dowolna

Mieszkania pod klucz Rzeszów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

913 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

913 ogłoszeń

Rynek pierwotny

525 000 zł49,67 m² 10 569,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkania w zabudowie apartamentowej 3 osobne pokoje z miejscem postojowym Rzeszów, jazowa Cena mieszkania: 525 000 zł Cena miejsca postojowego: 25 000 zł Łączna cena: 550.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł88 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na Miarę Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 88 m , położone na 1. piętrze w niskim 3-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł57,32 m² 12 473,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić na sprzedaż komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 57,32 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł132,58 m² 6 260,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym - ul. Krakowska, rzeszów Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o dużym potencjale - idealne zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

619 000 zł43,55 m² 14 213,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż komfortowe i stylowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 43,55 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum Rzeszowa przy ul. Okrzei - zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł53,80 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,8 m , usytuowane na 2. piętrze niskiego trzypiętrowego bloku (bez windy). Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł92 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską i miejscem postojowym ul. Wieniawskiego, rzeszów (zalesie) Powierzchnia: 92 m | Miejsce parkingowe | Komórka Lokatorska |gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 zł34 m² 57,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 34 m zlokalizowane przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie. Lokal znajduje się na 5. piętrze w nowoczesnym bloku z 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł59,40 m² 12 104,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,40 m , położone na 2. piętrze kameralnego budynku w Rzeszowie, przy ul. Krajobrazowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m z własnym ogródkiem przy ul. Strażackiej w Rzeszowie - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł39 m² 15 358,97 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane przy ulicy Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Mieszkanie wykończone pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł70,53 m² 9 343,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

-sprzedaż bezpośrednio od dewelopera- zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania, które łączy spokój, jakość i codzienny komfort. To miejsce tworzy naturalną równowagę między.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | taras 50 m | 12 piętro | widok na rzekę | klimatyzacja | garaż Biuro Nieruchomości Rzestate przedstawia Państwu na wynajem nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,60 m² 11 941,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6 m2 zlokalizowane przy ulicy Marszałkowskiej na osiedlu Tysiąclecia w Rzeszowie. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł47,29 m² 11 820,68 zł/m²

 

Piętro:8/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej. Nieruchomość o powierzchni 47,29 m2 usytuowana jest na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,14 m² 6 719,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesny, nieszablonowy projekt mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej! Dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,50 m² 11 565,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5m2 zlokalizowane w samym centrum w Rzeszowa przy ul. Sienkiewicza. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone przy ul. Senatorskiej w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł70 m² 14 271 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie na Osiedlu Projektant! Komfortowe 70 m | Ogród | Garaż | Pralnia | Balkon Rzeszów, ul.Dębicka - idealna lokalizacja, zapewniająca szybki dostęp do:.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł49,50 m² 11 919,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność przedstawić nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,5 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku z windą. Blok jest nowoczesny i został.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł23,50 m² 17 829,79 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 23,50 m , położone na parterze budynku, w Rzeszowie przy ul. Kopisto. Nieruchomość będzie dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 596 zł39,96 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Krakowska, rzeszów | III piętro W ofercie naszego biura funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,96 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł63,70 m² 10 361,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Solarza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 63,7 m2, usytuowane jest na pierwszym piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł53,58 m² 8 379,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,58 m2 + ogródek 31,04 m2 na parterze jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Lokalizacja przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30,94 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem o powierzchni 30,94 m2 z balkonem na osiedlu Enklawa Zalesie przy ulicy Mieczysławy Ćwiklińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł33 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowy mieszkanie z balkonem przy ul. Rejtana obok Uniwersytetu Rzeszowskiego w centrum Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 po generalnym remoncie wykończone na wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł36,60 m² 12 240,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie | 36,6 m | 1 piętro | Rzeszów, ul. Kochanowskiego Biuro Rzestate prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,6 m po generalnym remoncie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 700 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w atrakcyjnej lokalizacji - blisko centrum Rzeszowa- mieszkanie 2 - pokojowe z balkonem przy ul.Kr.Augusta w Rzeszowie. Nieruchomość o łącznej pow. 36,44m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy do wynajęcia komfortowy apartament - 3 pokojowy położony w idealnej lokalizacji dla pracujących w Strefie Ekonomicznej lub na lotnisku - Ul. Lubelska w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł26,30 m² 11 216,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1 pokój | 26,30 m2 | ul. Paderewskiego | oś Nowe Miasto | Rzeszów Prezentowane 1 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 26,30 m2. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze niskiego bloku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł41,50 m² 9 373,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41,5 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku w prestiżowej inwestycji przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł54,69 m² 11 336,62 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Architektów w Rzeszowie - 54,69 m , balkon Na sprzedaż oferuję jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54,69 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe nigdy nie zamieszkałe mieszkanie o powierzchni 42 m2, po generalnym remoncie! bez prowizji od najemcy! Lokal znajduje się na 13 piętrze z 17 w bloku przy ul. Żołnierzy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66 m² 9 075,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 66 m2 przy ulicy Strażackiej. To atrakcyjna lokalizacja na rzeszowskiej Drabiniance, która cieszy.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł35,59 m² 12 784,49 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowe mieszkanie, zlokalizowane w jednej z najatrakcyjniejszych części Rzeszowa przy ul. Miłej w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 505 zł54,53 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkania w ramach nowej inwestycji położonej przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Oferta dotyczy mieszkania na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,58 m² 12 330,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Twój agent nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,58 m z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Zacisznej na osiedlu Drabinianka.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł53 m² 8 584,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna! Tylko u Nas w top-nieruchomości : Jak szukasz mieszkania z balkonem w dobrej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum to ta oferta skierowana jest do Ciebie. DO.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł61 m² 11 950,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4-pokojowe mieszkanie z garażem / ul. Kolbego / Baranówka / Rzeszów. Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie położone na nowym osiedlu przy ul. Kolbego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow.47m przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Lokal położony na drugim piętrze w niskim trzypiętowym budynku. Mieszkanie posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,70 m² 11 090,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji przy ul. Pleśniarowicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 47,7m2, usytuowane jest na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku.