dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Rzeszów - Sprzedaż i wynajem

193 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

193 ogłoszenia

690 000 zł72,82 m² 9 475,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż komfortowe, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,8 m , położone w doskonałej lokalizacji na Nowym Mieście, przy ul. Popiełuszki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

493 000 zł48 m² 10 270,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 m , położone na 6 piętrze w 10-piętrowym budynku na Nowym Mieście. Lokal posiada balkon oraz bardzo praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60,10 m² 10 798,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane przy ulicy Nowosądeckiej w Rzeszowie. Ulica Nowosądecka znajduje się na osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł30 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Home Space Nieruchomości oferuje na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 30 m , położone w Rzeszowie, na popularnym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Podwisłocze. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Kawalerka umeblowana, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

290 000 zł27,80 m² 10 431,65 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Biuro Nieruchomości omega ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 27,80 m , zlokalizowanej w centrum Rzeszowa, przy ul. Sportowej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł53 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Mieszkanie znajduje się przy ul. Brydaka (os. Baranówka), w jednej z najbardziej zielonych i najlepiej skonfigurowanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł61 m² 9 098,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Korczaka na osiedlu Kmity. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świadka

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł64 m² 8 890,63 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy państwu do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o pow.63,9m, położone na trzecim piętrze w wieżowcu przy ul.Świadka. Mieszkanie składa się z: -salonu z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł53 m² 8 868 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 53,16 m2 zlokalizowane na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Podwisłocze 38b. 3 piętro w budynku 4 piętrowym bez windy (wielka płyta). Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł65,13 m² 9 442,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,13m2 przy ul. Kustronia w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58,50 m² 8 530 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem | Baranówka IV, ul. Osmeckiego | Widok na zieleń Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 m, położone na czwartym piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł61,73 m² 8 504,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane przy al.Niepodległości w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 61,73 m2, usytuowane jest na 3 piętrze w bloku z 4 - piętrowym z 1974.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,70 m² 11 090,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pleśniarowicza w Rzeszowie, na osiedlu Krakowska-Południe. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł62,60 m² 7 587,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 62,60 m , zlokalizowane na osiedlu Baranówka. Lokal znajduje się na 4. piętrze w niskim bloku z 1976.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49 m² 11 816,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 49 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Granicznej.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł74,20 m² 7 803,23 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

NA sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na baranówce, przy ulicy starzyńskiego, na trzecim piętrze z windą Wyłącznie w homfi. Nowoczesne zdjęcia są pomysłem na Państwa wnętrza. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

494 000 zł53,50 m² 9 233,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,5 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Pelczara, usytuowane na IX piętrze w wysokim bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł36,60 m² 12 158,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow.36,6m położone na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Rataja w Rzeszowie. Mieszkanie jednostronne, składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł51 m² 11 372,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku przy ul. Pelczara Mieszkanie dwustronne. Rozkład : -jasna kuchnia -salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł56,20 m² 8 540,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20 m , usytuowane na 4. piętrze wysokiego bloku z windą. Mieszkanie jest zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 55m, zlokalizowane w Rzeszowie, przy ul. Rejtana. Mieszkanie usytuowane na 11 piętrze w wysokim bloku z windą z lat 80 tych. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Bałtycka

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 36 m2 zlokalizowane przy ulicy Bałtyckiej w Rzeszowie. Ulica Bałtycka położona jest na spokojnym osiedlu, które sprzyja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł82,89 m² 7 226,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

W ofercie Estaton prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Sportowej w Rzeszowie, usytuowane na 4 piętrze wysokiego bloku z windą. To idealna propozycja dla rodziny lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 832 zł62,24 m² 7 628,26 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu unikatowy, 4-pokojowy apartament położony na 14. piętrze nowoczesnego budynku powstającego w bliskim sąsiedztwie ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł78,50 m² 12 101,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie z trzema balkonami oraz piwnicą. Nieruchomość usytuowana w Rzeszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł78,86 m² 9 256,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | 78,89 m2 | ul. Popiełuszki | Rzeszów | oś. Nowe Miasto Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 78,86 m2. Położone jest na parterze w niskim bloku, z 1990 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł32 m² 13 593,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 zlokalizowane przy ulicy Antoniego Gromskiego w Rzeszowie. Ulica Antoniego Gromskiego w Rzeszowie to.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44,10 m² 11 315,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego 3-pokojowego mieszkania, o powierzchni 44,10m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w topowej lokalizacji Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł48 m² 13 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m2, zlokalizowane na wysokim parterze w 14 - piętrowym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Atuty mieszkania: -Mieszkanie w cichej ,bezpiecznej okolicy -jasne, przestronne pomieszczenia ,duży dostęp do naturalnego światła -mieszkanie po gruntownym remoncie -gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,25 m² 9 736,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie w okolicy ulic Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł39,10 m² 11 125,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze wysokiego bloku. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dąbrowskiego. Opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 39,10m2 - piętro: 3 z 10 -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,60 m² 7 971,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Mieszkanie powierzchni 62,6 m2 przy ulicy Mikołajczyka w Rzeszowie! Mieszkanie znajduję się na czwartym, ostatnim piętrze w bloku bez windy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł74,40 m² 8 723,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,4 m , położone na wysokim parterze (5 schodków) w czteropiętrowym bloku bez windy położonym w świetnie skomunikowanej dzielnicy Rzeszowa (.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł53,80 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,8 m , usytuowane na 2. piętrze niskiego trzypiętrowego bloku (bez windy). Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł50 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na 2 piętrze w bloku przy ul. Wyspiańskiego (os. Kmity).

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł58,10 m² 9 621,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni ok. 58m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa osiedle Krakowska Południe. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwa pokoje z loggią ponad 5 m to mieszkanie, które zaskakuje funkcjonalnością. Jeśli szukasz przestrzeni z dodatkowym miejscem do pracy, relaksu lub dla dziecka, właśnie ją znalazłeś.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł42,70 m² 9 367,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie idealne pod inwestycje o powierzchni użytkowej 42,7 m2, usytuowane na 3 piętrze, składające się z 2 niezależnych pokoi w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł52,97 m² 9 986,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania z potencjałem do zamieszkania lub pod inwestycję? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m , położone na 9 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł62,60 m² 7 587,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokoje | 62,6 m | Rzeszów Baranówka | 475 000 zł | Do remontu Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta to świetna baza do stworzenia wnętrza.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij