dowolna

Mieszkania przy lesie Rzeszów - Anonse sprzedaży i wynajmu

373 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

373 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

429 000 zł51 m² 8 362,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,30 m na parterze z prywatnym ogrodem. Ogrody o powierzchni od 35 m do 104 m . Dostępne są również mieszkania na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

451 240 zł67 m² 6 699,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,88m2 położone zaledwie kilka minut od Rzeszowa! istnieje możliwość aranżacji mieszkania na 4 pokoje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolbego

Baranówka,Rzeszów

571 000 zł52 m² 10 938,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kolbego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 52,2 m2, usytuowane jest 3 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

499 000 zł92 m² 5 412,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkania o powierzchni 62,19 m na 1 piętrze z użytkowym poddaszem ok. 30 m - razem powierzchnia 92,20 m . Blisko ul. Myśliwskiej w Rzeszowie, adm. Rudna Wielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziwojska

Biała,Rzeszów

445 000 zł63 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 62,69 m + 22 m (poddasze do adaptacji) z dużym balkonem. Nowa inwestycja, na widokowej działce przy ul. Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walentego

Matysówka,Rzeszów

406 038 zł55 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej. Zlokalizowane na widokowej działce na osiedlu Matysówka w Rzeszowie, przy ul. św. Walentego. Cicha i spokojna okolica, tylko 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

648 000 zł90 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kolejny etap inwestycji Lwowska Tarasy już w sprzedaży. To zamknięte osiedle budynków niskiej zabudowy szeregowej, dwulokalowej blisko ul. Lwowskiej z bardzo dobrym dojazdem do Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

495 000 zł62 m² 8 029,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 lub 4 pokojowe mieszkanie o pow. 61,65 m2 w inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Każde z mieszkań posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nefrytowa

Załęże,Rzeszów

549 000 zł58 m² 9 407,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,36 m2 położonego na parterze niskiej zabudowy dwulokalowej zlokalizowanej na osiedlu Załęże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

475 000 zł52 m² 9 068,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,38 m2 usytuowane na parterze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul. Sikorskiego. Oferta dotyczy mieszkania 12a - zadzwoń, aby poznać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orkana

Biała,Rzeszów

499 860 zł56 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaży mieszkanie na parterze o powierzchni 53,40 m z prywatnym ogrodem wielkości 120 m , osiedle zlokalizowane przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie, blisko parku w Tyczynie. **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budziwojska

Biała,Rzeszów

445 000 zł54 m² 8 186,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na parterze z ogrodem o powierzchni 54,36 m2 w nowej inwestycji na widokowej działce w Rzeszowie przy ul. Budziwojskiej ( blisko Tyczyna) - przedsprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

559 000 zł59 m² 9 429,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Ostatnie mieszkanie o powierzchni 59,76 m2, mieszczące się na piętrze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogwizdowska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 60 m na parterze w zabudowie szeregowej przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, z ogródkiem 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

538 425 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,79 m2 usytuowane na 1 piętrze w 12 piętrowym bloku. Nowo powstałe osiedle przy ul. Krakowskiej to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

470 586 zł59 m² 7 916,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,44 m usytuowane na 1 piętrze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej - (blisko ul. Warszawskiej). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

516 942 zł64 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,50 m2 usytuowane na 2 piętrze w 12 piętrowym bloku. Nowo powstałe osiedle przy ul. Krakowskiej to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Drabinianka,Rzeszów

2 200 zł54 m² 40,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura stoprocent nieruchomości! Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,88 m2, usytuowany na zamkniętym osiedlu przy ulicy Strażackiej. Możliwość podpisania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłosza

Biała,Rzeszów

519 000 zł63 m² 8 174,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie Oferta dotyczy przestronnego mieszkania o powierzchni 63,49 m z ogrodem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

548 000 zł60 m² 9 136,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży kolejny etap inwestycji Lwowska Tarasy. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,98 m z prywatnym ogrodem. Mieszkanie znajduję się administracyjnie w Malawie, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłocińska

