dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Rzeszów - Sprzedaż i wynajem

474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

474 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cena podana już Z czynszem Mieszkanie do wynajęcia od zaraz Kaucja 3000zl 2900 + prąd co dwa miesiące Zwierzęta nie są akceptowane Przed blokiem jest duży parking, spokojna okolica Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam: mieszkanie 2-pokojowe | 32 m | Rzeszów, ul. Pelczara Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 10. piętrze w bloku z windą, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł31,60 m² 12 025,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Króla Bolesława Krzywoustego w Rzeszowie, jest to doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super mieszkanie wybudowane w 2019 roku. Metraż to 54 m2. Salon z kuchnią, korytarz, łazienkę i 2 pokoje. Piętro 1. Kompleksowe wyposażone, brak tylko stolika do salonu i telewizora.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

629 000 zł66,19 m² 9 502,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,19 m , położone przy ul. Jazowej. Lokal idealnie sprawdzi się dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 803 zł59,72 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 59,72m2. Inwestycja zlokalizowana przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł54,36 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego z dużym 113,79m2 ogrodem. Prezentowane mieszkanie jest mieszkaniem skrajnym.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł55,21 m² 12 135,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł58,20 m² 7 817,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Mieszkanie znajduje się przy ul. Osmeckiego (os. Baranówka), w jednej z najbardziej zielonych i najlepiej skonfigurowanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,25 m² 9 041,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł57,74 m² 11 413,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł72,02 m² 9 372,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą oraz garażem podziemnym, przy ul. Architektów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł63,10 m² 10 285,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji Rzeszowa? Chcesz mieszkać ładnie i nowocześnie, ale nie masz czasu i ochoty na remont? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł33,80 m² 12 130,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

W ofercie biura Dobre Klucze Nieruchomości dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Piastów, dosłownie 5 minut od Politechniki Rzeszowskiej. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 225 zł55,75 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu nowe, oddane do użytku trzypokojowe mieszkanie o metrażu 55,75m2 z dwiema loggiami mieszczące się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe 50m2 Na ul. Sportowej 10 *** lokalizacja *** ~ 1 km od centrum, ~ 1 km od Galerii Rzeszów, w pobliżu, lodowisko, przedszkole, szkoła, park, stadion, market itd *** dane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

274 080 zł27,20 m² 10 076,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 27,2 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł39,20 m² 9 311,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,20 m , położone na pierwszym piętrze w wysokim bloku z 1977 roku. Budynek wyposażony w nową windę. Lokal o uniwersalnym.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł77,90 m² 8 587,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie składające się z 5 pokoi o powierzchni 77,9 m2, usytułowane na 3 piętrze bloku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem nowe, nigdy niewynajmowane funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł38,21 m² 10 965,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż kawalerkę z oddzielną kuchnią o powierzchni 38,21 m2. Nieruchomość usytuowana jest w niskim bloku przy ul. Okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł42,15 m² 9 703,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich ostatnie 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,15 m2 z narożnym ogrodem (90 m2) w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na cichym osiedlu mieszkaniowym zlokalizowanym na końcu Ul. Olbrachta - granica z Krasnym. Mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł58,46 m² 11 272,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską oraz możliwością wykupienia dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł63 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63 m2, lokalizowane przy ulicy Ślusarczyka w Rzeszowie. Położone na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Świeżo po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł74,30 m² 8 344,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości "pierwsze Piętro" prezentuje przestronne mieszkanie z czterema niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią oraz balkonem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. płk.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł52,60 m² 11 159,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, usytuowane w wysokim bloku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,40 m² 8 908,73 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości "pierwsze Piętro" prezentuje przestronne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Małopolskiej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł28 m² 13 892,86 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio od Właściciela Do sprzedania przytulne i pięknie urządzone mieszkanie znajdujące się na ul Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 27,62m2 które składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł78,90 m² 9 949,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nieruchomość, która została podzielona na dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami oraz systemami grzewczymi. Nieruchomość stanowi gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł67,60 m² 9 452,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferta bez pośredników mieszkanie gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż komfortowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 67,6 m , położone na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł49,16 m² 9 743,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,16 m z prywatnym ogrodem o powierzchni 49,63 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 832 zł62,24 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie na sprzedaż nowy 4 pokojowy apartament o powierzchni 62,24m2, położony na najwyższym 14 pietrze budynku wielorodzinnego realizowanego w dzielnicy Baranówka w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł62,12 m² 6 905,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,12 m z dużym schowkiem, zlokalizowane na piętrze w kameralnej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Bohaterów w Rzeszowie. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł55,36 m² 11 903,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 55,36 m2 , zlokalizowane w dobrej okolicy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł55,25 m² 12 108,60 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,25 m , zlokalizowane w wieżowcu przy ul. Małopolskiej, na 13 piętrze z 17. Nieruchomość wyróżnia się praktycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł61,67 m² 8 853,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł44,63 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 z loggią. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł55,35 m² 11 183,38 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Błogosławionej Karoliny- osiedle projektant. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł28 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 28 m2 zlokalizowana przy ul. Bałtyckiej. Położona na 7 piętrze w 14-piętrowym bloku z windą z 2022r. Pomieszczenia: - salon z aneksem.