dowolna

Mieszkania umeblowane Rzeszów - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

1 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 140 ogłoszeń

390 000 zł42 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 42m usytuowane na parterze kamienicy w Centrum Rzeszowa. Funkcjonalna aranżacja wnętrza kawalerki.Wydzielono sypialnię z oknem oraz część dzienną,kuchnię oraz łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Małopolskiej o powierzchni około 50 m2 na parterze niskiego bloku. Mieszkanie to jasna, samodzielna kuchnia, dwie sypialnie, łazienka, balkon. Mieszkanie umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 120 000 zł86,85 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupoziomowe o pow. 86,85 m + piwnica, położone 300 m od granicy Rzeszowa w Kielanówce. 3 pokoje + salon z kuchnią 2 łazienki pralnia +.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Podkarpacie, ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 45 m , położone na drugim piętrze przy ul. Sympatycznej w Rzeszowie osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 53 m2 usytuowanego na 5.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł75 m² 65,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu piękne mieszkanie przy ulicy Lubelskiej w Rzeszowie inwestycja Bella Dolina. Mieszkanie o powierzchni 75 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł29,70 m² 12 020,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,7 m , położone na 3. piętrze wysokiego bloku z nową windą, znajdującego się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. 3 maja. Kawalerka ma powierzchnię 26, 00 m 2 usytuowana jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł44,84 m² 10 013,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem, w pięknym otoczeniu, os. Tysiąclecia Oferta na wyłączność, dostępna tylko w homfi. Mieszkanie do remontu - te nowoczesne zdjęcia są.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60,10 m² 10 798,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane przy ulicy Nowosądeckiej w Rzeszowie. Ulica Nowosądecka znajduje się na osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł53,42 m² 8 592,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie w sercu osiedla Baranówka! To idealne miejsce dla osób ceniących przestrzeń i bliskość do wszelkich udogodnień. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł85,10 m² 9 165,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1988

5 pokoi | 85,1 m | 2 balkony | winda | ul. Starzyńskiego - Rzeszów Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,1 m , położone na drugim piętrze w bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł56,44 m² 12 402,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,45 m , położone na 4 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł44 m² 11 795,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż mieszkanie przy ul. Krzywoustego. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, na powierzchnię 44m składaja sie 2 niezależne pokoje, jasna osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł72 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesne mieszkanie z panoramicznym widokiem | 72 m + balkon 20 m Powierzchnia: 72 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 16.

Szczegóły ogłoszenia

533 900 zł34 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa nowoczesna kawalerka o powierzchni 34 m , położona na 3. piętrze w nowoczesnym budynku Capital Towers w samym sercu Rzeszowa, tuż nad Wisłokiem i Bulwarami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Witolda

Rzeszów,podkarpackie

415 000 zł25 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na 3 piętrze w inwestycji Witolda Park przy ulicy Witolda. Doskonała lokalizacja z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł33 m² 13 030,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Galicja nieruchomości ma przyjemność zaprezentować : Gotowca inwestycyjnego lub idealnego mieszkania na start w Rzeszowie. Kluczowe informacje: - metraż: 33 m - Lokalizacja: rzeszów, os.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 63 m2 | ul. Lubelska | Rzeszów Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2. Położone jest na 7 piętrze w nowoczesnym bloku z windą który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł47,07 m² 11 451,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m z balkonem, zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ul. Króla Bolesława Chrobrego. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł78,86 m² 9 256,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | 78,89 m2 | ul. Popiełuszki | Rzeszów | oś. Nowe Miasto Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 78,86 m2. Położone jest na parterze w niskim bloku, z 1990 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 47,08 m2 | ul. Architektów | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 47,08 m2. Położone jest na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku. Wykończone z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie z niezależną kuchnią Dostępne od 1 czerwca. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położne na pierwszym piętrze w niskim ogrodzonym bloku na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -pokoju z aneksem kuchennym -sypialni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł65,38 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 69,57 m | os. Andersa | ul. Mikołajczyka | Rzeszów Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 69,57 m , położone na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł38,04 m² 13 538,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł114,73 m² 10 372,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż przestronne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 114,73 m2 przy ulicy Miłocińskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł51 m² 11 372,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m , położone przy ul. Podwisłocze. Mieszkanie zlokalizowane na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,70 m² 11 090,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pleśniarowicza w Rzeszowie, na osiedlu Krakowska-Południe. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł40 m² 59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z miejscem parkingowym w garażu podziemnym W cenie! Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia wyjątkowy apartament w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości dobry adres prezentuje mieszkanie 2 pokojowe położone na os. Śródmieście - przy ul. Jagiellońskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 44 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 43 m | Centrum Rzeszowa | ul. Lenartowicza Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

3 000 zł39,86 m² 75,26 zł/m²

 

Piętro:17/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,86 m2 znajdujące się przy ul. Krakowskiej w nowym prestiżowym budynku. Proponowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł131,05 m² 9 149,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe 131,05 m (ok. 154 m po podłodze), o wysokim standardzie wykończenia, z prywatnym, w pełni zagospodarowanym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,40 m² 8 408,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Joker House Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,42 m , położone na 2 piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 52m2 znajdujące się w Rzeszowie przy ul. Gromskiego (oś.Staromieście). Lokal mieszkalny składa się z : - salonu wraz z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament na wynajem. Nieruchomość znajduję się na osiedlu Projektant, jest świetnie skomunikowana z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

3 300 zł75 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy, jasny i przestronny Apartament na wynajem przy ulicy Lubelskiej. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 7 5.

Szczegóły ogłoszenia

683 000 zł54 m² 12 648,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3 pokoje Z dużym ogródkiem/garaż/komórka lokatorska /projektan Na sprzedaż nowoczesne, nowe i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 54 m2, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł42 m² 14 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane przy ul. Paderewskiego w Rzeszów. Mieszkanie nowe, nigdy niezamieszkałe, wykończone w wysokim standardzie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł79,40 m² 6 914,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Idealne cztery kąty dla rodziny przy Monte Cassino w Rzeszowie. Jeśli szukasz mieszkania, które daje przestrzeń, wygodę i funkcjonalny układ dla każdego domownika, ta oferta zasługuje na.