dowolna

Mieszkania pod klucz Rzeszów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

914 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

914 ogłoszeń

529 000 zł47,70 m² 11 090,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji przy ul. Pleśniarowicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 47,7m2, usytuowane jest na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł46 m² 14 021,74 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 46 m wysoki standard, świetna lokalizacja! Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł50,37 m² 13 202,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m2 zlokalizowane w Kielanówce. obok Rzeszowa. Kielanówka to spokojna i zielona okolica na koncu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

850 000 zł107 m² 7 944 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: 2-poziomowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym ul. Lwowska, rzeszów Biuro Nieruchomości Prosper Home prezentuje : Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107,77.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

800 000 zł92 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

W ofercie biura Estaton prezentujemy, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 92,20 m2, zlokalizowane przy ulicy Nowosądeckiej w Rzeszowie, na osiedlu Franciszka Kotuli. Lokalizacja: spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł41 m² 13 146,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie położone w centrum Rzeszowa na osiedlu Kmity. Mieszkanie jest wykończone pod klucz w bardzo wysokim standardzie z nową kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł47,05 m² 10 414,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,04 m , zlokalizowane na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Lokal charakteryzuje się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł39,52 m² 10 880,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyłącznie w ofercie Biura Galicja Nieruchomości oferta mieszkania o powierzchni 39,52 m2 na os. Tysiąclecia. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł97,61 m² 12 293,82 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży komfortowy apartament o pow.98m położony na 11 piętrze w bloku przy ul. Architektów. Wykończony z dbałością o szczegóły, umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia blisko ul. Rejtana nowe przestronne mieszkanie o powierzchni 42 m2 na parterze w bloku z windą przy ulicy Uroczej na osiedlu Drabinianka w Rzeszowie. Cena za wynajem:.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 38 m , zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Kraszewskiego. Mieszkanie położone jest w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,77 m² 12 312,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,77 m2, usytuowane na parterze nowego budynku z 2024 roku, z tarasem i prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53 m² 11 698,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Świadka. Budynek mieszkalny oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł48 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe , 48-metrowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem na panoramę miasta, usytuowane na 7 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,31 m² 13 408,25 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura onhouse wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,31 m . Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z windą z 2021 roku, przy ul. Św. Kingi.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł58 m² 8 966 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Baligrodzkiej na os. Projektant: - 3 osobne pokoje, - oddzielna kuchnia, - piwnica w cenie, - widok z balkonu na park! gotowe do zamieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

1 323 440 zł93,20 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:15/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 93,20m2 zlokalizowane przy ulicy Szopena w Rzeszowie. Inwestycja Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 140 zł49,30 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie zarezerwowane Zapraszamy do obejrzenia innych mieszkań w tej inwestycji Oferta bez prowizji i podatku pcc! Rzeszów - Wilkowyja Kurpiel Nieruchomości przedstawia Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł54,27 m² 9 563,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,27 m2 usytuowane na 7 piętrze w bloku z windą. Blok 8 piętrowy z 2008 roku. Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł56 m² 13 392,86 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Home Space Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Paderewskiego, na prestiżowym osiedlu Dzielnica Parkowa w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł47,40 m² 12 426,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura onhouse 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,43 m , usytuowane na 1 piętrze niskiego, 3-piętrowego bloku z windą, wybudowanego w 2025 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł56,99 m² 11 703,81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się w Rzeszowie przy ul. Podgórskiej w dzielnicy Zwięczyca.Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 832 zł62,25 m² 10 101,72 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera | Brak podatku pcc 2% | Brak prowizji Bezpłatny odbiór techniczny mieszkania przez niezależnego inżyniera | Komplet najwyższych rabatów na wykończenie w marketach.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu jasne, przestronne mieszkanie do wynajęcia, zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego w Tarasach Nad Zalewem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 63m Rzeszów, ul. Popiełuszki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m położone na szóstym piętrze w Rzeszowie przy ul. Popiełuszki. Lokal po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 850 zł55,70 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim z ogródkiem - Rzeszów, ul. Sikorskiego 55,7 m | parter | ogródek | gotowe do odbioru | osiedle zamknięte Rzeszowskie Biuro Nieruchomości prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł57,50 m² 11 565,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 57,5 m + komórka 2,7 m (+15 000 zł) | 3 pokoje | Rzeszów, ul. Sikorskiego Na sprzedaż oferuję nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł67,60 m² 9 600,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 67,6 m2, usytuowane jest 1 piętrze w bloku z windą. W jego skład wchodzą: kuchnia, 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł70 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Widokowe mieszkanie na sprzedaż budynejk hartbexu ul. Małopolska, wysoki standard wykończenia, nowe budownictwo,trzy pokoje. Biuro nieruchomości Dobre Klucze przedstawia Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł47,29 m² 9 832,95 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania do wykończeni w stanie deweloperskim w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł77 m² 9 740,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4-pokojowe mieszkanie 77 m | ul. Rejtana | 1 piętro | po remoncie | balkon Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 77 m , położone w Rzeszowie przy ul. Rejtana, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł63 m² 53,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63 m , urządzone w wysokim standardzie i gotowe do zamieszkania od zaraz bez żadnych dodatkowych nakładów. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł64,63 m² 10 985,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa oferta - cena do negocjacji - zaproponuj własną! Do sprzedania nowe wykończone mieszkanie (jeszcze nie zamieszkałe) w okolicach Szpitala Wojewódzkiego nr 2 - rejon ul. Lwowskiej Rzeszów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł84,46 m² 7 092,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

3 etap inwestycji masz wybór układu! W trzecim etapie inwestycji oferujemy dwa warianty mieszkań do wyboru: - mieszkania z antresolą - mieszkania z użytkowym poddaszem Dzięki temu możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

422 742 zł43,27 m² 9 769,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu ofertę mieszkania w nowoczesnym budynku przy ul. Jana Pawła w Rzeszowie mieszkanie bez prowizji I podatku pcc! Bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25 m2, zlokalizowane w doskonałej części miasta - przy ul. Dąbrowskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,04 m² 8 972,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 50,04 m2 | ul. Chmaja | oś Dąbrowskiego | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 50,04 m2. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze niskiego bloku, posiada dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł44 m² 15 886,36 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie estaton przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania położonego w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Majora Kopisto 11. To nowo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł51,60 m² 9 476,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie przy ulicy Ślusarczyka w Rzeszowie osiedle Baranówka. Mieszkanie o dokładnej powierzchni 51,60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł62,40 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Home Space Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kameralne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2025 roku, usytuowanym na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świadka

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł68 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Witolda Świadka na osiedlu nowe miasto. Bardzo blisko centrum, idealne pod inwestycje.