dowolna

Mieszkania pod klucz Rzeszów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

912 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

912 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Rzeszów

1 750 zł47 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem po generalnym remoncie przy ul. Staszica w centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baldachówka

Śródmieście,Rzeszów

520 000 zł41 m² 12 682,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Biuro Nieruchomości Royal Broker zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ul. Baldachówka zaledwie kilka kroków od płyty Rzeszowskiego Rynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

550 000 zł47 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z duża loggia przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 47 m2, usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z widną z 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podpromie

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem - luksusowy apartament 38 m | podpromie | 5 piętro | balkon | garaż | komórka lokatorska Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje nowoczesny i w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

509 895 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni 37,77 m , położony na trzecim piętrze nowego, kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gromskiego

Staromieście Ogrody,Rzeszów

585 000 zł73 m² 8 031,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

1. Atuty nieruchomości Doskonała lokalizacja spokojne osiedle z pełną infrastrukturą w pobliżu. Przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m + 4,84 m komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Baranówka,Rzeszów

480 000 zł53 m² 8 985,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 53,42 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym. W jego skład wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

580 490 zł44 m² 13 341,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni 43,50 m , położony na trzecim piętrze nowego, kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Parkowa,Rzeszów

799 000 zł57 m² 13 913 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w pięknej i komfortowej okolicy przy ulicy Paderewskiego ( Dzielnica Parkowa ) na osiedlu Słocina w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Drabinianka,Rzeszów

2 600 zł54 m² 48,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura stoprocent nieruchomości! Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,88 m2, usytuowany na zamkniętym osiedlu przy ulicy Strażackiej. Możliwość podpisania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł51 m² 8 557,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,30 m2 na parterze z przynależnym ogrodem to świetna propozycja dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Kmity,Rzeszów

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w ścisłym centrum miasta ul. Langiewicza, na spokojnym i kameralnym osiedlu Kmity. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Parkowa,Rzeszów

730 000 zł60 m² 12 158,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie, w pełni wykończone w wysokim standardzie w nowoczesnej Dzielnicy Parkowa w Rzeszowie, gotowe do wejścia +garaż+ komórka - 3,09 m2 + taras. Nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poniatowskiego

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł49 m² 11 213,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Nowość w sercu Rzeszowa! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Poniatowskiego zaledwie 5 minut pieszo do Rynku! 48,96 m | 1. piętro | pełne wyposażenie w cenie! Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krośnieńska

Projektant,Rzeszów

590 000 zł52 m² 11 456,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem os. Projektant, rzeszów 51,5 m | Parter | Taras 42,55 m | Szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Staromieście,Rzeszów

648 450 zł51 m² 12 827,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni 50.55 m , położony na trzecim piętrze nowego, kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przybyszówka,Rzeszów

1 950 zł37 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Wołyńskiej. Nieruchomość o powierzchni 37.00 m2 usytuowana jest na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Zwięczyca,Rzeszów

439 000 zł42 m² 10 329,40 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskich Nieruchomości mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu o powierzchni 42,52 m2 przy ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

2 000 zł63 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie 63,2 m2 zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Drabinianka przy ulicy Granicznej. Parter w budynku 8-piętrowym. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

509 895 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

456 456 zł50 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży nowa inwestycja! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje kameralne osiedle domów i segmentów dwulokalowych zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Słocina przy ul. św. Marcina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Zalesie,Rzeszów

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 104,79 m2 zlokalizowane na ul. Wieniawskiego w Rzeszowie na 1 piętrze niskiego szeregowego budynku. Mieszkanie gotowe jest do zamieszkania wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lewakowskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

1 570 000 zł133 m² 11 804,50 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w świetnej lokalizacji przy ul. Lewakowskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 133 m2, usytuowane jest na 12 widokowym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Borowa

Staromieście,Rzeszów

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kawalerka premium 2-pokojowa ul. Borowa, rzeszów Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane przy ul. Borowa, w świetnej lokalizacji. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

747 900 zł68 m² 10 956,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo po remoncie, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,26 m2, zlokalizowane przy ulicy Biesiadnej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

399 000 zł28 m² 14 509,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Eagles Estates przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 27,5 m2 z osobną sypialnią znajdującą się na ul. Podwisłocze, na atrakcyjnie zlokalizowanym osiedlu, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

3 000 zł57 m² 52,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 57,13 m2, zlokalizowane w Tyczynie przy ul.Potoki - NOWA ZABUDOWA SZEREGOWA Z PRYWATNYM GARAŻEM! Wyjątkowe mieszkanie posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł52 m² 8 234,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52.1 m2 zlokalizowane przy ulicy Osmeckiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1980 Ilość pięter: 0/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Drabinianka,Rzeszów

440 000 zł39 m² 11 204,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2 - p okojowe mieszkanie o powierzchni 39,27 m2 znajdujące się przy ul. Cichej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

519 000 zł54 m² 9 563,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,27 m2 usytuowane na 7 piętrze w bloku z windą. Blok 8 piętrowy z 2008 roku. Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Krajowej

Słocina,Rzeszów

559 000 zł34 m² 16 441,20 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu przepiękne 2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 34 m , usytuowane na 8. piętrze w prestiżowym apartamentowcu przy ul. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ofiar Katynia

Baranówka,Rzeszów

470 000 zł38 m² 12 207,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nie każde 38,5 m daje tyle możliwości! Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Ofiar Katynia w Rzeszowie Baranówka. 3 pokoje z aneksem kuchennym, parter, balkon, duża piwnica. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Rzeszów

550 000 zł53 m² 10 377,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze na osiedlu Nowe Miasto .Bardzo blisko centrum, idealne pod inwestycje z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

689 640 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni 65,68 m , położony na trzecim piętrze nowego, kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł61 m² 7 515,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 61,07 m2 na 1 piętrze z balkonem jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Lokalizacja przy ul. Wieniawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ofiar Katynia

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

469 000 zł38 m² 12 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowa inwestycja | 3 pokoje | Parter | 38,5 m | Po remoncie Na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m , usytuowane na parterze w bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krośnieńska

Franciszka Kotuli,Rzeszów

609 000 zł67 m² 9 116,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe przy ul. Krośnieńskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 66,80 m2 i usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z 4- piętrowym z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje mieszkanie na wynajem o powierzchni 44m2 przy ulicy Wieniawskiego, usytuowane na parterze, czterokondygnacyjnego budynku. Mieszkanie jest dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68 m2, zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Rzeszowie przy ul. Szopena - olszynki park!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solidarności

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł76 m² 13 137,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z ogromnym tarasem Rzeszów, ul. Solidarności Na sprzedaż unikatowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 76,04 m , wyróżniające się imponującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł53 m² 8 452,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,12 m2 na parterze z ogrodem jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Lokalizacja przy ul. Wieniawskiego.