dowolna

Domy z garażem Rzeszów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Rzeszów

Budziwój,Rzeszów

479 000 zł139 m² 3 441,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Zakup od dewelopera Bez prowizji od Kupującego Bez podatku Pcc 2% Dom w stanie surowym zamkniętym podwyższonym: dom o powierzchni 139,19 m2 garaż w bryle budynku o powierzchni 14,83.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gościnna

Drabinianka,Rzeszów

960 000 zł121 m² 7 933,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 121 m2 na osiedlu Drabinianka w Rzeszowie Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną przy ul. Gościnnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podleśna

Budziwój,Rzeszów

539 000 zł139 m² 3 878 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:319 m²

Skrajna szeregówka na sprzedaż w Rzeszowie z pięknym widokiem na wniesieniu - stan do wykończenia. Już gotowa! Dom na sprzedaż w Rzeszowie na nowym osiedlu szeregówek przy ul. Podleśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

950 000 zł173 m² 5 491,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolnostojący W ofercie Biura Rzeszowskie- nieruchomości do sprzedania parterowy dom wolnostojący wybudowany w 2001 roku, według własnego projektu znajdujący się w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Załęska

Załęże,Rzeszów

899 000 zł135 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z naszą ofertą domu na sprzedaż, położonego w Rzeszowie przy ul. Załęskiej. Dom został wybudowany w roku 2002 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rzeszów

Załęże,Rzeszów

6 999 zł150 m² 46,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do wynajęcia atrakcyjny dom wolnostojący znajdujący się na 7 arowej działce na os. Załęże w Rzeszowie. Dom: - powierzchnia użytkowa 150m2 - salon + 3 sypialnie + oddzielna kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

519 000 zł125 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy etap przepięknych domów szeregowych usytuowanych na osiedlu Porąbki w Rzeszowie. W naszej ofercie znajduje się 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

720 000 zł161 m² 4 235,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:541 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 121,64 m2 z garażem w bryle budynku (+20,82 m2) zlokalizowany na północ od Rzeszowa. Bliźniak budowany wg projektu dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biesiadna

Biała,Rzeszów

629 000 zł106 m² 5 960,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 105,53m2 + ogród z tarasem. Dom zostanie oddany w pełnym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

664 000 zł125 m² 5 330,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

720 000 zł151 m² 4 765,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:191 m²

Tylko w ofercie Marland Deweloper! Bez prowizji i podatku pcc Prezentujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w północnej części Rzeszowa, dzielnica Załęże, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Załęże,Rzeszów

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:29 m²

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 80m2 + ogród. Dom zostanie oddany w stanie deweloperskim! Oferta dotyczy segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

629 000 zł106 m² 5 960,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż nowy 4 pokojowe dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji przy bocznej ul. Sikorskiego. Atuty: - funkcjonalny dom bliźniak - garaż w bryle budynku - segment narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staromieście,Rzeszów

1 449 000 zł182 m² 7 965,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu znajdującego się na osiedlu Staromieście w Rzeszowie, które cieszy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,Rzeszów

750 000 zł265 m² 2 831,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

0% pcc, 0% prowizji! Na sprzedaż dom z garażem w stanie surowym zamkniętym z elewacją na działce o powierzchni 6,50 ar w Budziwoju pod Rzeszowem. Inwestycja w drugim etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, al. Sikorskiego

Biała,Rzeszów

529 000 zł104 m² 5 096,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż nowy 4 pokojowe dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji przy bocznej ul. Sikorskiego. Niniejsza oferta dotyczy domu w stanie surowym zamkniętym. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Staromieście,Rzeszów

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

! w przypadku zakupu tej nieruchomości Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji do biura! Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zalesie,Rzeszów

1 300 000 zł164 m² 7 902,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Zwiedzaj tę nieruchomość bez wychodzenia z domu klikając w link lub ikonę wirtualnego spaceru! Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom o powierzchni 164,50 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 200 000 zł138 m² 8 714,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:578 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Zygmunta I Starego Dom o powierzchni użytkowej 137,70 m2 usytuowany jest na działce w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

620 000 zł152 m² 4 078,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości ostatni segment skrajny zabudowy szeregowej o powierzchni 152 m2, umiejscowiony na przestronnej 3 arowej działce. Inwestycja znajduje się w Rzeszowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Zalesie,Rzeszów

12 800 zł257 m² 49,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na wynajem dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok.212m2, położony na działce ok.12,90a w Rzeszowie - dzielnica Zalesie DOSTĘPNY OD ZARAZ! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załęże,Rzeszów

