dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Rzeszów - Lista ofert

1 333 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 333 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Biała,Rzeszów

469 000 zł47 m² 9 934,34 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Miłej Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 47,21 m2, usytuowane jest na 6 widokowym piętrze w bloku z windą. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Res Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesne mieszkanie przy ul. Lubelskiej, w dzielnicy Staromieście w Rzeszowie. Mieszkanie ma powierzchnię 42 m2, usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Tysiąclecia,Rzeszów

585 000 zł51 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Marszałkowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 51 m2 i usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z windą. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

395 000 zł34 m² 11 618 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Inwestycja z potencjałem narożne mieszkanie w centrum Rzeszowa, gotowe do zamieszkania! Idealna oferta zarówno dla inwestora, jak i dla osób poszukujących komfortowego mieszkania blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

465 000 zł58 m² 7 989,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Mieszkanie znajduje się przy ul. Osmeckiego (os. Baranówka), w jednej z najbardziej zielonych i najlepiej skonfigurowanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Nowe Miasto,Rzeszów

469 000 zł48 m² 9 787,15 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o bardzo dobrym układzie, położone w Rzeszowie przy ul. Popiełuszki - w bezpośrednim sąsiedztwie galerii Millenium Hall oraz uczelni wyższych. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

870 000 zł54 m² 16 171 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Okazja! Nowe 2025,widokowe ,swiezo wykonczone ,os.Panorama Kwiatkowskiego z dostepem do plazy,przepieknymi widokami na zalew i gory .,umeblowane gotowe do zamieszkania. Sklada sie Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Staromieście Ogrody,Rzeszów

485 000 zł43 m² 11 345 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić 2-pokojowy lokal mieszkalny na sprzedaż o powierzchni 42,75 m , przy ul. Gromskiego w Rzeszowie, na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

469 000 zł36 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Chodkiewicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 36,18 m2, usytuowane jest 1 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twardowskiego

Pobitno,Rzeszów

425 000 zł40 m² 10 572,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokoje | 40,20 m2 | ul. Twardowskiego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 40,20 m2. Znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z pustaka. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe 2025,luksusowe ,klimatyzacja z pieknym widokiem na zalew Zwirownia,os Panorama Kwiatkowskiego. pietro 4. Sklada sie; salon z aneksem kuch,dwie sypialnie, lazienka,osobne wc, hol,garderoba,duzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szopena

Rzeszów,podkarpackie

1 990 000 zł80 m² 24 875 zł/m²

 

Piętro:13/40

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż luksusowy apartament 80 m z panoramicznym widokiem | Olszynki Park | 13 piętro W samym sercu Rzeszowa, na wysokości trzynastego piętra prestiżowego kompleksu Olszynki Park, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł47 m² 12 553,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 46,60 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Dąbrowskiego. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boruty-Spiechowicza

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

538 000 zł45 m² 11 995,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Spiechowicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 44,85 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Tysiąclecia,Rzeszów

455 000 zł38 m² 12 101,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Marszałkowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 37,6 m2, usytuowane jest 3 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: kuchnia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

339 900 zł35 m² 9 711,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Estaton prezentujemy, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane w budynku z przy ul. Władysława Broniewskiego w Rzeszowie Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

525 000 zł41 m² 12 699,60 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie Rzeszów, inwestycja krakovska (etap 2) 41,34 m - oferuje harmonię między miejskim rytmem a chwilą wytchnienia tylko dla siebie. Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaciszna

Drabinianka,Rzeszów

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane na 2 piętrze czteropiętrowego bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Zacisznej w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prymasa 1000-lecia

Baranówka,Rzeszów

680 000 zł65 m² 10 461,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na spokojnym i zielonym osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Lokal znajduje się na trzecim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł68 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 zlokalizowane przy ulicy Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie zlokalizowane jest na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Tysiąclecia,Rzeszów

449 000 zł38 m² 11 941,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Rzeszów

527 350 zł53 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Podpisana umowa rezerwacyjna do dnia 30.05.2026 R. Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego, zadbanego mieszkania o powierzchni 53 m , zlokalizowanego przy ul. Pelczara Nowe Miasto. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lenartowicza

Rzeszów,podkarpackie

470 000 zł45 m² 10 405,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,35 m , usytuowane na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Lenartowicza w samym centrum Rzeszowa. To funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, al. Okulickiego

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

329 000 zł25 m² 13 004 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż gotowa do zamieszkania kawalerka przy ul. Okulickiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 25,3 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w niskim bloku. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpiowska

Pobitno,Rzeszów

485 000 zł53 m² 9 123,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,16 m usytuowane na 3. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Nowe Miasto,Rzeszów

569 000 zł51 m² 11 245,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6 m2 usytuowane na wysokim parterze niskiego 4- piętrowego bloku. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Rzeszów,podkarpackie

669 000 zł47 m² 14 167,70 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Estaton prezentujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Małopolskiej o powierzchni 47,22 m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

517 000 zł60 m² 8 616,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie ok. 60 m | Rzeszów, ul. Krakowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 60 m , położone na 2. piętrze w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Zwięczyca,Rzeszów

439 000 zł42 m² 10 329,40 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskich Nieruchomości mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu o powierzchni 42,52 m2 przy ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Rzeszów

510 000 zł59 m² 8 660,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa okazja w centrum Rzeszowa - wyłączność sprzedaży w naszym biurze! Lokalizacja: ul. Marszałkowska, śródmieście Rzeszów w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Rzeszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 przy alei Kopisto. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze. Mieszkanie wyposażone we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

460 000 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne przy ul. Mikołajczyka w Rzeszów. Oferowana nieruchomość o powierzchni 40 m znajduje się na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Zwięczyca,Rzeszów

1 850 zł28 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu nowoczesną kawalerka na os. Carpatia - przy ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty w Rzeszowie. Nieruchomość o łącznej pow. 28m2 położona jest na 7 piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pola

Dąbrowskiego,Rzeszów

480 000 zł56 m² 8 618 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż tylko 2 minuty od Politechniki Rzeszowskiej - świetna lokalizacja! - rezerwacja - Biuro nieruchomości dk Brokers prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Staszica. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48 m2 z piwnicą. Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Biuro Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 64 m2 zlokalizowane w Rzeszowie - przy ulicy Popiełuszki. Mieszkanie przeszło gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Drabinianka,Rzeszów

969 000 zł72 m² 13 365,50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 72,5m2 podzielone na dwa 2 pokojowe mieszkania z osobnymi wejściami. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

580 000 zł68 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Podwisłocze 4 jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Rzeszowie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Rzeszów

510 000 zł59 m² 8 660,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pelczara

Nowe Miasto,Rzeszów

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Stoporcent Nieruchomości prezentujemy Państwu na wynajem 2-pokojowe, mieszkanie o powierzchni 55 m , znajdujące się na 8 piętrze w bloku z windą, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

649 000 zł68 m² 9 600,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 67,6 m2, usytuowane jest 1 piętrze w bloku z windą. W jego skład wchodzą: kuchnia, 4.