dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Rzeszów

101 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

101 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Stanisława Augusta

Baranówka,Rzeszów

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajecia lokal biurowy o powierzchni 50m2 przy ul. Króla Stanisława Augusta niedaleko ul. Okulickiego, ul. Krakowskiej. Lokal usytuowany na parterze w budynku mieszkalnym (wejście od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Rzeszów

691 680 zł63 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal handlowo - usługowy zlokalizowany na parterze luksusowego apartamentowca położonego w ścisłym centrum Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Rzeszów

48,89 zł/m²45 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o powierzchni 45 m2. Nieruchomość usytuowana jest na parterze kamienicy w Rzeszowie na ulicy Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Rejtana

Nowe Miasto,Rzeszów

690 000 zł170 m² 4 058,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal 170 m2 do wynajęcia w C.H. Respan. Przeznaczenie pod biura, handel, usługi. Lokal w stanie bardzo dobrym. Możliwość zbudowania drugiego poziomu w lokalu. Klimatyzacja. Długa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Rzeszów,podkarpackie

37,65 zł/m²58 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 58 m2. Usytuowany jest przy ulicy Broniewskiego w Rzeszowie - Baranówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Geodetów

Rzeszów,podkarpackie

47 zł/m²36 m² 1 692 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal o pow. 36 m2 na ulicy Geodetów w Rzeszowie. Oferowane lokale znajdują się na I piętrze budynku biurowego w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Mieszka I,Rzeszów

43,21 zł/m²81 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy 81 m na wynajem os. Mieszka I Na wynajem funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 81 m , zlokalizowany na osiedlu Mieszka I. Lokal usytuowany jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Orzeszkowej

Śródmieście,Rzeszów

79,35 zł/m²46 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy - 3 pokoje, korytarz, toaleta, po remoncie, lokalizacja w ścisłym centrum Rzeszowa, śródmieście Cena 3.000,00zł netto + podatek VAT + media (woda, gaz, prąd) Wystawiamy fakturę

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Rzeszów,podkarpackie

48,61 zł/m²72 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Biuro Park Nieruchomości przedstawia Państwu lokal handlowo-usługowy o powierzchni 72m2, zlokalizowany przy ulicy Króla Augusta. Nieruchomość znajduje się na parterze przy ciągu pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Staroniwa,Rzeszów

43 zł/m²32 m² 1 376 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości prezentuje lokal biurowy do wynajęcia o powierzchni 32m2 zlokalizowany w Rzeszowie ul. Przemysłowej Nieruchomość znajduje się na parterze.Lokalizacja jest szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

60,96 zł/m²78 m² 4 755 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości prezentujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 78 m2, idealny pod działalność medyczną, beauty, centrum fizjoterapii lub sklep. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rataja

Krakowska-Południe,Rzeszów

55,34 zł/m²253 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej powierzchni 253 m , zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Rataja. Obiekt doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rataja

Krakowska-Południe,Rzeszów

3 400 000 zł253 m² 13 438,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 253 m , zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Rataja. Nieruchomość idealna pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Śródmieście,Rzeszów

1 370 000 zł97 m² 14 123,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowy lokal położony w kamienicy w samym centrum Rzeszowa, przy jednej z głównych ulic miasta ul. Naruszewicza. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Rzeszów,podkarpackie

55,34 zł/m²253 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal o powierzchni 253 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2025 roku. Lokal znajduje się na parterze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Rzeszów

20,27 zł/m²148 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje na wynajem lokal handlowo - usługowy o powierzchni 148 m2 , zlokalizowany w centrum z Rzeszowa. Oferowana nieruchomość to lokal typu "open space", posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

46,15 zł/m²52 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy zlokalizowany w kamienicy przy ul. A.Mickiewicza. Składa się z dwóch pomieszczeń o pow. 22.3 i 20.2 m2, łączàcego ich pomieszczenia o pow.7.3 m2 oraz toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

50 zł/m²88 m² 4 409 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje lokal użytkowy na wynajem w nowoczesnym budynku, którego budowa została zakończona pod koniec 2025 roku. To doskonała propozycja dla firm poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Matejki

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł100 m² 6 820,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości Dream House Brokers oferuje na sprzedaż lokal w ścisłym centrum miasta Rzeszowa (rynek). Nieruchomość inwestycyjna! Znajduje się w miejscu gdzie jest duże nasilenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rataja