899 000 zł132 m² 6 810,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 883 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biała,Rzeszów

720 000 zł180 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Wyłącznie w ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronną szeregówkę o powierzchni użytkowej 180 m2 zlokalizowaną w Rzeszowie przy ulicy Karola Wojtyły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

649 000 zł85 m² 7 673,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Krakowskiej. Powstające osiedle to zespół budynków w zabudowie szeregowej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

649 000 zł85 m² 7 095,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu kolejny etap inwestycji lokalizowanej w zachodniej części Rzeszowa w dzielnicy Dworzysko. Powstające osiedle to zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borowa

Staromieście,Rzeszów

1 499 000 zł224 m² 6 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Budynek mieszkalny w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 224 m2 położony w Rzeszowie na Staromieściu. Zlokalizowany przy spokojnej, szerokiej pokrytej asfaltem ulicy Borowej. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Guzego

Budziwój,Rzeszów

929 000 zł136 m² 6 830,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 570 m²

Sprzedam bez pośredników przestronną szeregówkę:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

599 000 zł85 m² 7 082,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kolejny etap inwestycji zlokalizowanej w zachodniej części Rzeszowa w dzielnicy Dworzysko. Osiedle wyróżnia nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załęże,Rzeszów

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Na sprzedaż nowa inwestycja deweloperska składająca się z mieszkań oraz domów w zabudowie szeregowej. Inwestycję wyróżnia znakomita lokalizacja, a przede wszystkim rozwiązania mające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załęże,Rzeszów

599 000 zł152 m² 3 953,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:52 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania domy w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 151,5 m2 z jednostanowiskowym garażem w bryle budynku. Dostępne są segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębicka

Projektant,Rzeszów

599 000 zł88 m² 68,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Bezpośrednio, bezpłatnie, bez umów - Centrum Inwestycji Deweloperskich. Szukasz mieszkania lub domu od sprawdzonego i solidnego dewelopera? Zamieniamy miesiące poszukiwań w jedną godzinę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 190 000 zł131 m² 9 063,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:582 m²

Biuro dobry Adres Nieruchomości pragnie zaoferować do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący zlokalizowany w pierwszym pasie zabudowy w doskonałej lokalizacji przy Al. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łanowa

Śródmieście Południe,Rzeszów

649 000 zł85 m² 7 673,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:86 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż szeregówkę przy ul. Łanowej w Rzeszowie. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja inwestycja znajduje się przy najszybciej rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

937 000 zł250 m² 3 748 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:485 m²

Nieruchomość 3 min od politechniki rz. Zysk z zakupu tej nieruchomości gwarantowany, dzięki unikatowej lokalizacji. - jeśli poszukujecie Państwo stałego stabilnego dochodu, oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potockiego

Załęże,Rzeszów

720 000 zł152 m² 4 752,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta bez podatku pcc. Nowe osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej oraz szeregówek w kameralnej okolicy przy ulicy Potockiego w Rzeszowie. Oferta dotyczy szeregówki środkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Drabinianka,Rzeszów

770 000 zł117 m² 6 581,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku zlokalizowany w Rzeszowie na ul. Sikorskiego Dom o powierzchni 117m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biesiadna

Biała,Rzeszów

529 000 zł104 m² 5 096,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

NA tej inwestycji dostępne są również : - mieszkania na parterze 57,34 - 59,46 m2 Z ogródkami za 399 000 zł - mieszkania na piętrze 67 - 69 m2 Z balkonem za 429 000 zł - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Aroniowa

Budziwój,Rzeszów

670 000 zł110 m² 6 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu gotowy dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy, w stanie deweloperskim o powierzchni 110m2 z działką 1,57 ara -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drukarska

Staroniwa,Rzeszów

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości .pl ten przestronny dom o powierzchni 140 m2 z przestronnym tarasem o powierzchni 30 m2 oraz garażem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Źródlana

Biała,Rzeszów

797 000 zł120 m² 6 614,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom o powierzchni 120,5m2 znajdujący się na widokowej działce przy ul. Źródlanej w Rzeszowie. Zamieszkaj na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Budziwój

Budziwój,Rzeszów

750 000 zł183 m² 4 091,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:788 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu nowo powstającą inwestycję przestronnych domów wolnostojących w Rzeszowie - osiedle Budziwój! Główne atuty nieruchomości: - dookoła inwestycji cicho.