dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Rzeszów - Lista ogłoszeń

1 254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 254 ogłoszenia

489 000 zł46,97 m² 10 410,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowym bloku z 2020 roku z dwoma balkonami. Zlokalizowane na ul. Miłej (osiedle Drabinianka). Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 46,97 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł59,90 m² 8 831,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z dumą prezentuje ekskluzywną przedsprzedaż nowej inwestycji na prestiżowym osiedlu Słocina (ul. Słocińska). To kameralny, nowoczesny kompleks składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł48,34 m² 10 736,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych dzielnic Rzeszowa Drabiniance.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,25 m² 9 207,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 34 m2 przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Nowoczesna bryła usytuowana wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

673 000 zł61 m² 11 032,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 61 m wysoki parter, taras + balkon, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł37,40 m² 11 229,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro patjo Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu 1000 lecia w Rzeszowie bardzo blisko ścisłego centrum miasta. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Sadowa

Rzeszów,podkarpackie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Sadowej na o siedlu Pobitno. Nieruchomość znajduje się na piętrze domu wolnostojącego, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,70 m² 49,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w homfi! Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie (40,7 m ) na parterze bloku, usytuowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli Rzeszowa os. Franciszka.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - 50 m | ul. Krośnieńska 24, rzeszów | Osiedle Projektant Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne, stylowo wykończone mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51,47 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować na wynajem komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,24 m , położone przy ul. Sympatycznej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł38 m² 13 552,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 38 m | ul. Strażacka | Drabinianka | Rzeszów Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy ul. Strażackiej na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł30 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W sprzedaży - jasne, 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy Rzeszowa - świetne zarówno do życia jak i pod najem. Otoczenie pełne zieleni i spokoju. Krótko: rzeszów,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości przedstawiamy ofertę wynajmu komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47 m przy ul. Potokowej w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania z rozległym ogrodem, usytuowanego w kameralnej inwestycji przy ulicy Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie- osiedle Projektant ul. Nowosądecka. Tylko u Nas! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 52m2 - piętro: 2 z 4 - balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł65,73 m² 7 287,39 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przy ul. Krzyżanowskiego 65,73m2 trzy pokoje! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 65,73m2 znajdujące się na 6 parterze ośmiopiętrowego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42m2 położone na 4 piętrze niskiego bloku przy ul. Ks. Jałowego nieopodal Rynku. Rozkład mieszkania: -przedpokój, -2 oddzielne pokoje, -kuchnia, -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł62,12 m² 6 905,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania na kameralnym osiedlu, składającym się z zaledwie 5 segmentów przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł50,74 m² 12 022,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,74 m , usytuowane na 6. piętrze w bloku z windą. Mieszkanie przeszło generalny remont ok. 2.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł50,60 m² 10 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,6 m | balkon |osiedle Kotuli | Rzeszów Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,6 m , położone przy ul. Nowosądeckiej na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł111 m² 7 198,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Estaton przedstawia mieszkanie o powierzchni 111 m2 zlokalizowane przy ul. Wieniawskiego na osiedlu Zalesie w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze niskiego szeregowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł66,19 m² 9 502,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokoje | 66,19 m | ul. Jazowa | Rzeszów | Drabinianka Prezentowane 3-pokojowe mieszkanie ma powierzchnię ok. 66,19 m . Znajduje się na 4. piętrze w budynku oddanym do użytku w 2011.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w ofercie Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie przy ul. Króla Augusta, które łączy w sobie klimat rzeszowskiej kamienicy ,komfort topowej lokalizacji, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Podkarpacie, ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 45 m , położone na drugim piętrze przy ul. Sympatycznej w Rzeszowie osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł67 m² 10 895,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na wysokim parterze w kameralnym, 3-piętrowym bloku przy ul. Strzelniczej w Rzeszowie (wejście po kilku schodach). Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł77 m² 25,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 niezależne pokoje | 77 m | idealne dla 4 osób | Rzeszów, os. Kmity Do wynajęcia przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 77 m , położone na parterze na osiedlu Kmity.

Szczegóły ogłoszenia

429 500 zł31,12 m² 13 801,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zakup bezpośrednio od Właściciela - bez prowizji pośredników. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Kwiatkowskiego (blisko ścieżki rowerowej - 500m od plaży na żwirowni).

Szczegóły ogłoszenia

683 000 zł54 m² 12 648,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3 pokoje Z dużym ogródkiem/garaż/komórka lokatorska /projektan Na sprzedaż nowoczesne, nowe i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 54 m2, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości prezentuje na wynajem przytulną kawalerkę o powierzchni 27 m zlokalizowaną przy ul. Alfreda Potockiego w dzielnicy Załęże na poddaszu użytkowym w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na ul. Kosynierów, z dostępem do pełnej infrastruktury miasta. Mieszkanie ma powierzchnię 53 m2 i mieści się na parterze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym bloku z 2007 roku przy ul. Xawerego Dunikowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość posiada 48.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł59 m² 12 711,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rzeszówul.Jazowa/ Drabinianka- niska zabudowa Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m z prywatnym miejscem postojowym przylegającym bezpośrednio do wejścia. Nieruchomość na 1.

Szczegóły ogłoszenia

504 700 zł37,36 m² 13 509,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł61,91 m² 7 090,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednie biuro sprzedaży inwestycji - Miejska Przystań Miejska przystań - to inwestycja ośmiu dwu-lokalowych budynków mieszkalnych w niskiej zabudowie szeregowej z ogródkami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł42,12 m² 8 760,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży kameralna inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej, 2 - pokojowych o powierzchni 42,12 m2 zprywatnym ogródkiem, zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świetnie zlokalizowane, 1- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 33m2 ul. Strzelnicza Osiedle Projektant tylko U nas : : OPIS NIERUCHOMOŚCI: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł60,12 m² 10 961,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokojowe- 61m2- mieszkanie na parterze na Osiedlu Dworskie Ogrody w Rzeszowie ( Krakowska ) opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni 60,12m2 z tarasem 24,45m2 - trzy niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł60,18 m² 8 042,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania 4- pokojowe na I piętrze o powierzchni 60,18 m2 z balkonem zlokalizowane przy ul. Krakowskiej na granicy Rzeszowa i Świlczy. Inwestycja usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł70 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż Nowoczesne Mieszkanie 70 m z Narożnym Ogrodem - ul. Załęska w Rzeszowie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu nowego budownictwa, prywatnej przestrzeni zielonej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł62,12 m² 6 905,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży kameralna inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej, 3 - pokojowych o powierzchni 62,12 m2 z balkonem, zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Jazowa

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł66,19 m² 9 502,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jazowej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 66,19 m2, usytuowane jest na 4 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą 2011 r.