Krakowska-Południe,Rzeszów

3 400 000 zł253 m² 13 438,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Biała,Rzeszów

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni ok 100 m , zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Lokal idealnie nadaje się pod handel, usługi lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rataja

Krakowska-Południe,Rzeszów

55,34 zł/m²253 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zygmuntowska

Śródmieście Południe,Rzeszów

47,83 zł/m²46 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal biurowy o powierzchni 46 m2, składający się dwóch pomieszczeń (28,0 m2 i 18,0 m2) w Rzeszowie ul. Zygmuntowska 9a położony na II piętrze. Każdy pokój posiada niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Rzeszów

Przybyszówka,Rzeszów

100 zł/m²35 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia wyłącznie w biurze Dobry Adres Nieruchomości budynek użytkowy zlokalizowany w dzielnicy Przybyszówka w Rzeszowie. Budynek: - położenie bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Rzeszów,podkarpackie

51,56 zł/m²64 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowy o pow. 64 m2 przy ul. Króla Augusta w Rzeszowie. Oferowany lokal znajdują się na parterze w niezależnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grunwaldzka

Śródmieście Północ,Rzeszów

88,24 zł/m²17 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy do wynajęcia - ul. Grunwaldzka, rzeszów Lokalizacja: ul. Grunwaldzka, rzeszów Powierzchnia: 17 m Cena najmu: 1 500 zł / miesiąc Do wynajęcia kompaktowy lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Rejtana

Mieszka I,Rzeszów

28,03 zł/m²145 m² 4 065 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 145 m , zlokalizowany przy ul. Rejtana. Lokal doskonale sprawdzi się pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, al. Rejtana

Mieszka I,Rzeszów

45 zł/m²80 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli szukasz idealnego miejsca dla swojej działalności biurowej, jest to oferta właśnie dla Ciebie!. Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić do wynajęcia lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Nowe Miasto,Rzeszów

50 zł/m²103 m² 5 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dream House Brokers prezentuje na wynajem atrakcyjne lokale biurowe o łącznej powierzchni 213,5 m , z możliwością podziału na mniejsze przestrzenie, zlokalizowane przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Śródmieście,Rzeszów

60 zł/m²204 m² 12 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal komercyjny o powierzchni 188 m2 , usytuowany na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Centrum,Rzeszów

55 zł/m²30 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu w centrum Rzeszowa przy ulicy Jałowego. Dostępny lokal ma powierzchnię 30 metrów. Składa się otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Rejtana

Nowe Miasto,Rzeszów

63 zł/m²204 m² 12 852 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro do wynajęcia - 204 m w sercu miasta! Rzeszów al.Rejtana Oferujemy przestronną powierzchnię biurową o powierzchni 204 m, zlokalizowaną na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem, ul. Słowackiego

Śródmieście,Rzeszów

19,03 zł/m²55 m² 1 049 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia lokal o charakterze magazynowo-warsztatowym o powierzchni 55,14 m z dodatkowym schowkiem (6,68 m ), położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn

Rzeszów,podkarpackie

20 zł/m²250 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Biuro Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia magazyn o powierzchni 250 m2, zlokalizowany przy ulicy Trembeckiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Rzeszów,podkarpackie

73,53 zł/m²34 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 34 m2. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze w nowoczesnym biurowcu przy al. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

36,96 zł/m²46 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 46 m , zlokalizowany na 1 piętrze budynku przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Lokal idealnie nadaje się pod handel, usługi lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł169 m² 5 322,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Royal Broker przedstawia państwu lokal usługowo-handlowy na sprzedaż o powierzchni 168,9 m2 znajdujący się na drugim piętrze w Centrum Handlowym Respan w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem, ul. Słowackiego

Śródmieście,Rzeszów

19,02 zł/m²55 m² 1 049 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, al. Rejtana

Mieszka I,Rzeszów

28,03 zł/m²145 m² 4 065 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Grunwaldzka

Rzeszów,podkarpackie

80 zł/m²130 m² 10 400 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal o pow. 130 m2 przy ul. Grunwaldzkiej w Rzeszowie. Nieruchomość świetnie sprawdzi się jako przestrzeń: usługowa, handlowa czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Śródmieście,Rzeszów

93,33 zł/m²45 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu 45 - metrowego lokalu , usytuowanego w samym centrum Rzeszowa. Nieruchomość znajduje się na parterze.