dowolna

Działki z dojazdem asfaltowym na sprzedaż i w dzierżawę Rzeszów

117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

117 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

756 000 zł2 800 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Działka 28 arów w spokojnej części Rzeszowa ul. Porąbki Na sprzedaż prostokątna działka budowlana o powierzchni 28 arów, położona.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 455 m² 203,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta dostępna tylko w homfi: na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 24,55 ar, położona zaraz przy granicy z Rzeszowem. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 600 m² 124,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż: działka budowlana Rzeszów ul. Jarzębinowa Powierzchnia działki: 16 arów Opis nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana przy ul. Jarzębinowej w Rzeszowie (.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł11 000 m² 227,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1,1 ha, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części miasta na ul. Załęskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 483 200 zł4 900 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż działkę inwestycyjną w Rzeszowie Budziwój o powierzchni ok 50 arów. Działka o dużym potencjale inwestycyjnym idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

203 350 zł830 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 650 000 zł3 693 m² 446,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować płaską działkę przy ul. Herbowej o powierzchni 36,93 ar w Rzeszowie. Zalety nieruchomości: * działka bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

19 999 000 zł36 000 m² 555,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w okolicach Rzeszowa przy drodze krajowej 94 (droga Europejska 40) w kierunku Korczowej / Łańcuta. W miejscowym planie przeznaczona pod tereny zabudowy usługowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł3 719 m² 187,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania działka budowlana w Rzeszowie przy ulicy Jesionowej osiedle Budziwój 15 min samochodem od centrum Rzeszowa. W trakcie procedowania warunki.

Szczegóły ogłoszenia

378 480 zł996 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż dwie wyjątkowe widokowe działki budowlane przy ul. Promykowej w Rzeszowie (dzielnica Biała) Działki o powierzchni 9.96 ar, położone w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 052 250 zł4 209 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojego biznesu? Biuro Okazja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować grunt, który łączy potencjał, świetną lokalizację i cenę, obok której nie da.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł1 550 m² 1,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Do wynajęcia działka w doskonałej lokalizacji ul. Staroniwska - Rzeszów opis nieruchomości: - dojazd bezpośrednio z drogi miejskiej - powierzchnia: 15.5a - wymiar ok. 41x35.

Szczegóły ogłoszenia

274 750 zł785 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt o powierzchni 785m2 z warunkami zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny wolnostojący, położony bezpośrednio przy drodze asfaltowej na osiedlu Budziwój przy ulicy Herbowej.

Szczegóły ogłoszenia

342 600 zł3 000 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dom na skarpie - Działka pod zabudowę jednorodzinną - Rzeszów - Matysówka o powierzchni 30 arów. Oferujemy na sprzedaż ciekawie usytuowaną działkę częściowo zalesioną z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 555 m² 642,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż działka w Rzeszowie przy ul. Miłej. Działka bezpośrednio przy drodze asfaltowej, szeroka na ok. 40m, wszystkie media. Na działce 3 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł642 m² 1 697,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Działka inwestycyjna w sercu Rzeszowa! Z przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość położoną w samym centrum Rzeszowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł22 500 m² 231,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rzeszów Pobitno 2,25 ha - bardzo piękna, zielona działka w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz dwulokalowej - cisza, spokój i świeże powietrze w pakiecie - więcej szczegółów.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł1 600 m² 405,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana