Mieszkanie, ul. Wieniawskiego

Wieniawskiego, Rzeszów, podkarpackie

  • 460 920 zł
  • 50,10 m²
  • 9 200 zł/m²

Zdjęcie

Robert Kmiotek

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Wieniawskiego

Wieniawskiego, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
22 maja 2026

460 920 zł

50,10 m²

9 200 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wieniawskiego

Zaktualizowane: 22 maja 2026

460 920 zł 50,10 m² 9 200 zł/m²

Piętro:
2/6
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

2/6

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 460 920 zł (9 200 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Rzeszowie)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 50,10 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/6
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: KODUS EDYTA MATERNOWSKA, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 18/18541/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Podkarpacie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie (1/M12) o powierzchni 50,10 m2, położone na drugim piętrze w sześciopiętrowym bloku.

Oferta mieszkania jest jako PRZEDSPRZEDAŻ inwestycji.

Szczegóły inwestycji:
Rozpoczęcie inwestycji październik 2024 rok.
Przewidziane zakończenie budowy inwestycji to grudzień 2026 roku.
Przeniesienie własności mieszkań odbędzie się w marzec 2027 roku. (...)

Agent

Robert Kmiotek

515 400...

515 400 555

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

515 400...

515 400 555

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.