Miłocin,Rzeszów

729 000 zł66 m² 10 962,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 66,5 m z garażem i komórką lokatorską. Osiedle Apartamenty Miłocińskie to zamknięte osiedle mieszkań w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

499 000 zł61 m² 8 170,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

II etap | 4 pokoje lub 3 pokoje | świetna lokalizacja Z dojazdem do centrum Kolejne etap kameralnej inwestycji przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie już w sprzedaży. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przybyszówka,Rzeszów

538 555 zł57 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości - prezentujemy Państwu wyjątkowy, 3-pokojowy apartament położony na 14. piętrze nowoczesnego budynku. To propozycja dla osób szukających przestrzeni, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł53 m² 8 220,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaży mieszkania na parterze o powierzchni 53,40 m z ogrodem zlokalizowane blisko ul. Lwowskiej adm. Krasne. Podstawowe informacje : mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

600 716 zł76 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,04 m2 usytuowane na 5 piętrze w 12 piętrowym bloku. Nowo powstałe osiedle przy ul. Krakowskiej to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Dworzysko,Rzeszów

399 600 zł40 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na osiedlu Dworzysko w Rzeszowie. Na sprzedasz mieszkania od 35 m do 60 m . Oferta dotyczy mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 39,96 m . Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Krasne,Rzeszów

389 000 zł50 m² 7 804,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Biurze Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta mieszkań w zabudowie szeregowej na sprzedaż! Kameralne osiedle w Krasnem z wygodą szybkiego dojazdu do Rzeszowa. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

470 586 zł59 m² 7 916,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

429 000 zł51 m² 8 362,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkania o powierzchni 51,30 m2 na parterze ze ogrodem o powierzchni od 35 m2 do 104 m2. Blisko ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. **dostępne są również mieszkania na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Bzianka,Rzeszów

605 422 zł77 m² 7 879 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament 76,84 m z dużym tarasem. Mieszkanie gotowe do odbioru w stanie deweloperskim. Nowe osiedle zlokalizowane jest przy ul. Dębickiej ( adm. Nosówka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Dworzysko,Rzeszów

499 000 zł92 m² 5 412 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,19 m na 1 piętrze z użytkowym poddaszem ok. 30 m - razem powierzchnia 92,20 m . Blisko ul. Myśliwskiej w Rzeszowie, adm. Rudna Wielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

648 000 zł90 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

463 505 zł55 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe W stanie deweloperskim | 3 pokoje | prywatny balkon Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 54,53 m z dużym balkonem. Kameralne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miłosza

Biała,Rzeszów

629 000 zł94 m² 6 663,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Wyjątkowa inwestycja przy ul. Czesława Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie. Na sprzedaż 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

570 000 zł57 m² 10 125,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kolejną odsłonę inwestycji przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie - osiedle mieszkań z zabudowie szeregowej, dwulokalowej. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

549 000 zł61 m² 9 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić inwestycję przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie - osiedle mieszkań z zabudowie bliźniaczej, dwulokalowej. Jeżeli szukasz komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

439 000 zł50 m² 8 810 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim na 1 piętrze o powierzchni 49,83 m2 w nowopowstałym osiedlu przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Dzięki świetnej infrastrukturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł109 m² 5 220,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

W cenie każdy z mieszkańców otrzymuje - zewnętrzne rolety sterowane bezprzewodowo! - jedno miejsce postojowe - możliwość dokupienia drugiego miejsca w cenie 19.000 zł - ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

497 000 zł56 m² 8 816,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta skierowana dla osób szukających mieszkania w kameralnym kompleksie z oryginalnym designem i nowoczesną architekturą. Osiedle zlokalizowane przy ul. Św. Rocha 159i w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowa

Staromieście,Rzeszów

2 900 zł52 m² 56,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w północnej części Rzeszowa, przy ul. Warszawskiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

870 000 zł54 m² 16 171 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Okazja! , swiezo wykonczone mieszkanie pod klucz na os,Panorama Kwiatkowskiego z przepieknym widokiem na zalew Zwirownia. Sklada sie z salonu z aneksem kuch.,2 sypialni,lazienki,osobnego.