dowolna

Domy z garażem Rzeszów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

639 000 zł127 m² 5 043,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Eksperci Nieruchomości przedstawia Państwu nową inwestycję - czteropokojowe domy w jednorodzinnej zabudowie szeregowej wybudowane na podstawie funkcjonalnego projektu indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów

499 000 zł84 m² 5 908,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 83,4 m2 z niezależną częścią działki o pow. 1,8 ara. Dom znajduje się na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pobitno,Rzeszów

659 000 zł102 m² 6 456,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej, trzykondygnacyjny o powierzchni 102 m2 przy ulicy Głębokiej. Osiedle Pobitno bo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowowiejska

Drabinianka,Rzeszów

894 600 zł112 m² 8 004,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Szeregówki Nowowiejska to wyjątkowe osiedle nowoczesnych jednorodzinnych segmentów mieszkalnych w zabudowie szeregowej, które realizujemy z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Myśliwska

Staromieście,Rzeszów

589 000 zł146 m² 4 034 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta na wyłączność biura Res Nieruchomości! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej na północy Rzeszowa, przy ul. Myśliwskiej! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 m²

Biuro joker house nieruchomości przedstawia Ci dom wolnostojący jaki posiadamy w swojej ofercie. Dom znajduję się w dzielnicy Budziwój w Rzeszowie i umiejscowiony jest na działce:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Biała

Biała,Rzeszów

495 000 zł126 m² 3 918,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro Eksperci Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 126 m2 i funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Dom znajduje się na osiedlu Biała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sulikowskiego

Słocina,Rzeszów

1 250 000 zł110 m² 11 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 428 m²

Dom jednorodzinny Z budynkiem garażowym I dużym ogrodem Do sprzedania dom jednorodzinny wybudowany w systemie kanadyjskim o powierzchni użytkowej 110 m2 oraz budynek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

690 000 zł156 m² 4 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Home ma przyjemność przedstawić Państwu nowy domy w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 156 m przy ul. św. Marcina w Rzeszowie, dzielnica Słocina. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Robotnicza

Zalesie,Rzeszów

6 100 zł150 m² 40,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na wynajem dom 1-piętrowy o pow. 150 m2 na ul. Robotniczej w Rzeszowie. Dom jest umeblowany i gotowy do zamieszkania. Zestawienie pomieszczeń: parter - Salon 30 m2 - Jadalnia 30 m2 - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

399 000 zł103 m² 3 878,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną w południowej części Rzeszowa na osiedlu Budziwój. Nasze doświadczenie, pełna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

1 150 000 zł136 m² 8 437,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom wolnostojący o powierzchni 136 m2 usytuowany na pięknej, bogatej w zieleń działce z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Budziwój,Rzeszów

639 000 zł127 m² 5 043,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Budziwój ul. Senatorska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Budziwój,Rzeszów

665 000 zł117 m² 5 683,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom | 4 pokoje | Działka 3 ary | Rzeszów Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Boguchwała. Segment skrajny. Powierzchnia całkowita domu to 117 m2 natomiast powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

499 000 zł134 m² 3 733,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamynieruchomości.pl ma przyjemność przedstawić Państwu lewy (L1) segment nieruchomości w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Łąkowej w północnej części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

499 000 zł134 m² 3 733,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:453 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dworzysko,Rzeszów

659 000 zł84 m² 7 848,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Dworzysko. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich pozwoliły nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słocina,Rzeszów

1 390 000 zł156 m² 8 910,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 445 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 156 m2 zlokalizowany na 14,45-arowej działce w dzielnicy Słocina w Rzeszowie. Budynek: - rok budowy 2006, remont łazienek w 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Staromieście

Staromieście,Rzeszów

496 000 zł115 m² 4 313,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:453 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 115 m2 usytuowanej na 453 m2 działce w Rzeszowie na osiedlu Staromieście. 1. Atuty nieruchomości - Powierzchnia całkowita 115 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dworzysko,Rzeszów

629 000 zł84 m² 7 491,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staroniwa,Rzeszów

700 000 zł128 m² 5 486,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:126 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne osiedle położone w spokojnej i cichej okolicy przy ulicy Jana Wywrockiego. Lokalizacja: budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mieszka I,Rzeszów

679 000 zł105 m² 6 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość zlokalizowaną w najbardziej pożądanej lokalizacji w Rzeszowie - na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

1 040 000 zł195 m² 5 334,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:911 m²

Dom wolnostojący 143.05 m2 powierzchni użytkowej ( 194,96 m2 powierzchni całkowitej ) * 5 pokoi * działka 9 arów * 4 tarasy * garaż dwustanowiskowy w budynku * Rocha * stan surowy zamknięty +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podleśna

Budziwój,Rzeszów

427 000 zł139 m² 3 067,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Budziwój ul. Podleśna. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Iwonicka

Przybyszówka,Rzeszów

650 000 zł120 m² 5 415,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Projektant przy ul. Iwonickiej. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł127 m² 5 516,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne osiedle położone w spokojnej okolicy, w miejscu które zapewni Twojej rodzinie ciszę, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załęże,Rzeszów

549 000 zł152 m² 3 623,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Eksperci Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domów w nowej inwestycji domów w zabudowie szeregowej na osiedlu Załęże. Oferta dotyczy pięciopokojowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podleśna

Budziwój,Rzeszów

454 000 zł139 m² 3 261,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podleśna

Budziwój,Rzeszów

349 000 zł139 m² 2 507,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Iwonicka

Przybyszówka,Rzeszów

650 000 zł120 m² 5 415,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podleśna

Budziwój,Rzeszów

424 000 zł139 m² 3 046,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zalesie

Zalesie,Rzeszów

3 599 000 zł502 m² 7 175,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 629 m²

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl z przyjemnością prezentujemy Państwu nieprzeciętny, 500-ciuset metrowy dom o unikalnej architekturze z dużą, przepięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staroniwa,Rzeszów

869 000 zł155 m² 5 613,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dworzysko,Rzeszów

629 000 zł84 m² 7 491,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

689 000 zł135 m² 4 506,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim i wygodnym połączeniem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Budziwój,Rzeszów

445 000 zł103 m² 4 325,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Budziwój

Budziwój,Rzeszów

399 000 zł103 m² 3 878,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zelwerowicza

Zalesie,Rzeszów

875 400 zł157 m² 5 575,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż nowy 6 pokojowy dom o pow. 157 m2 z przynależnym ogrodem o pow. ok. 150 m2 (segment skrajny) w nowej inwestycji domów w zabudowie szeregowej w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załęże,Rzeszów

971 500 zł189 m² 5 140,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:459 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Załęże w Rzeszowie. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł122 m² 4 057,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | 4 pokoje | Poddasze użytkowe| Do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji "koreja Park". Całość to 24 domy zlokalizowane na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staroniwa,Rzeszów

685 000 zł128 m² 5 368,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:126 m²