dowolna

Domy z tarasem Rzeszów - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

258 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

258 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

629 000 zł106 m² 5 960,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż nowy 4 pokojowe dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji przy bocznej ul. Sikorskiego. Atuty: - funkcjonalny dom bliźniak - garaż w bryle budynku - segment narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

750 000 zł265 m² 2 831,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

0% pcc, 0% prowizji! Na sprzedaż dom z garażem w stanie surowym zamkniętym z elewacją na działce o powierzchni 6,50 ar w Budziwoju pod Rzeszowem. Inwestycja w drugim etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

529 000 zł104 m² 5 096,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż nowy 4 pokojowe dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji przy bocznej ul. Sikorskiego. Niniejsza oferta dotyczy domu w stanie surowym zamkniętym. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staromieście,Rzeszów

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

! w przypadku zakupu tej nieruchomości Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji do biura! Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 200 000 zł138 m² 8 714,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:578 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Zygmunta I Starego Dom o powierzchni użytkowej 137,70 m2 usytuowany jest na działce w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł85 m² 7 952,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:111 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na nowej inwestycji przy ul Dębickiej w Rzeszowie. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja - niespełna 5 km od centrum Rzeszowa oraz szybki dojazd do Drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Zalesie,Rzeszów

12 800 zł257 m² 49,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na wynajem dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok.212m2, położony na działce ok.12,90a w Rzeszowie - dzielnica Zalesie DOSTĘPNY OD ZARAZ! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszów

Słocina,Rzeszów

598 000 zł90 m² 6 635,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej 90,12 m2 powierzchni użytkowej (114,79 m2 powierzchni całkowitej) * 5 pokoi * działka 177 m2 * 2 miejsca postojowe przed budynkiem * stan deweloperski * Słocina układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borowa

Staromieście,Rzeszów

1 499 000 zł224 m² 6 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Budynek mieszkalny w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 224 m2 położony w Rzeszowie na Staromieściu. Zlokalizowany przy spokojnej, szerokiej pokrytej asfaltem ulicy Borowej. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załęże,Rzeszów

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Na sprzedaż nowa inwestycja deweloperska składająca się z mieszkań oraz domów w zabudowie szeregowej. Inwestycję wyróżnia znakomita lokalizacja, a przede wszystkim rozwiązania mające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

6 000 zł190 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom przy ul. Sikorskiego na osiedlu Drabinianka. To nieruchomość o powierzchni 190 m2 z 6 pokojami, pomieści 20 osób. Dom jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łanowa

Śródmieście Południe,Rzeszów

649 000 zł85 m² 7 673,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:86 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż szeregówkę przy ul. Łanowej w Rzeszowie. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja inwestycja znajduje się przy najszybciej rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeszów

Staromieście,Rzeszów

1 599 000 zł159 m² 10 026,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Stoprocent-Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 5 arów. Nieruchomość położona jest na Staromieściu - w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

720 000 zł152 m² 4 752,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta bez podatku pcc. Nowe osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej oraz szeregówek w kameralnej okolicy przy ulicy Potockiego w Rzeszowie. Oferta dotyczy szeregówki środkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Drabinianka,Rzeszów

770 000 zł117 m² 6 581,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku zlokalizowany w Rzeszowie na ul. Sikorskiego Dom o powierzchni 117m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drukarska

Staroniwa,Rzeszów

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości .pl ten przestronny dom o powierzchni 140 m2 z przestronnym tarasem o powierzchni 30 m2 oraz garażem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Źródlana

Biała,Rzeszów

797 000 zł120 m² 6 614,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom o powierzchni 120,5m2 znajdujący się na widokowej działce przy ul. Źródlanej w Rzeszowie. Zamieszkaj na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

1 590 000 zł180 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 m²

Możliwa zamiana za mniejszą nieruchomość (dom wolnostojący) W rzeszowie/pod rzeszowem Z dopłatą! Marzysz o domu, który łączy w sobie komfort życia rodzinnego oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rodzinna

Biała,Rzeszów

799 000 zł120 m² 6 630,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Inwestycja Domy Panorama na Rzeszów - etap 1 składa się z ośmiu domów jednorodzinnych wolnostojących wraz z drogą wewnętrzną przy ulicy Łany w Tyczynie. 0% prowizji dla kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Staromieście,Rzeszów

4 600 zł120 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m2 w Rzeszowie na ulicy Staromiejskiej. Dom położony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

3 500 000 zł80 m² 43 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:28 000 m²

Unikatowe miejsce W rzeszowie z niepowtarzalnym sielskim klimatem gdzie możesz poczuć się jak w samym sercu Bieszczadów zaledwie 10km od centrum Prawie 3ha działka zabudowana klimatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Staromiejska

Staromieście,Rzeszów

4 600 zł120 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok 120 m2 w Rzeszowie na dzielnicy Staromieście. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jasna

Tysiąclecia,Rzeszów

949 000 zł110 m² 8 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:643 m²

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni zabudowy 77 m2 i powierzchni użytkowej ok. 110m2 znajdujący się na działce 6,43ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Słocina,Rzeszów

12 000 zł300 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni ok. 300m2, znajdujący się przy ulicy św. Rocha w Rzeszowie, na osiedlu Słocina. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

799 000 zł238 m² 3 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Biuro nieruchomości Marcinkiewicz i Partnerzy ma przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący na sprzedaż położony w Rzeszowie przy ul. Dębickiej, w dzielnicy Przybyszówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Matysowska

Matysówka,Rzeszów

799 000 zł158 m² 5 057 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Indywidualny dom dla indywidualnej osobowości - Matysówka Rzeszów. Dom z widokową działką przy ul. Matysowska w Rzeszowie. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biała,Rzeszów

629 000 zł106 m² 5 960,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowa Inwestycja deweloperska w niskiej zabudowie przy ul. Wojtyły. Inwestycja składa się z lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej z ogródkiem, mieszkań na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł103 m² 4 364,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 102,87 m2 usytuowany na działce o powierzchni 4,55 ara. Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Projektant,Rzeszów

1 075 000 zł164 m² 6 558,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:452 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronny i słoneczny 6-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni 163,92 m2, znajdujący się w Rzeszowie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załęże,Rzeszów

748 725 zł157 m² 4 768,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje domy w zabudowie szeregowej przy ul. Załęskiej. Osiedle składa się z 14 niestandardowych i niepowtarzalnych segmentów Premium. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł103 m² 4 364,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł103 m² 3 878,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 102,87 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1,65 ara. Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

445 000 zł103 m² 4 325,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 102,87 m2 usytuowany na 4-arowej działce. Dom sprzedawany jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sowińskiego

Słocina,Rzeszów

1 600 000 zł574 m² 2 785,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:934 m²

Dom dwurodzinny 391 m2 powierzchni użytkowej * działk a 9,34 ar a * 2 garaże w budynku * piwnica * piękny i zadbany ogród * dom typu bliźniak: i część zamieszkała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

1 339 000 zł180 m² 7 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję Państwu dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej. Dom o powierzchni 180 m 2 (powierzchnia użytkowa 160 m 2 ) zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

445 000 zł103 m² 4 325,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Potokowa

Staroniwa,Rzeszów

20 000 zł160 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Komfortowy dom położony w doskonałej lokalizacji! ul. Potokowa osiedle Staroniwa Budynek usytuowany jest na działce o pow. 10,59 ar, na której dodatkowo znajduje się budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 590 000 zł180 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Biuro nieruchomości Marcinkiewicz i Partnerzy ma przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący na sprzedaż położony przy ul. Wioślarskiej, 3km od centrum Rzeszowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 200 000 zł160 m² 13 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok 160 m2 przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na działce ok 20a. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staromieście,Rzeszów

499 000 zł129 m² 3 867,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Stoprocent-Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 129m z garażem w bryle budynku znajdujący się w Rzeszowie - zaledwie 15 minut do centrum. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staromieście,Rzeszów

629 000 zł129 m² 4 875,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Stoprocent-Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 129m z garażem w bryle budynku znajdujący się w Rzeszowie - zaledwie 15 minut do centrum.