dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Rzeszów - Lista ofert

1 330 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 330 ogłoszeń

419 000 zł23,50 m² 17 829,79 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 23,50 m , położone na parterze budynku, w Rzeszowie przy ul. Kopisto. Nieruchomość będzie dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 100 zł83,61 m² 8 935,53 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia przestronne, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 83,61 m , położone na VII piętrze w budynku P8 (klatka 2) w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

849 500 zł69,70 m² 12 187,95 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Dobry Adres przedstawia do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone na os. Pobitno - na ul.Małopolskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 69,70m2 położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł42 m² 14 976,19 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,00 m , położone na 12. piętrze budynku, w inwestycji Apartamenty Zamkowe II przy ul. Kopisto.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

429 000 zł42,70 m² 10 046,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie w centrum Rzeszowa - os. Tysiąclecia. Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,70 m2, położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł46,53 m² 12 142,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę trzypokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na 2 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Panoramicznej w Rzeszowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 596 zł39,96 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Krakowska, rzeszów | III piętro W ofercie naszego biura funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,96 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł63,70 m² 10 361,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Solarza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 63,7 m2, usytuowane jest na pierwszym piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 100 zł68,75 m² 9 499,64 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura estaton prezentujemy Państwu nowoczesną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul. Lubelskiej na Osiedlu Staromieście w Rzeszowie. Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł44 m² 16 363,64 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44m , położone w świetnie skomunikowanej i atrakcyjnej części Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 113 775 zł74,75 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena. - małej wieży N. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł102 m² 11 764,71 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością prezentuję Państwu ekskluzywny apartament o powierzchni 102 m2 z tarasem 30 m2 i pięknym widokiem na miasto, usytuowany na 11.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł43,38 m² 11 756,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,38 m2 zlokalizowane przy ulicy Broniewskiego na osiedlu Generała Władysława Andersa w Rzeszowie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 832 zł62,24 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,24 m2 usytuowane na 9 piętrze w 14 piętrowym bloku. Nowo powstałe osiedle przy ul. Krakowskiej to.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł50,65 m² 9 457,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych części Rzeszowa na osiedlu Paderewskiego. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

W ofercie biura estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 zlokalizowane przy ulicy Dąbrowskiego w Rzeszowie. Opis budynku: - rok budowy: 1954 - Ilość pięter: 2/4.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł49,50 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.50 m usytuowane na 4. piętrze niskiego, 4-kondygnacyjnego bloku z 1976 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 200 zł46,51 m² 9 937,65 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle Bella Dolina Twoje miejsce w sercu Rzeszowa! Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje nowy etap inwestycji Bella Dolina IV, położonej przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 726 zł59,86 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowa inwestycja na osiedlu Dworzysko w Rzeszowie. W pełnej ofercie mieszkania od 35 m do 60 m . Inwestycja zlokalizowana jestem przy ul. Ceramicznej, blisko ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położne na drugim piętrze w niskim ogrodzonym bloku na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -jasnej kuchni -pokoju otwartego na kuchnię -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30,94 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem o powierzchni 30,94 m2 z balkonem na osiedlu Enklawa Zalesie przy ulicy Mieczysławy Ćwiklińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł33 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowy mieszkanie z balkonem przy ul. Rejtana obok Uniwersytetu Rzeszowskiego w centrum Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 po generalnym remoncie wykończone na wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nazimka

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł53,80 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,80 m2 przy ulicy Eugeniusza Nazimka. To wygodna i dobrze skomunikowana lokalizacja z mieszanką zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 700 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w atrakcyjnej lokalizacji - blisko centrum Rzeszowa- mieszkanie 2 - pokojowe z balkonem przy ul.Kr.Augusta w Rzeszowie. Nieruchomość o łącznej pow. 36,44m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 284 zł58,86 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 58,86 m z tarasem, położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35,63 m² 61,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne, a jednocześnie przytulne mieszkanie do wynajęcia. Jeśli poszukujesz własnego miejsca dla siebie to ta oferta z całą pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł40 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w ofercie Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie, które łączy w sobie świetną lokalizację, funkcjonalność i zapierający dech w piersiach widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35,47 m² 11 248,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,47m2 na osiedlu Drabinianka przy ulicy Gościnnej. Planowany termin zakończenia inwestycji to.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy do wynajęcia komfortowy apartament - 3 pokojowy położony w idealnej lokalizacji dla pracujących w Strefie Ekonomicznej lub na lotnisku - Ul. Lubelska w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł46,75 m² 8 962,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Tylko w ofercie stoprocent Nieruchomości 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone przy ul. Siemieńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie do odświeżenia, idealne dla Inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 908 zł69,99 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

-> Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości <- Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 69,99 m usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2, usytuowane na 10 piętrze w bloku 11 piętrowym z windą, w Rzeszowie przy ul. Pelczara,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł26,30 m² 11 216,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1 pokój | 26,30 m2 | ul. Paderewskiego | oś Nowe Miasto | Rzeszów Prezentowane 1 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 26,30 m2. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze niskiego bloku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł54,69 m² 11 336,62 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Architektów w Rzeszowie - 54,69 m , balkon Na sprzedaż oferuję jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54,69 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł40,30 m² 11 042,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W ofercie biura onhouse na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana na jednym z najbardziej zielonych osiedli Rzeszowa osiedlu Kmity. Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,3.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje | 47 m2 | ul. Miła, rzeszów Prezentowane trzypokojowe mieszkanie ma powierzchnię 47 m2. Położone jest na parterze w budynku z 2025r Mieszkanie nowe, nigdy niezamieszkałe, dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł66 m² 8 484,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 66 m ul. Lewakowskiego, os. Krakowska-Południe (I piętro) Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

955 941 zł65,03 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W rzeszowie realizowana jest wyjątkowa inwestycja deweloperska. Powstaje zespół dwóch budynków. Niższy 18-piętrowy budynek N oraz wyższy 41-piętrowy budynek W. Jego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,58 m² 12 330,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Twój agent nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,58 m z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Zacisznej na osiedlu Drabinianka.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł58,95 m² 8 125,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 58,95m2 | ul. Hanasiewicza | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 58,95 m2. Znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39,80 m² 15 050,25 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,75 m , usytuowane na 13. piętrze wysokiego bloku z windą. Nieruchomość to nowe mieszkanie.