dowolna

Mieszkania umeblowane Rzeszów - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

1 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 140 ogłoszeń

690 000 zł72,82 m² 9 475,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż komfortowe, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,8 m , położone w doskonałej lokalizacji na Nowym Mieście, przy ul. Popiełuszki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł55,50 m² 12 774,77 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,50 m , położone na 3. piętrze budynku, w Rzeszowie przy ul. Powstańców Warszawy (os. Nasz Gaj).

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł42,10 m² 12 090,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę na zakup mieszkania w Centrum Rzeszowa! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,11 m , usytuowane na 2. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drabinianka | ul. Miła I 43 m2 I Duży balkon I Komórka lokatorska Przemyślana przestrzeń. Światło. Spokój. Na cenionym osiedlu Drabinianka, przy kameralnej ulicy Miłej, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 200 zł47,95 m² 25,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 47,95 m2 | ul. Hetmańska| Rzeszów Do wynajęcia mieszkanie w Rzeszowie przy ulicy Hetmańskiej. Dwa niezależne pokoje, przestronna kuchnia, przedpokój, łazienka. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł44 m² 11 795,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż mieszkanie przy ul. Krzywoustego. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, na powierzchnię 44m składaja sie 2 niezależne pokoje, jasna osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł35,59 m² 71,65 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wynajmowane bez prowizji dla biura!biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w apartamentowcu st55 przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia przytulne, dobrze nasłonecznione, mieszkanie powierzchni 63 m2 na 5 piętrze w 10-letnim bloku z windą przy ulicy św. Kingi na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie. Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł51 m² 11 372,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku przy ul. Pelczara Mieszkanie dwustronne. Rozkład : -jasna kuchnia -salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 zł84,20 m² 41,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 84 m , zlokalizowane na cenionym osiedlu Projektant przy ul. Krośnieńskiej w Rzeszowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł64 m² 9 515,63 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Pelczara w Rzeszowie na osiedlu Nowe miasto. Mieszkanie o powierzchni 63,9 m2, usytuowane jest na widokowym 10 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

1 590 000 zł96,65 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie Estaton przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu wykończonego w wysokim standardzie o powierzchni 96 m , położonego w prestiżowym osiedlu Krakovska od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł15 m² 17 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka w Rzeszowie na ulicy Paderewskiego. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości Kawalerka o pow. 15m2 z ogródkiem o pow. 18m2. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 mieszczące się przy ulicy Żeromskiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł70 m² 8 357,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna wyłącznie w homfi Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w południowej części Rzeszowa, przy al. gen.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plenerowa

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł67 m² 10 134,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67m położone na wysokim parterze w niskim bloku przy ul. Plenerowej w Rzeszowie. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 40 m2 | ul. Mikołajczyka | Rzeszów Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2. Znajduje się na 1 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem w Rzeszowie - komfort, przestrzeń i wygoda na co dzień! Biuro Nieruchomości Rzestate oferuje Państwu na wynajem wyjątkowe, nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Raginisa

Rzeszów,podkarpackie

2 400 zł74 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia przestronne mieszkanie o pow.74m położone na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Raginisa w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł31,67 m² 14 177,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie typu studio o powierzchni 31,67 m , położone na 2. piętrze kameralnego budynku w Rzeszowie, przy ul. Strzelniczej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł30 m² 12 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta - 2 pokoje z dużym tarasem na zamkniętym osiedlu, przy ul. Strażackiej 21b. NA sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 30 m2, położone na pierwszym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł124,50 m² 14 859,44 zł/m²

 

Piętro:21/25

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowy apartament w Capital Towers o powierzchni 124,5 m2 zlokalizowane przy ulicy Podwisłocze w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł56 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura rzeszowskie-nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie pod wynajem przy ul. Kurpiowskiej w Rzeszowie. Główne atuty tego mieszkania to: * bliskość wszystkich niezbędnych do.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł50,28 m² 11 634,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura onhouse na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 50,28 m znajduje się na parterze bloku z 2023 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu jasne, przestronne mieszkanie do wynajęcia, zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego w Tarasach Nad Zalewem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł120 m² 25,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 120m. nowoczesny apartament w stylu loftowym w ścisłym centrum Rzeszowa. Rozkład mieszkania : -cztery samodzielne pokoje -przestronna kuchnia z częścią jadalnianą.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,42 m² 8 405,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 53,42 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym. W jego skład wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł50 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na 2 piętrze w bloku przy ul. Wyspiańskiego (os. Kmity).

Szczegóły ogłoszenia

734 000 zł52,84 m² 13 890,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Twój Agent Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy al.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł92 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

W ofercie biura Estaton prezentujemy, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 92,20 m2, zlokalizowane przy ulicy Nowosądeckiej w Rzeszowie, na osiedlu Franciszka Kotuli. Lokalizacja: - spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł49 m² 52,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania wykończonego w wysokim standardzie w Rzeszowa przy Kopisto. Nieruchomość o powierzchni 49,00.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł67,20 m² 40,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Małopolska. Nieruchomość o powierzchni 67,20 m 2 wraz z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł48 m² 11 145,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajdujące się przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki w Rzeszowie. Meszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł57,93 m² 34,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Króla Stanisława Augusta Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 46 m (2 niezależne pokoje, osobna kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój, piwnica, loggia). Nieruchomość zlokalizowana w centrum Rzeszowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura posiadamy na wynajem mieszkanie 3 pokojowe w Rzeszowie przy ul. Strażackiej. Nieruchomość wykończona z dbałością o każdy szczegół. Dostępna od zaraz! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł61,59 m² 64,95 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Do wynajęcia w pełni umeblowany apartament (62 m ) na 10. piętrze prestiżowych Olszynki Park jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę na wynajem przy ulicy Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty (os.Carpatia) w nowym bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł28 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 28 m2, z pięknym widokiem na wisłok - zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł51 m² 8 803,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne pod inwestycję, blisko Politechniki, 10 min do Centrum. 3 osobne pokoje, duża jasna kuchnia, przedpokój , balkon z pięknym widokiem na osiedle. Osiedle z pełną.