dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Rzeszów - Sprzedaż i wynajem

193 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

193 ogłoszenia

499 000 zł50,31 m² 9 918,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie O powierzchni 50,31 M - rzeszów | 150 m. od ul. 3 maja | zamknięty darmowy parking | parter Wyłącznie w ofercie biura homfi, na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Skłodowskiej-Curie

Rzeszów,podkarpackie

785 000 zł96 m² 8 177,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Biuro Home Space Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m , położone w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. To.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł31,30 m² 11 821,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 31,3 m | Rzeszów, ul. Sienkiewicza | Możliwe 2 pokoje | Z potencjałem | winda Oferuję Państwu do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,3 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nazimka

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł53,80 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,80 m2 przy ulicy Eugeniusza Nazimka. To wygodna i dobrze skomunikowana lokalizacja z mieszanką zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

649 000 zł64 m² 10 140,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni 63,9 m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa osiedle Nowe Miasto. Mieszkanie gotowe do wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,50 m² 11 007,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Krzyżanowskiego w Rzeszowie. Dużym atutem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł45,07 m² 12 536,06 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,07 m2 w stanie deweloperskim, położone na nowoczesnym Osiedlu Nova Graniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 555 zł56,99 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości - prezentujemy Państwu wyjątkowy, 3-pokojowy apartament położony na 14. piętrze nowoczesnego budynku. To propozycja dla osób szukających przestrzeni, która.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł68,10 m² 9 530,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Przestronne mieszkanie z loggią i prywatnym parkingiem w sercu Rzeszowa oferta, która łączy wygodę codziennego życia z lokalizacją, o którą pyta większość kupujących.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł36,60 m² 12 568,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie o pow. 36,60 m2 zlokalizowane na oś. Krakowska Płd. Przy ul. Rataja na II piętrze , w 4-ro piętrowym budynku .mieszkanie jednostronne w skład ,którego wchodzą;.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,31 m² 13 408 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament z tarasem przy ul. Św. Kingii w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 78,31 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w bloku z widną z 2021 r.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł49,90 m² 9 318,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,9 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Malczewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Mikołajczyka w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 62,6 m2, usytuowane jest 4 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 4 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł97 m² 8 350,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m , położone w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł53,70 m² 9 124,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem na parterze przestrzeń, która daje swobodę aranżacji i komfort codziennego życia. Dzięki ekspozycji wschód zachód wnętrza są naturalnie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku w samym centrum Rzeszowa na ul. Lisa Kuli.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,69 m² 13 600,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 36,69 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z windą z 2024 r.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,60 m² 9 486,69 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,60 m , położone w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł49,90 m² 8 316,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,9 m2 usytuowane na 1 piętrze bloku wybudowanego w 1 977 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,50 m² 11 007,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia komfortowe 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji-.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł36,60 m² 12 295,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 36,60 m2 zlokalizowane na oś. Krakowska Płd. - ul. Rataja na II piętrze w niskim bloku z lat 80-tych. Jednostronne, składa się z: 2 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,89 m² 6 985,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane przy ul. Sportowej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 82,89 m2, usytuowane jest na 8 piętrze w bloku z 10 - piętrowym z 1978.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł44,84 m² 10 013,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem, w pięknym otoczeniu, os. Tysiąclecia Oferta na wyłączność, dostępna tylko w homfi. Mieszkanie do remontu - te nowoczesne zdjęcia są.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł49,98 m² 10 384,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

W sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji- stanisława Wyspiańskiego -rzeszów opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 49,98m2 - piętro: 2 z 4 - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow.82,89m położone na ósmym piętrze w wieżowcu przy ul. Sportowej w Rzeszowie. Mieszkanie dwustronne, składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł50,80 m² 8 444,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,80 m , położone na 9 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą przy ul. Bohaterów w Rzeszowie. Układ mieszkania: - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

517 000 zł60 m² 8 616,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalny układ/świetna lokalizacja Do sprzedania mieszkanie o pow. 59,64 m2 zlokalizowane w rejonie centrum miasta - ul. Krakowska na II piętrze niskiego bloku. Dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

626 000 zł62,60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,6 m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą, przy ul. Solarza w Rzeszowie. Do lokalu przynależy piwnica oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł53 m² 10 339,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam Państwa serdecznie Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę zakupu wyjątkowej nieruchomości- komfortowego mieszkania o świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Baranówka,Rzeszów

339 900 zł35 m² 9 711,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,50 m2 z dużą piwnicą 3,46 m2, położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Broniewskiego w Rzeszowie. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Kmity,Rzeszów

429 000 zł40 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane przy ulicy Korczaka na osiedlu Kmity w Rzeszowie. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Baranówka,Rzeszów

442 000 zł52 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty mieszkania: - idealne pod inwestycję lub dla rodziny - Cicha, zielona i spokojna okolica - Duży, jasny salon - Mieszkanie ciepłe, dobrze nasłonecznione - Duży, wygodny parking osiedlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Augusta

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

380 000 zł32 m² 11 692,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży jedno pokojowego mieszkania typu studio o powierzchni 32,5 m , położonego na trzecim pietrze bloku mieszkalnego, w lokalizacji Rzeszów, osiedle Króla Stanisława Augusta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł38 m² 11 941,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Centrum, które pracuje na Twoją przyszłość To 37,6 m w ścisłym centrum Rzeszowa lokalizacja, która zawsze trzyma wartość i gwarantuje wygodę życia na co dzień. Wszystko, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszka Czarnego

Wilkowyja,Rzeszów

458 000 zł57 m² 7 993,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 3 pokoje * 57,30 m2 * II piętro * balkon * piwnica * Leszka Czarnego opis mieszkania : - mieszkanie o powierzchni 57,30 m2 - piętro: 2 / 4 - niski blok z cegły z 1993 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krakowska-Południe,Rzeszów

445 000 zł48 m² 9 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

2 pokoje | 48,00 m | ul. Stojałowskiego | Rzeszów | Krakowska-Południe Oferta wyłącznie w pronesto Centrum Nieruchomości! Prezentowane 2-pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 48 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Zawiszy,Rzeszów

999 000 zł72 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ekskluzywne, przestronne, 3-pokojkowe mieszkanie premium o powierzchni 72 m z panoramicznym widokiem, zlokalizowane na 16 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolbego

Baranówka,Rzeszów

549 000 zł52 m² 10 517,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kolbego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 52,2 m2, usytuowane jest 3 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

489 000 zł53 m² 9 226,42 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 8 piętrze wysokiego bloku z windą, wybudowanego w 1980 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowanego przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Nowe Miasto,Rzeszów

699 000 zł64 m² 10 939 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 63,9m2 zlokalizowane na Podwisłoczu w Rzeszowie. Położone na VI piętrze z X w bloku z windą. Pomieszczenia: - duży salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij