dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Rzeszów - Lista ofert

1 333 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 333 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł57 m² 9 298,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57.3 m2 zlokalizowane przy osiedlu Marii Konopnickiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1973 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

395 000 zł30 m² 13 389,80 zł/m²

 

Piętro:7/70

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio od Właściciela Na sprzedaż: przytulne 2-pokojowe mieszkanie Nowe Miasto, rzeszów Lokalizacja: ul. Podwisłocze, nowe Miasto Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 29,5 m 7 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 5. piętrze w bloku z windą na Osiedlu Kmity w Rzeszowie. Lokal jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Tysiąclecia,Rzeszów

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 47,00 m | 1000-lecia | ul. Sienkiewicza 8 | Rzeszów Do wynajęcia komfortowe, mieszkanie o powierzchni 47,00 m , położone na 2. piętrze z 10 w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

585 000 zł64 m² 9 140,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na wysokim parterze przy ul. Lubelskiej. Lokal jest jasny i słoneczny, z bardzo dobrym, przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł42 m² 14 238,20 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,07 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego, wysokiego bloku z windą, wybudowanego w 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Mieszka I,Rzeszów

490 000 zł47 m² 10 381,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje państwu funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane przy al. Niepodległości 5 w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 47,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złoty Stok

Projektant,Rzeszów

764 000 zł65 m² 11 717,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, w wysokim standardzie wykończenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

439 000 zł30 m² 14 633,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze na osiedlu Nowe Miasto. Bardzo blisko centrum, idealne pod inwestycje z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Przybyszówka,Rzeszów

406 410 zł35 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę mieszkania na sprzedaż dwu pokojowego z balkonem zlokalizowane na inwestycji bloków mieszkalnych przy ul. Technologicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

620 000 zł68 m² 9 172 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 67,6 m2, usytuowane jest 5 piętrze w bloku z windą. W jego skład wchodzą: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karoliny

Słoneczny Stok,Rzeszów

2 150 zł44 m² 48,86 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym położone na osiedlu Projektant przy Ul. Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w niskim bloku przy ul. Kochanowskiego w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -salonu z wyjściem na balkon -sypialni -jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

384 455 zł28 m² 13 527,60 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera | Brak podatku pcc 2% | Brak prowizji Bezpłatny odbiór techniczny mieszkania przez niezależnego inżyniera | Komplet najwyższych rabatów na wykończenie w marketach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł51 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 51 m2 zlokalizowane w Rzeszowie - przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Nowoczesne mieszkanie z dwoma balkonami i miejscem w garażu ul. Witolda, rzeszów Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

690 000 zł46 m² 15 032,70 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowe wykończone mieszkanie, zlokalizowane w jednej z najatrakcyjniejszych części Rzeszowa przy ul. Granicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Baranówka,Rzeszów

437 345 zł38 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu nowe, oddane do użytku dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38,03m2 z balkonem mieszczące się na parterze sześciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów

Kmity,Rzeszów

375 000 zł39 m² 9 566,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 39,20 m2 | ul. Bohaterów | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 39,20 m2. Składa się z pokoju dziennego, sypialni z wyjściem na balkon, kuchni otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Architektów,Rzeszów

740 000 zł68 m² 10 850,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Architektów w Rzeszowie - przestronne 3-pokojowe, zlokalizowane na 4 piętrze w bloku z 2015 roku z windą. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szopena

Nowe Miasto,Rzeszów

1 763 520 zł92 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:29/36

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż Apartament w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Polsce - Olszynki Park Apartament w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krakowska

Krakowska-Południe,Rzeszów

2 150 zł41 m² 51,89 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krakowskiej 29 w Rzeszowie. Lokal znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta, co zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Tysiąclecia,Rzeszów

629 000 zł54 m² 11 648,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż świeżo po remoncie 3 pokojowe mieszkanie przy ul.Klonowej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 54 m2, usytuowane jest na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Staromieście,Rzeszów

2 000 zł42 m² 48,03 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Mieszkanie dostępne od zaraz. Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,64 m2. Położone na parterze przy ul. Lubelskiej, osiedle Bella Dolina. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Pobitno,Rzeszów

1 990 zł52 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem 3-pokojowe w Rzeszowie. Powierzchnia: 52,50 m2 | 3 pokoje Na wynajem mieszkanie na osiedlu Pobitno przy ulicy Kujawskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 3. piętrze niskiego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

689 000 zł46 m² 14 874,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż w ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości, dostępne mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Panorama Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Laurowa

Rzeszów,podkarpackie

637 000 zł58 m² 10 990,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż prezentuję Państwu 3-pokojowe, gotowe do wejścia mieszkanie w cichej i kameralnej okolicy Tyczyna, położone blisko granicy z Rzeszowem. Ta lokalizacja to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Staroniwa,Rzeszów

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu do wynajęcia mieszkanie położone blisko centrum Rzeszowa - przy ul. Architektów w Rzeszowie. Nieruchomość o łącznej pow. 40m2 położona jest na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prymasa 1000-lecia

Baranówka,Rzeszów

549 336 zł58 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z trzypokojowym mieszkaniem o powierzchni 58,44 m2, mieszczącego się na parterze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

587 000 zł64 m² 9 171,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w zielonej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Rzeszowa Baranówka. Lokal usytuowany jest na ósmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Zwięczyca,Rzeszów

379 000 zł33 m² 11 608 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskich Nieruchomości mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu o powierzchni 32,62m2 przy ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

1 850 zł42 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu, komfortowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na parterze w budynku z windą przy Ul. Zacisznej w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: 1. Salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Kmity,Rzeszów

479 000 zł59 m² 8 125,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości prezentuje: atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie | 58,95 m | Rzeszów, osiedle Kmity (ul. Hanasiewicza) nowa świetna cena 479 000zł do negocjacji opis mieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Baranówka,Rzeszów

574 225 zł56 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu nowe, oddane do użytku trzypokojowe mieszkanie o metrażu 55,75m2 z dwiema loggiami mieszczące się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

369 000 zł43 m² 9 197,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Rzeszowa na osiedlu Baranówka. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie, o powierzchni 64 m , znajdujące się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Śródmieście,Rzeszów

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie składające się z dwóch oddzielnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Z dużego pokoju wyjście na loggię. Mieszkanie jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Baranówka,Rzeszów

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane przy ul. Mikołajczyka na osiedlu Baranówka. Nieruchomość o powierzchni 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł30 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Blisshome Nieruchomości prezentuje kompaktowe mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, położone przy ul. Stanisława Mikołajczyka w Rzeszów. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Staromieście,Rzeszów

400 000 zł35 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 2 pokojowe-35m2 , gotowe do zamieszkania z pełnym umeblowaniem. Dodatkowo drzwi antywłamaniowe, a za oknem siatki dla kotka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela! Nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 45m2, na 1 piętrze bloku z windą (2025) na osiedlu nova graniczna. Mieszkanie jasne, doświetlone z 3 stron (tylko.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij