dowolna

Mieszkania pod klucz Rzeszów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

910 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68 m2, zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Rzeszowie przy ul. Szopena - olszynki park!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solidarności

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł76 m² 13 137,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z ogromnym tarasem Rzeszów, ul. Solidarności Na sprzedaż unikatowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 76,04 m , wyróżniające się imponującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł53 m² 8 452,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,12 m2 na parterze z ogrodem jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Lokalizacja przy ul. Wieniawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł61 m² 7 515,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 61,07 m2 na 1 piętrze z balkonem jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Lokalizacja przy ul. Wieniawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

681 450 zł65 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu gotowe do zamieszkania nowoczesne, w pełni wykończone i wyposażone mieszkania w kameralnym, trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

1 101 120 zł71 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 71,04 m , zlokalizowane na 11. piętrze prestiżowego kompleksu Capital Towers.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Przybyszówka,Rzeszów

649 000 zł53 m² 12 340,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przytulne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52.59m2 z loggią, zlokalizowane na piątym piętrze nowego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

509 760 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

459 000 zł61 m² 7 515,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lewakowskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

1 620 000 zł133 m² 12 180,50 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Luksusowy Penthouse 133 m | Ostatnie Piętro | Apartament | Panoramiczne Przeszklenia Na sprzedaż wyjątkowy penthouse klasy premium o powierzchni 133 m , położony na najwyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałtycka

Pobitno,Rzeszów

2 000 zł38 m² 53 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, nigdy nie zamieszkałe 2 pokojowe mieszkanie 38 m2 zlokalizowane w Rzeszowie na os. Pobitno przy ul. Bałtyckiej. 4 piętro w budynku 7-piętrowym z windą oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

409 000 zł28 m² 14 607,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w świetnej lokalizacji w centrum Rzeszowa przy ul. Podwisłocze. Idealne zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

509 895 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O inwestycji Nowoczesny budynek mieszkalny położony w spokojnej części Zaczernia, z dogodnym dojazdem do centrum Rzeszowa oraz głównych arterii komunikacyjnych. Kameralna zabudowa łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

650 000 zł66 m² 9 805,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Architektów w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 66,29 m2, usytuowane jest na 3 piętrze w bloku 8 piętrowym z 2020 r. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krośnieńska

Franciszka Kotuli,Rzeszów

595 000 zł52 m² 11 553 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Krośnieńskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 51,5 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w bloku z 2012 r. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy do wynajęcia komfortowy apartament - 2 pokojowy Z tarasem z widokiem, położony w zielonej części miasta - bezpośrednio nad Wisłokiem. Mieszkanie usytuowane w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowa

Staromieście,Rzeszów

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kawalerka premium 2-pokojowa ul. Borowa, rzeszów Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane przy ul. Borowa, w świetnej lokalizacji. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piastów,Rzeszów

538 700 zł45 m² 11 971,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie centrum Rzeszowa, ul. Krzywoustego przy Politechnice Rzeszowskiej Idealne dla pary, studenta albo pod inwestycję na wynajem mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

485 000 zł48 m² 10 104,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane przy alei Tadeusza Rejtana. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na mapie Rzeszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

2 100 zł30 m² 68,85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,50 m2. Lokalizacja to ul. Miła w Rzeszowie. W okolicy dobrze rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Nowe Miasto,Rzeszów

569 000 zł51 m² 11 245,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6 m2 usytuowane na wysokim parterze niskiego 4- piętrowego bloku. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Pobitno,Rzeszów

549 000 zł56 m² 9 805,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z balkonem | 55,99 m - z częściami wspólnymi | Rzeszów, pobitno, ul. Małopolska. Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

605 000 zł56 m² 10 803,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opis: komfortowe 3 pokojowe 56 m2 W kameralnej dzielnicy Z parkingiem za szlabanem na pilota W nowoczesnym, ocieplonym I nowoczesnym bloku Z 2008 roku W okazjonalnej cenie. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widokowa

Wzgórza Staroniwskie,Rzeszów

588 000 zł52 m² 11 208,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opis: biuro nieruchomości Home prezentuje Państwu wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 52,46 m2 z 2 balkonami po obu stronach. Mieszkanie typu apartament usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowskiego,Rzeszów

445 000 zł55 m² 8 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Funkcjonalne, duże 2 pokojowe mieszkanie - 55 m2 położone na 3 piętrze w bloku z cegły blisko Centrum oraz Politechniki na osiedlu Dąbrowskiego z miejscem postojowym / parkingiem za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

419 000 zł39 m² 10 743,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atuty: | dwa niezależne pokoje | osobna kuchnia Z oknem | balkon | piwnica | dwustronny jasny układ | świetna lokalizacja | idealne pod wynajem lub do zamieszkania | opis: na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Projektant,Rzeszów

599 000 zł50 m² 11 932,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane na podwyższonym parterze niskiego, czteropiętrowego bloku z 2012 roku, położonego na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biesiadna

Biała,Rzeszów

749 000 zł68 m² 11 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje nowe gotowe do zamieszkania / niska zabudowa /ul. Biesiadna Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m2, położone przy ul. Biesiadnej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionistów

Budziwój,Rzeszów

651 000 zł79 m² 8 221,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: wyjątkowe, energooszczędne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej, które jest zlokalizowane przy ul. Legionistów. Oferta dotyczy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

419 430 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości - prezentujemy Państwu wyjątkowy, 2-pokojowy apartament położony na 14. piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji Dworzysko Park (budynek D). To oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

839 000 zł94 m² 8 954,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w Rzeszowie - Osiedle Projektant Oferujemy na sprzedaż przestronne, wyremontowane i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 93,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł51 m² 11 242,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie 50,61 m | 2 sypialnie | duży salon z aneksem | balkon | wysoki parter Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50,61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów

Tysiąclecia,Rzeszów

399 000 zł43 m² 9 366,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż, położonego w Rzeszowie, przy ulicy Kosynierów 2. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solińska

Projektant,Rzeszów

569 000 zł48 m² 11 849,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami | Projektant | Rzeszów - inwestycyjnie zapewniony najemy na najbliższe dwa lata! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

499 999 zł54 m² 9 310,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,7 m , usytuowane na wysokim parterze niskiego bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solińska

Projektant,Rzeszów

565 000 zł47 m² 12 119,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym narożnym balkonem | Projektant | Rzeszów Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,62 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solarza

Krakowska-Południe,Rzeszów

568 000 zł58 m² 9 810,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Solarza w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 57,9 m2 i usytuowane jest na 2 piętrze w niskim bloku. Nieruchomość składa się z: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Pułaskiego,Rzeszów

650 000 zł48 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż: komfortowe mieszkanie w kamienicy - ścisłe centrum Rzeszowa, ul. Kraszewskiego 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Słocina,Rzeszów

594 471 zł68 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,33 m z balkonem o pow. 9,24 m . Nieruchomość znajduję się w nowo powstającej inwestycji w prestiżowej dzielnicy Słocina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solińska

Projektant,Rzeszów

599 000 zł48 m² 12 479 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie z dwoma balkonami na Osiedlu Projektant gotowe do zamieszkania Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

719 000 zł111 m² 6 501,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 110,59 m2 zlokalizowane przy ulicy Wieniawskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość to.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij