,60 m2! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,60 m2, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

620 000 zł49 m² 12 668,60 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 48,94 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-13

Mieszkanie z garażem

Pobitno,Rzeszów

669 000 zł55 m² 12 108,60 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,25 m , zlokalizowane w wieżowcu przy ul. Małopolskiej, na 13 piętrze z 17. Nieruchomość wyróżnia się praktycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

430 996 zł40 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowa inwestycja na mapie Rzeszowa! Mieszkanie o powierzchni 40,28m2 z balkonem znajduje się na szóstym poziomie ośmio piętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł50 m² 14 995 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Rzeszowie ul. Kwiatkowskiego | gotowe do zamieszkania | 2 balkony | piękny widok Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 31 m na wynajem - ul. Hetmańska, rzeszów Do wynajęcia zadbana, czysta i w pełni gotowa do wprowadzenia kawalerka o powierzchni 31 m , położona przy ul. Hetmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

699 000 zł49 m² 14 400,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje atrakcyjną ofertę inwestycyjną nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,95 m , zlokalizowane na 4 piętrze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

671 785 zł46 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,33 m2 zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł51 m² 8 651,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Rzeszowa, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję! Opis nieruchomości: - salon: 17 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

459 000 zł34 m² 13 488,10 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Nova Graniczna ul. Graniczna, rzeszów | 10. piętro | 34,03 m + loggia + komórka Lokalizacja:Rzeszów, ul. Graniczna Stan:deweloperski Piętro:10 z 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Rzeszów

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie (skyres). Mieszkanie o powierzchni 34 m , usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rejtana

Mieszka I,Rzeszów

620 000 zł63 m² 9 861,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

W ofercie biura na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,87 m2 zlokalizowane przy ul. Rejtana w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Dąbrowskiego,Rzeszów

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w doskonałej lokalizacji - zaledwie 150 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowanego przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowskiego,Rzeszów

459 000 zł50 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,00 m , położone na 2. piętrze budynku, w Rzeszowie przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przybyszówka,Rzeszów

2 300 zł40 m² 57,36 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40 m2, usytuowanego na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Drabinianka,Rzeszów

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

548 000 zł46 m² 11 835,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Staszica. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 3 pokojowe o pow. 46,3 m2 z piwnicą. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Parkowa,Rzeszów

740 000 zł56 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam przestronne mieszkanie 3 pokojowe na ul. Paderewskiego na osiedlu Dzielnica Parkowa w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 z dużym balkonem ok 12 m2 i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Baranówka,Rzeszów

429 000 zł41 m² 10 463,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu wykończone dwupokojowe mieszkanie o metrażu 41 m2 z balkonem oraz klimatyzacją w sypialni mieszczące się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Nowe Miasto,Rzeszów

699 000 zł64 m² 10 939 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 63,9m2 zlokalizowane na Podwisłoczu w Rzeszowie. Położone na VI piętrze z X w bloku z windą. Pomieszczenia: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł51 m² 9 392,16 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 7. piętrze w wieżowcu przy ul. Sportowej w Rzeszowie. Układ mieszkania: - przestronny salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij