dowolna

Lokale użytkowe zlokalizowane w centrach handlowych Rzeszów

64 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

49 zł/m²71 m² 3 479 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości prezentuje lokal biurowy do wynajęcia o powierzchni 71m2 zlokalizowany w Rzeszowie ul. Langiewicza, nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

281 900 zł57,46 m² 4 906,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 57,46 m położony przy ul. Teofila Aleksandra Lenartowicza w Rzeszowie. Lokal znajduje się w piwnicy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

19 zł/m²680 m² 12 920 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego lokalu magazyn z biurem o powierzchni 680 m zlokalizowanego w Rzeszowie przy ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 17.

Szczegóły ogłoszenia

90,32 zł/m²62 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal 62 m przy ul. Jana Matejki | po remoncie | witryna | parter | top lokalizacja Do wynajęcia lokal użytkowy po remoncie o powierzchni 62 m , położony na parterze kamienicy przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

37,80 zł/m²127 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości prezentuje lokal do wynajęcia o powierzchni 127 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze budynku w dzielnicy o charakterze przemysłowym. Lokal przystosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł125,13 m² 55 861,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Funkcjonalny lokal usługowy z zapleczem mieszkalnym w centrum Rzeszowa to propozycja dla osób, które szukają nieruchomości łączącej biznes i wygodę użytkowania. Funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł48,27 m² 11 497,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Doskonała lokalizacja/wiele możliwość działalności oferta na wyłączność tylko W naszym biurze Do sprzedania lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości estetyczny, funkcjonalny lokal użytkowy idealny pod działalność biurową lub usługową. Lokal usytuowany jest przy ul. Paderewskiego, tuż przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

53,81 zł/m²80 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia do wynajęcia stylowy lokal biurowy o powierzchni 80 m2, usytuowany na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy w centrum miasta przy ul. Unii.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²43,30 m² 2 165 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentuję estetyczny, funkcjonalny lokal użytkowy idealny pod działalność biurową lub usługową. Przestrzeń sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

20 zł/m²218 m² 4 360 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości prezentuje magazyn do wynajęcia o powierzchni 218 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze budynku w dzielnicy o charakterze przemysłowym w Rzeszowie ul.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²1 360 m² 59 840 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie biura Expander przedstawiamy Państwu na wynajem lokal handlowo - usługowy z częścią magazynową zlokalizowany w budynku handlowo - usługowym położonym w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 726 625 zł218,13 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W rzeszowie realizowana jest wyjątkowa inwestycja deweloperska. Powstaje zespół dwóch budynków. Niższy 18-piętrowy budynek N oraz wyższy 41-piętrowy budynek W. Jego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²24 m² 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem lokal o powierzchni 24 m2 na piętrze w okolicach ulic Przy Torze i Współnej w Rzeszowie. Dostępny od zaraz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

32,86 zł/m²70 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal w samym centrum Rzeszowa położony na 2 piętrze w kamienicy w Centrum Rzeszowa. Idealnie nadaje się pod działalność biurową. Opis nieruchomości: - powierzchnia: 70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Rzeszów,podkarpackie

49 zł/m²96,20 m² 4 714 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biura zlokalizowane na parterze biurowca o powierzchni około 96,20 m2 w Rudnej Małej w idealnej lokalizacji niedaleko lotniska w jasionce pod siedzibę renomowanej firmy.

Szczegóły ogłoszenia

30,22 zł/m²579 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu do wynajęcia halę magazynowo - produkcyjną o pow. 579m2 zlokalizowaną w Rzeszowie przy ulicy Witolda. Parametry hali: -.

Szczegóły ogłoszenia

35,84 zł/m²27,90 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości prezentuje lokal biurowy do wynajęcia o powierzchni 25m zlokalizowany przy al. prof. Adama Krzyżanowskiego 4a w Rzeszowie w bezpośrednich okolicach Galerii Millenium.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²26,60 m² 1 197 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości prezentuje lokal biurowy do wynajęcia o powierzchni 26,6 m2 zlokalizowany w Rzeszowie ul. Przemysłowej. Nieruchomość znajduje się na parterze. Jasne wnętrze zapewnia dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 285 085 zł175,63 m² 7 317 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż ostatni dostępny lokal usługowy o pow. 175,63 m2 zlokalizowany na parterze w nowo powstającym osiedlu wielorodzinnym na Dworzysku. Na sprzedaż gotowy w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura nieruchomości Certus do wynajęcia lokale biurowe/handlowe/magazynowe/usługowe w Rzeszowie w rejonie ul. Podkarpackiej. Lokale znajduję się w podpiwniczeniu (z oknami) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł98 m² 4 234,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 98 m położony przy al. prof. Adama Krzyżanowskiego w Rzeszowie. Lokal znajduje się w piwnicy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie biura Expander Nieruchomości oferujemy na wynajem magazynow zlokalizowany w dużym kompleksie budynków magazynowo - usługowych położonych w centrum Rzeszowa. Położenie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 590 zł47,69 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję bałtycka 41 Bałtycka 41 to miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z naturą. Osiedle to, to idealny wybór dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

60,69 zł/m²138 m² 8 375 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości prezentuje lokal do wynajęcia o powierzchni 138 m2 zlokalizowany w Rzeszowie ul. Langiewicza, nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

40 zł/m²204 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal 200m na I piętrze nowego biurowca z windą.Otwarta przestrzeń .Aneks kuchenny,toaleta. Gotowy do użytkowania. Parking, światłowód, serwerownia.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²174 m² 6 090 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

W ofercie biura Inwestycje i Finansowanie na wynajem przestronny lokal użytkowy w ścisłym centrum Rzeszowa! Charakteryzuje go powierzchnia 174 m2 obejmująca 7 pomieszczeń, a także 2.

Szczegóły ogłoszenia

53,03 zł/m²84,86 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie lokal usługowo-handlowo-gastronomiczny w przyszłościowej ekonomicznej strefie ekonomicznej o powierzchni 84,86m2 którego metraż nadaje się do większości prowadzonych.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²110 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy 110 m Centrum 2000, ul. Armii Krajowej 80, rzeszów Przedstawiamy ofertę wynajmu przestronnego biura o powierzchni 110 m , zlokalizowanego na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł210 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż budynek handlowo - usługowy o dużym potencjale inwestycyjnym zlokalizowany w ścisłym centrum Rzeszowa. Opis budynku: -.

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²55 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 55 m2 znajdujący się w centrum miasta przy ul. Targowej w Rzeszowie. Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

8 191 920 zł1 284 m² 6 380 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż budynek magazynowo - biurowy zlokalizowany w Rzeszowie przy ulicy Załęskiej. Opis budynku: - całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

53,57 zł/m²84 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro Nieruchomości prezentuje szeregówkę do wynajęcia o łącznej powierzchni 266,21 m zlokalizowany przy al. prof. Adama Krzyżanowskiego 4a w Rzeszowie w bezpośrednich okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

67,11 zł/m²20,10 m² 1 349 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 20,1 m2, położony na parterze budynku przy ul. Zagłoby. Cały obiekt przeznaczony jest wyłącznie na.

Szczegóły ogłoszenia

61,50 zł/m²208 m² 12 792 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 208 m2 zlokalizowany blisko centrum miasta przy ul. Armii Krajowej w Rzeszowie. Biuro jest usytuowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł266,21 m² 7 321,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż budynek o łącznej powierzchni 266,21 m zlokalizowany przy al. prof. Adama Krzyżanowskiego 4a w Rzeszowie w bezpośrednich okolicach Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

63,20 zł/m²125 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem lokal usługowy na parterze o łącznej powierzchni 125 m2 znajdujący się w okolicach Rejtana i Popiełuszki w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²40 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy 40 m w Centrum 2000 przy ul. Armii Krajowej 80 doskonała przestrzeń dla Twojej działalności! Oferujemy lokal o powierzchni 40 m , zlokalizowany na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²540 m² 14 040 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na wynajem przestronny lokal usługowy zlokalizowany w Rzeszowie przy ulicy Przemysłowej. Lokal położony jest na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Obiekt noclegowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

609 315 zł24,87 m² 24 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Apartament inwestycyjny w Radisson Resort Kołobrzeg gwarantowany najem, 7% zwrotu! W ofercie Eagles Estate prezentujemy atrakcyjny apartament inwestycyjny w prestiżowym kompleksie Radisson.

Szczegóły ogłoszenia

34,20 zł/m²40,93 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości prezentuje lokal do wynajęcia o powierzchni 40,93 m2. Lokal znajduje się w budynku w dzielnicy o charakterze przemysłowym ul. Boya Żeleńskiego. Nieruchomość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij